| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
TIARA M.F. IMPEX SRL CUI: 6889361 Nr. înregistrare: J40/23222/1994 CAEN: 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun Adresa: Bucuresti Sectorul 1, Calea GRIVITEI, Nr. 138, Bloc K, Etaj 1, Apartament 4 Telefon: 0769****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realTIARA M.F. IMPEX SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 6889361. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 139 196 RON și un profit net de -14 847 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri TIARA M.F. IMPEX SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net TIARA M.F. IMPEX SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 139 196 | 54% | 414 523 | 139 199 | -14 847 | 54 044 | 78 176 | 1 | 48 021 | -282 303 | 200 |
| 2023 | 90 646 | -35% | 432 745 | 90 649 | 6 759 | 62 863 | 102 104 | 1 | 41 664 | -267 457 | 200 |
| 2022 | 139 384 | 163% | 408 690 | 139 385 | 62 381 | 68 757 | 65 717 | 1 | 21 705 | -274 216 | 200 |
| 2021 | 52 906 | -43% | 455 718 | 52 906 | -50 175 | 77 079 | 42 042 | 1 | -7 158 | -336 597 | 200 |
| 2020 | 92 666 | -41% | 415 590 | 92 696 | 3 656 | 74 550 | 54 618 | 1 | 19 086 | 200 | 200 |
| 2019 | 157 442 | 83% | 487 372 | 157 446 | 23 043 | 80 115 | 117 179 | 3 | 91 504 | -290 078 | 200 |
| 2018 | 86 163 | -84% | 467 924 | 86 351 | -15 792 | 89 331 | 65 472 | 2 | 39 751 | -313 121 | 200 |
| 2017 | 544 247 | -38% | 419 897 | 544 256 | 63 223 | 86 153 | 36 415 | 3 | 10 510 | -297 329 | 200 |
| 2016 | 872 070 | 21% | 589 365 | 872 070 | 42 824 | 52 389 | 151 201 | 4 | 55 465 | -360 552 | 200 |
| 2015 | 723 652 | 29% | 706 383 | 723 677 | 29 020 | 51 557 | 193 728 | 4 | 56 805 | -403 377 | 200 |
| 2014 | 561 736 | -14% | 657 062 | 561 736 | -115 255 | 35 272 | 74 482 | 2 | 5 721 | -432 397 | 200 |
| 2013 | 651 630 | 30% | 590 725 | 651 750 | -83 985 | 39 560 | 86 614 | 6 | 4 605 | -317 142 | 200 |
| 2012 | 501 209 | -25% | 437 962 | 501 209 | -64 444 | 22 546 | 178 051 | 5 | 3 923 | -233 157 | 200 |
| 2010 | 664 881 | 408 967 | 664 881 | 3 542 | 20 720 | 280 378 | 2 | 4 934 | -106 369 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANA HOTELS S.R.L. | 1 | 221 889 786 | 22 069 051 | 560 091 714 | 770 560 393 | 11 091 955 | 192 439 732 |
| SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL | 2 | 191 248 287 | 33 780 827 | 220 912 104 | 799 603 160 | 11 274 373 | 576 855 070 |
| CONTINENTAL HOTELS SA | 3 | 173 517 995 | 14 228 050 | 262 066 867 | 386 382 321 | 5 702 361 | 123 807 167 |
| NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A. | 4 | 172 401 120 | -45 795 703 | 13 392 791 | 708 875 442 | 9 927 539 | 695 372 506 |
| SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR SI RECUPERARE A CAPACITATII DE MUNCA "T.B.R.C.M." S.A. | 5 | 168 141 407 | 20 424 341 | 232 590 420 | 253 708 057 | 6 001 458 | 13 834 400 |
| CALIMANESTI CACIULATA SA | 6 | 108 218 663 | 19 260 199 | 120 380 371 | 140 754 216 | 3 988 404 | 18 132 080 |
| TURISM FELIX SA | 7 | 98 329 744 | -9 217 349 | 226 396 982 | 299 949 748 | 6 657 508 | 73 809 895 |
| PHOENICIA EXPRESS S.R.L. | 8 | 92 455 994 | 14 558 848 | 88 067 056 | 292 193 441 | 58 843 897 | 204 509 175 |
| M.W.IMPORT EXPORT SRL | 9 | 88 391 616 | 502 117 | 3 875 719 | 40 882 384 | 7 804 481 | 37 076 837 |
| BALNEOCLIMATERICA S.R.L. | 10 | 84 826 926 | 10 321 335 | 188 070 268 | 226 625 056 | 1 394 147 | 34 483 667 |
| TIARA M.F. IMPEX SRL | 1929 | 139 196 | -6 692 | -282 303 | 132 220 | 25 802 | 414 523 |
| 3012 | 0 | 40 | 240 | 545 492 | 296 107 | 296 507 | |
| EXTRAVAGANCE HOTEL SRL | 3013 | -2 598 | -57 784 | 96 850 | 97 164 | 613 | 314 |
| CARLOTI PROFESIONAL CONSTRUCT SRL | 3014 | -18 891 | -19 801 | 23 301 | 137 818 | 137 818 | 114 517 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANA HOTELS S.R.L. | 1 | 221 889 786 | 22 069 051 | 560 091 714 | 770 560 393 | 11 091 955 | 192 439 732 |
| SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL | 2 | 191 248 287 | 33 780 827 | 220 912 104 | 799 603 160 | 11 274 373 | 576 855 070 |
| CONTINENTAL HOTELS SA | 3 | 173 517 995 | 14 228 050 | 262 066 867 | 386 382 321 | 5 702 361 | 123 807 167 |
| NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A. | 4 | 172 401 120 | -45 795 703 | 13 392 791 | 708 875 442 | 9 927 539 | 695 372 506 |
| SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR SI RECUPERARE A CAPACITATII DE MUNCA "T.B.R.C.M." S.A. | 5 | 168 141 407 | 20 424 341 | 232 590 420 | 253 708 057 | 6 001 458 | 13 834 400 |
| PHOENICIA EXPRESS S.R.L. | 6 | 92 455 994 | 14 558 848 | 88 067 056 | 292 193 441 | 58 843 897 | 204 509 175 |
| APEX ALLIANCE PROPERTY 4 SRL | 7 | 81 171 059 | 19 632 453 | 234 337 168 | 370 719 317 | 1 539 140 | 136 599 207 |
| ACCOR HOTELS ROMANIA SRL | 8 | 69 357 702 | 9 287 893 | 107 260 494 | 123 316 768 | 57 019 318 | 10 266 093 |
| M & T MARKET & TRADE PROFESSIONALS SRL | 9 | 67 521 473 | 35 864 192 | 41 198 179 | 46 553 969 | 15 826 008 | 6 123 600 |
| PARC HOTELS SA | 10 | 67 097 546 | 13 490 197 | 88 334 573 | 98 480 621 | 6 891 623 | 7 229 784 |
| TIARA M.F. IMPEX SRL | 208 | 139 196 | -6 692 | -282 303 | 132 220 | 25 802 | 414 523 |
| MARNA SRL | 314 | 0 | 1 013 183 | 820 094 | 1 026 080 | 15 187 | 205 986 |
| CLH TURISM SRL | 315 | 0 | -41 137 | 5 975 479 | 8 399 934 | 18 154 | 2 424 455 |
| COMAP SRL | 316 | 0 | -440 | 886 455 | 2 313 137 | 689 700 | 1 426 682 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.