| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EXPERT GAP CONSTRUCT SRL CUI: 6715144 Nr. înregistrare: J40/22798/1994 CAEN: 9102 - Activitati ale muzeelor Adresa: Bucuresti Sectorul 6, Str. NUCSOARA, Nr. 6, Bloc 42, Scara 2, Apartament 26, Cod postal 77671 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realEXPERT GAP CONSTRUCT SRL este o companie înregistrată în județul Bucureşti Sectorul 6, având codul fiscal 6715144. Conform datelor financiare din anul 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 183 105 RON și un profit net de -344 175 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 14 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri EXPERT GAP CONSTRUCT SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net EXPERT GAP CONSTRUCT SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 183 105 | 2 603 098 | 428 203 | -344 175 | 1 002 954 | 1 581 491 | 14 | 5 099 | 266 217 | 210 | |
| 2012 | 183 105 | -86% | 1 593 173 | 428 203 | -344 175 | 1 002 954 | 1 581 491 | 14 | 5 099 | 266 217 | 2 200 |
| 2010 | 1 284 423 | 1 811 659 | 1 292 630 | 6 406 | 598 149 | 1 720 858 | 20 | 373 974 | 546 456 | 2 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| REGIA NA_IONALA A PADURILOR ROMSILVA - MUZEUL CINEGETIC AL CARPA_ILOR "POSADA" RA | 1 | 1 430 653 | 12 204 | 3 490 751 | 11 617 271 | 1 094 494 | 8 126 520 |
| MONDOVIR COM SRL | 2 | 423 612 | -246 232 | -161 980 | 575 049 | 235 547 | 721 903 |
| PARADISUM PLANTAVIT SRL | 3 | 216 742 | 37 512 | 76 249 | 88 235 | -6 855 | 11 986 |
| EXPERT GAP CONSTRUCT SRL | 4 | 183 105 | -344 175 | 266 217 | 2 584 445 | 0 | 2 603 098 |
| OMNIA CORPORATION SRL | 5 | 88 501 | 25 120 | 37 329 | 46 642 | 45 283 | 9 313 |
| RES ARTIS SRL | 6 | 60 000 | 15 089 | -260 977 | 70 194 | 0 | 331 171 |
| RESART SRL | 7 | 31 797 | -14 939 | 253 931 | 255 062 | 24 522 | 1 131 |
| TAHION EXPERT SRL | 8 | 26 550 | 12 674 | 81 789 | 84 078 | 0 | 2 289 |
| CASA AGAFTANGHEL SRL-D | 9 | 4 640 | -47 506 | 9 440 | 46 163 | 885 | 36 723 |
| CASA DE ARTA GORDO SRL | 10 | 0 | -448 760 | -21 613 | 302 | 38 | 21 915 |
| AGRO-ROMAR FARM SRL | 15 | 0 | -20 023 | -15 565 | 15 898 | 200 | 35 748 |
| NEO ARTCENTER SRL | 16 | 0 | 24 642 | -1 247 | 636 | 0 | 1 883 |
| ARTARES SRL | 17 | 0 | 112 476 | 181 772 | 181 773 | 605 | 1 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EXPERT GAP CONSTRUCT SRL | 1 | 183 105 | -344 175 | 266 217 | 2 584 445 | 0 | 2 603 098 |
| EXPERT GAP CONSTRUCT SRL | 1 | 183 105 | -344 175 | 266 217 | 2 584 445 | 0 | 2 603 098 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.