Data verificării: 03.11.2026
Legendă: fără incidente cu incidente

Testați gratuit aplicația Topchecks timp de 7 zile

Creați-vă un cont în aplicație și timp de 7 zile aveți acces gratuit la funcțiile de verificare și monitorizare
și obțineți informații importante referitoare la starea partenerilor dvs. de afaceri.
Denumire partener Procese Datorii Insolvență CIP ReCom Grup Firme Analiză Financiară
TEHNOCONSTRUCT GAV SRL
CUI: 6665712
Nr. înregistrare: J17/3240/1994
CAEN: 4211 - Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor
Adresa: Municipiul Galati, Str. GEORGE COSBUC, Nr. 432, Judet Galati, Cod postal 6200
Telefon: 2364*****

Rapoarte avansate din surse interogate în timp real

TEHNOCONSTRUCT GAV SRL este o companie înregistrată în județul Galaţi, având codul fiscal 6665712.

Conform datelor financiare din anul 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 7 019 RON și un profit net de 878 RON.

Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților.

Puncte tari Puncte slabe

Analiza datelor

Pentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată.

Riscuri și acțiuni

Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.

Reprezentare grafică cifră de afaceri TEHNOCONSTRUCT GAV SRL
Reprezentare grafică profit net TEHNOCONSTRUCT GAV SRL

Indicatori financiari TEHNOCONSTRUCT GAV SRL

An Cifra de afaceri % Datorii Venituri Profit net /
Pierdere neta
Active imobilizate Active circulante Salariati Disp. banesti Capitaluri Capital Social
2017 7 019 311 406 21 537 878 139 159 846 0 6 787 -151 421 20 010
2015 7 019 -89% 311 406 21 537 878 139 159 846 0 6 787 -151 421 2 000
2014 66 775 -88% 322 760 104 532 -246 943 161 159 346 13 68 -163 253 200
2013 578 662 320 234 580 727 9 154 154 450 254 781 1 94 039 92 844 200
2012 0 160 542 0 0 0 244 231 0 38 83 689 200
2011 0 160 542 0 0 0 244 231 0 38 83 689 200
2010 0 160 542 0 -1 665 0 244 231 0 38 83 689 200

Clasament naţional CAEN 4211 după cifra de afaceri aferentă anului 2017

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
EURO CONSTRUCT TRADING 98 SRL 1 268 682 089 -3 232 071 149 616 806 547 587 694 0 389 195 775
FCC CONSTRUCCION SA BARCELONA SUCURSALA BUCURESTI 2 267 183 326 -116 720 669 -226 360 699 777 180 793 212 021 336 999 637 381
DELTA ANTREPRIZA DE CONSTRUCTII SI MONTAJ 93 S.A. 3 254 149 590 2 160 284 266 088 390 582 532 427 145 795 155 316 053 128
SALINI IMPREGILO S.P.A. MILANO-SUCURSALA FAGET 4 226 139 730 -25 568 757 -105 413 862 349 866 664 48 709 430 456 513 643
TEHNOSTRADE SRL 5 192 163 582 693 015 165 662 536 344 306 363 150 721 177 178 832 857
TANCRAD SRL 6 171 907 891 3 608 010 117 486 429 210 499 369 57 595 470 89 732 464
IMPRESA PIZZAROTTI & C SPA ITALIA SUCURSALA CLUJ 7 168 415 017 1 032 385 22 285 009 193 108 967 57 087 020 124 834 711
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA 8 162 344 468 6 490 676 84 973 793 238 204 232 135 227 597 151 015 959
TEL DRUM SA 9 155 847 547 5 493 452 54 866 867 116 263 341 62 815 490 51 895 093
VIAROM CONSTRUCT SRL 10 155 262 008 -19 222 473 12 360 283 115 072 184 68 958 068 101 979 462
TEHNOCONSTRUCT GAV SRL 1587 7 019 1 524 -151 421 159 985 0 311 406
MORENA 2000 SRL 2216 -188 887 -81 869 -301 346 690 140 57 101 991 486
EKO INSAAT VE TICARET AS ANKARA SUCURSALA BACAU 2217 -8 089 497 -7 239 421 -7 239 421 48 192 018 0 55 711 503
CONFORT SA 2218 -26 227 710 -34 532 396 -50 069 421 716 106 750 367 225 731 766 176 171

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
TANCRAD SRL 1 171 907 891 3 608 010 117 486 429 210 499 369 57 595 470 89 732 464
CRICONS SRL 2 68 724 853 1 226 730 5 361 083 29 528 437 22 077 398 23 812 445
CITADINA 98 SA 3 47 513 172 2 375 014 20 357 500 46 369 344 19 993 710 25 111 541
LEMACONS SRL 4 38 777 102 165 605 17 986 344 22 505 522 1 988 350 4 475 584
GENDAV SRL 5 9 104 826 498 130 5 237 805 12 957 515 5 016 865 7 719 083
FIROGAL SRL 6 5 345 379 139 800 10 904 633 15 976 890 3 080 854 5 114 197
CONSTRUCTII FEROVIARE GALATI SA 7 3 405 392 258 532 6 374 750 6 952 904 384 012 506 146
TOADER G & V SRL 8 2 257 094 39 026 442 414 2 841 254 282 029 2 398 840
DASCON GLOBAL CONSTRUCT SRL 9 1 111 622 51 498 -313 471 606 497 349 359 826 226
ARGENTUM UNION SRL 10 1 006 183 85 601 84 115 196 981 98 586 112 866
TEHNOCONSTRUCT GAV SRL 28 7 019 1 524 -151 421 159 985 0 311 406
GANAMO CONSTRUCT SRL 35 0 -324 -128 372 3 460 0 128 372
MAKTUB SRL 36 0 76 285 -1 645 261 250 250 1 645 511
DRUMURI SI PODURI SA 37 0 -255 385 -4 417 744 191 909 169 217 4 609 653

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.