| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
VENOX IZA PROD SRL CUI: 6589208 Nr. înregistrare: J12/4073/1994 CAEN: 0149 - Cresterea altor animale Adresa: Municipiul Cluj-Napoca, Str. COLONIA BREAZA, Nr. 39, Judet Cluj, Cod postal 3400 Telefon: 0264****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realVENOX IZA PROD SRL este o companie înregistrată în județul CLUJ, având codul fiscal 6589208. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri VENOX IZA PROD SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net VENOX IZA PROD SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 671 | 280 158 | 0 | 1 866 | 286 829 | 200 | |
| 2014 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 671 | 280 158 | 0 | 1 866 | 286 829 | 200 | |
| 2013 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 670 | 280 159 | 0 | 1 866 | 286 829 | 200 | |
| 2012 | 0 | 0 | 9 | -419 | 6 670 | 280 159 | 0 | 1 866 | 286 829 | 200 | |
| 2011 | 0 | -100% | 0 | 4 | -465 | 6 670 | 280 578 | 0 | 2 285 | 287 248 | 200 |
| 2010 | 11 360 | 0 | 11 545 | -1 242 | 6 670 | 281 043 | 0 | 12 500 | 287 713 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AJT FARMING SRL | 1 | 16 358 391 | -6 575 664 | -12 078 436 | 74 267 389 | 5 434 904 | 86 353 601 |
| S.C.TREMOT DOBRE SI FIII SRL | 2 | 14 780 332 | 156 251 | 4 933 710 | 26 739 534 | 919 138 | 21 805 824 |
| SC EURO APICOLA SRL | 3 | 3 914 945 | 570 419 | -218 545 | 3 373 899 | 1 111 560 | 3 592 444 |
| SC DANYFLOR SRL | 4 | 2 394 617 | 841 740 | 4 384 369 | 5 138 688 | 849 936 | 289 380 |
| SC MEDICORX PHARMA SRL | 5 | 2 038 371 | 2 278 | 295 875 | 2 837 934 | 235 470 | 2 545 512 |
| S.C. C.M.A. VIP PRODUCTION SRL | 6 | 1 846 033 | 86 038 | 27 016 | 653 044 | 365 703 | 626 028 |
| SC ADY PRODCOM SRL | 7 | 1 801 839 | 33 675 | 450 308 | 515 666 | 14 202 | 65 358 |
| SUPER PESCA SRL | 8 | 1 637 619 | 180 817 | 836 315 | 901 863 | 25 658 | 72 185 |
| PROECOLOG SRL | 9 | 1 519 957 | -122 377 | 508 015 | 827 947 | 77 254 | 340 537 |
| S.C. RUSEVI SRL | 10 | 1 249 753 | 100 592 | -472 110 | 1 346 062 | 274 656 | 1 519 286 |
| S.C. VENOX IZA PROD SRL | 207 | 0 | 0 | 286 829 | 286 829 | 28 919 | 0 |
| SC ZOOCOPIA GRUP SRL SOC IN FALIMENT | 448 | 0 | 0 | -55 527 | 375 914 | 40 408 | 431 441 |
| AGROTEX SRL | 449 | 0 | 0 | -126 973 | 0 | 0 | 126 973 |
| SC NUTRIVER SA | 450 | 0 | 0 | -803 782 | 1 162 295 | 804 234 | 1 966 077 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC TVS 5LA SRL | 1 | 1 199 332 | 40 145 | -20 598 | 967 424 | 311 555 | 991 022 |
| SC UNIKVIPERIN SRL | 2 | 1 063 840 | 231 860 | 441 493 | 664 619 | 395 879 | 223 126 |
| S.C. APIKON TRADE SRL | 3 | 213 813 | 126 620 | 123 626 | 136 413 | 1 | 12 787 |
| IMPORT-EXPORT CALLISTUS SRL | 4 | 210 216 | 42 599 | 50 374 | 66 019 | 0 | 15 645 |
| S.C. BOSTINARII SRL | 5 | 139 150 | 79 250 | 75 475 | 149 080 | 27 500 | 73 605 |
| S.C VIITOR SANATOS SRL | 6 | 82 139 | 8 374 | 64 896 | 134 867 | 5 303 | 66 080 |
| SC TEMAT IMPEX SRL | 7 | 61 800 | 51 975 | 94 914 | 95 972 | 0 | 1 058 |
| RBPS INVESTMENTS SRL | 8 | 54 950 | 14 779 | 13 077 | 72 892 | 26 302 | 44 815 |
| BIOSOMES SRL | 9 | 14 925 | 14 639 | 14 391 | 14 839 | 0 | 448 |
| SC GREEN DEPARTAMENT | 10 | 4 800 | -63 983 | -63 927 | 14 827 | 5 316 | 78 754 |
| S.C. VENOX IZA PROD SRL | 13 | 0 | 0 | 286 829 | 286 829 | 28 919 | 0 |
| PRESE HELIX SRL | 29 | 0 | 0 | 802 | 956 | 13 | 154 |
| SC EMANEL PROCOM SRL | 30 | 0 | 0 | 17 | 467 | 0 | 450 |
| SC DADES SRL | 31 | 0 | 0 | -6 005 | 12 157 | 0 | 18 162 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.