| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CONMETA-94 SRL CUI: 5989346 Nr. înregistrare: J40/13237/1994 CAEN: 4291 - Constructii hidrotehnice Adresa: Bucuresti Sectorul 5, Sos. PANDURI, Nr. 5, Bloc P31, Scara 1, Etaj 7, Apartament 29, Cod postal 61253 Telefon: 0214****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realCONMETA-94 SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 5989346. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri CONMETA-94 SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net CONMETA-94 SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 | 187 973 | 0 | 0 | 0 | 1 516 566 | 0 | 3 618 | 1 328 593 | 500 | |
| 2017 | 0 | 187 973 | 0 | -410 | 0 | 1 516 566 | 0 | 3 618 | 1 328 593 | 500 | |
| 2016 | 0 | 187 973 | 300 | 97 | 0 | 1 516 566 | 0 | 3 618 | 1 328 593 | 500 | |
| 2015 | 0 | -100% | 187 683 | 251 284 | -125 386 | -299 | 1 516 478 | 0 | 10 302 | 1 328 496 | 500 |
| 2014 | 47 463 | -90% | 620 949 | 280 909 | -272 322 | 344 461 | 1 730 370 | 0 | 293 324 | 1 453 882 | 500 |
| 2013 | 454 915 | -45% | 790 727 | 508 496 | -7 864 | 950 751 | 1 757 235 | 0 | 216 650 | 1 986 824 | 500 |
| 2012 | 828 420 | 492 403 | 828 847 | -212 330 | 1 227 861 | 1 639 637 | 25 | 157 084 | 1 994 688 | 500 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HIDROCONSTRUCTIA SA | 1 | 313 562 158 | 3 480 432 | 461 757 784 | 813 769 908 | 183 956 268 | 357 243 431 |
| UTILNAVOREP SA | 2 | 65 056 744 | 17 137 772 | 26 358 054 | 46 308 359 | 3 996 739 | 18 519 937 |
| REPCON S.A. | 3 | 42 173 532 | 8 430 048 | 22 469 377 | 37 018 535 | 22 514 811 | 13 452 223 |
| DSD NOELL SRL | 4 | 33 589 851 | 4 926 220 | 9 534 791 | 14 067 920 | 8 904 304 | 4 533 129 |
| LESCACI COM SRL | 5 | 33 217 618 | 911 232 | 24 376 979 | 32 232 134 | 10 416 869 | 4 391 269 |
| SOCOT SA | 6 | 30 641 629 | 962 542 | 25 627 037 | 46 119 200 | 2 961 563 | 10 605 862 |
| LUDWIG PFEIFFER SRL | 7 | 25 068 768 | 1 239 548 | 23 442 974 | 53 127 996 | 32 081 330 | 33 192 495 |
| ARMEANCA PREST COM SRL | 8 | 20 417 508 | 2 381 189 | 8 255 692 | 17 955 613 | 3 745 034 | 9 692 047 |
| TRANS CARPAT SRL | 9 | 19 555 000 | 675 445 | 7 375 490 | 19 574 107 | 9 554 676 | 11 859 566 |
| CONSTRUC_II HIDROTEHNICE SA | 10 | 15 090 527 | 464 055 | 52 448 561 | 78 512 943 | 11 196 446 | 24 776 061 |
| CONMETA-94 SRL | 140 | 0 | 0 | 1 328 593 | 1 516 566 | 1 512 820 | 187 973 |
| ROCONSIN DESIGN SRL | 228 | 0 | 0 | 95 | 95 | 95 | 0 |
| ANDRITZ HYDRO AG KRIENS ELVE_IA SUCURSALA DROBETA TURNU SEVERIN | 229 | 0 | -819 656 | -28 227 620 | 1 951 856 | 215 711 | 30 186 054 |
| VAN OORD DREDGING AND MARINE CONTRACTORS B.V. ROTTERDAM-SUCURSALA CONSTANTA | 230 | 0 | -5 764 892 | -235 646 162 | 8 149 284 | 1 971 864 | 235 854 158 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HIDROCONSTRUCTIA SA | 1 | 313 562 158 | 3 480 432 | 461 757 784 | 813 769 908 | 183 956 268 | 357 243 431 |
| AQUA DINAMIC INSTAL SRL | 2 | 8 550 244 | 3 690 161 | 3 310 044 | 6 111 634 | 1 262 723 | 2 801 590 |
| BRACO ENGINEERING SRL | 3 | 6 965 147 | 2 068 103 | 1 104 333 | 5 030 687 | 1 576 633 | 4 017 354 |
| VOITH HYDRO SRL | 4 | 4 342 431 | -679 664 | 6 675 464 | 7 515 989 | 4 761 198 | 859 989 |
| SOCIETATEA NATIONALA "IMBUNATATIRI FUNCIARE" SA | 5 | 4 270 712 | -1 810 996 | 4 105 715 | 153 394 989 | 12 401 782 | 148 918 007 |
| DELTA TOUR SRL | 6 | 2 022 441 | 61 227 | 1 305 587 | 4 589 934 | 3 290 703 | 2 424 153 |
| ICON CORPORATION CONSULTANT ENERGY DESIGN S.A. | 7 | 1 392 176 | 65 947 | -85 330 | 2 678 635 | 775 718 | 2 763 965 |
| WENETI CONSULT SRL | 8 | 1 032 679 | 27 113 | 208 827 | 326 219 | 167 366 | 118 282 |
| ELCORA PISCINE SRL | 9 | 440 320 | 136 779 | 132 615 | 854 346 | 151 421 | 721 731 |
| BELLA CONSULTING CONSTRUCTION SRL | 10 | 412 274 | -612 438 | -105 005 | 8 984 593 | 3 641 728 | 10 825 842 |
| CONMETA-94 SRL | 18 | 0 | 0 | 1 328 593 | 1 516 566 | 1 512 820 | 187 973 |
| ANDRITZ HYDRO GMBH RAVENSBURG GERMANIA SUCURSALA BUCURESTI | 33 | 0 | -249 863 | 17 902 991 | 44 435 719 | 39 006 445 | 26 567 455 |
| G.E.A.GENERALE EPURAZIONE AMBIENTE S.P.A. NAPOLI SUCURSALA BUCURESTI | 34 | 0 | -59 840 | -1 036 251 | 0 | 0 | 1 036 251 |
| AGLOMANCHA EMPRESA CONSTRUCTORA BUCURESTI SRL | 35 | 0 | -29 087 | -1 078 892 | 83 959 | 82 343 | 1 162 851 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.