| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
RULCONSTRUCT IMPEX SRL CUI: 5829647 Nr. înregistrare: J40/11339/1994 CAEN: 4799 - Comert cu amanuntul efectuat in afara magazinelor, standurilor, chioscurilor si pietelor Adresa: Bucuresti Sectorul 6, Str. APUSULUI, Nr. 27, Bloc N21, Scara 2, Etaj 1, Apartament 17, Cod postal 62279 Telefon: 2166***** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realRULCONSTRUCT IMPEX SRL este o companie înregistrată în județul Bucureşti Sectorul 6, având codul fiscal 5829647. Conform datelor financiare din anul 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 1 136 506 RON și un profit net de -185 452 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 7 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri RULCONSTRUCT IMPEX SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net RULCONSTRUCT IMPEX SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 1 136 506 | 429 642 | 1 148 433 | -185 452 | 25 848 | 1 340 159 | 7 | 699 043 | 936 365 | 200 | |
| 2012 | 1 136 506 | -5% | 429 642 | 1 148 433 | -185 452 | 25 848 | 1 340 159 | 7 | 699 043 | 936 365 | 210 |
| 2010 | 1 198 491 | 1 438 480 | 1 198 505 | 100 237 | 9 664 | 1 429 026 | 3 | 723 654 | 210 | 210 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RILVAN-SERV SRL | 1 | 13 168 613 | 1 158 101 | 3 549 559 | 5 823 443 | 3 138 702 | 2 273 884 |
| AGS BUCAREST SRL | 2 | 8 942 780 | 1 085 279 | 2 926 499 | 10 442 303 | 9 342 164 | 7 509 246 |
| SANTA FE RELOCATION SERVICES SRL | 3 | 6 183 949 | 363 518 | 2 885 499 | 3 603 134 | 2 994 373 | 768 435 |
| CDD RELOCATION SRL | 4 | 5 928 432 | 828 391 | 1 117 498 | 1 829 259 | 597 157 | 714 154 |
| GOSSELIN MOBILITY ROMANIA SRL | 5 | 5 004 877 | 178 579 | 276 529 | 1 741 336 | 1 480 867 | 1 346 215 |
| IERIHON SRL | 6 | 1 463 672 | 530 316 | 522 227 | 621 631 | 216 458 | 110 577 |
| LACISA LOGISTIC SRL | 7 | 1 401 904 | 554 959 | 1 241 348 | 2 124 009 | 787 628 | 889 521 |
| XMOVETRANS SRL | 8 | 1 376 212 | 207 778 | 503 511 | 818 584 | 259 658 | 301 262 |
| CRAFARD TRANS SRL | 9 | 1 366 637 | 19 731 | 28 807 | 1 228 829 | 514 974 | 1 200 022 |
| TEAM RELOCATIONS GRUP SRL | 10 | 1 306 523 | 315 513 | 542 280 | 661 329 | 232 427 | 125 208 |
| RULCONSTRUCT IMPEX SRL | 13 | 1 136 506 | -185 452 | 936 365 | 1 366 007 | 0 | 429 642 |
| DEWAELE TRANSPORT SRL | 110 | 0 | -2 147 | -44 140 | 12 294 | 7 140 | 56 434 |
| JUNIOR MARTINI TRANS SRL | 111 | 0 | 19 299 | 23 319 | 40 560 | 25 412 | 17 241 |
| SARA IMPEX SRL | 112 | 0 | -93 081 | -126 928 | 6 117 | 6 117 | 133 045 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RULCONSTRUCT IMPEX SRL | 1 | 1 136 506 | -185 452 | 936 365 | 1 366 007 | 0 | 429 642 |
| PRO MOVERS TEAM SRL | 2 | 142 334 | 35 252 | 31 183 | 230 961 | 1 350 | 199 811 |
| PASSION MOVING&STORAGE SRL | 3 | 46 834 | 13 716 | 13 447 | 16 171 | 1 859 | 1 830 |
| ELIMAROV TRANS SRL | 4 | 2 020 | -2 131 | -1 992 | 10 | 0 | 2 002 |
| PRO MOVERS TEAM SRL | 2 | 142 334 | 35 252 | 31 183 | 230 961 | 1 350 | 199 811 |
| PASSION MOVING&STORAGE SRL | 3 | 46 834 | 13 716 | 13 447 | 16 171 | 1 859 | 1 830 |
| ELIMAROV TRANS SRL | 4 | 2 020 | -2 131 | -1 992 | 10 | 0 | 2 002 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.