Data verificării: 04.11.2026
Legendă: fără incidente cu incidente

Testați gratuit aplicația Topchecks timp de 7 zile

Creați-vă un cont în aplicație și timp de 7 zile aveți acces gratuit la funcțiile de verificare și monitorizare
și obțineți informații importante referitoare la starea partenerilor dvs. de afaceri.
Denumire partener Procese Datorii Insolvență CIP ReCom Grup Firme Analiză Financiară
COMAD PRODCOM SRL
CUI: 5178867
Nr. înregistrare: J12/707/1993
CAEN: 4672 - Comert cu ridicata al metalelor si minereurilor metalice
Adresa: Municipiul Cluj-Napoca, Str. DEALUL FANATELOR, NR. 26 PROVIZORIU, Judet Cluj
Telefon: 0749******

Rapoarte avansate din surse interogate în timp real

COMAD PRODCOM SRL este o companie înregistrată în județul Cluj, având codul fiscal 5178867.

Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 1 164 205 RON și un profit net de 110 375 RON.

În același an, compania a avut un număr mediu de 3 angajați.

Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților.

Puncte tari Puncte slabe

Analiza datelor

Pentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată.

Riscuri și acțiuni

Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.

Reprezentare grafică cifră de afaceri COMAD PRODCOM SRL
Reprezentare grafică profit net COMAD PRODCOM SRL

Indicatori financiari COMAD PRODCOM SRL

An Cifra de afaceri % Datorii Venituri Profit net /
Pierdere neta
Active imobilizate Active circulante Salariati Disp. banesti Capitaluri Capital Social
2024 1 164 205 0% 1 371 336 1 342 152 110 375 1 048 288 1 144 427 3 1 038 821 379 380 280
2023 1 160 226 -31% 1 413 895 1 308 143 80 377 928 660 1 196 581 3 512 711 346 380 280
2022 1 687 976 42% 1 650 214 1 742 164 235 741 928 660 1 588 264 3 121 866 710 380 280
2021 1 190 517 7% 1 466 146 1 511 546 247 803 928 660 1 416 258 3 39 722 878 772 380 280
2020 1 111 595 -31% 811 505 1 145 850 196 580 928 660 909 260 3 734 380 280 380 280
2019 1 614 036 5% 1 335 302 2 197 217 42 850 928 660 1 236 475 3 423 829 833 380 280
2018 1 530 420 -12% 1 467 400 1 602 958 34 518 1 194 499 892 935 4 8 201 620 034 380 280
2017 1 734 794 -13% 1 622 985 1 746 576 26 010 1 197 368 1 011 133 4 875 585 516 0
2016 1 989 153 -43% 1 686 956 2 551 307 38 134 1 234 408 1 290 137 3 3 546 838 747 380 280
2015 3 516 119 -29% 1 591 461 3 516 119 14 849 645 099 1 764 858 4 8 743 820 613 380 280
2014 4 959 677 21% 1 186 420 5 799 380 7 606 653 132 1 580 810 5 4 787 1 050 023 380 280
2013 4 108 096 -12% 1 575 134 4 115 196 19 598 477 825 1 682 091 4 15 806 615 561 380 280
2012 4 654 128 4% 2 230 390 4 654 149 20 915 470 282 2 595 571 5 1 111 595 023 380 280
2011 4 464 557 39% 2 151 269 4 465 729 13 511 556 368 2 481 725 6 15 962 574 109 380 280
2010 3 212 168 1 668 657 3 215 301 5 725 612 469 2 046 820 6 26 799 560 597 380 280

Clasament naţional CAEN 4672 după cifra de afaceri aferentă anului 2024

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
INTER CARS ROM�NIA SRL 1 1 936 085 734 63 272 773 217 934 401 1 087 972 369 462 748 095 872 947 579
MAIRON GALATI SA 2 804 987 569 29 153 461 708 909 777 924 427 628 105 830 924 216 059 370
MIRAS INTERNATIONAL SRL 3 480 635 882 1 514 103 100 730 504 235 685 590 79 822 076 134 623 676
MOLDMETAL TRADING SRL 4 360 939 639 11 219 617 48 724 761 84 789 975 21 257 736 36 349 021
MELINDA-IMPEX STEEL SRL 5 331 311 237 -11 332 680 63 969 693 181 412 920 42 734 221 117 839 327
BAUROM CONSTRUCT SRL 6 280 437 608 -2 993 663 63 125 422 141 963 661 55 056 881 78 733 183
THYSSENKRUPP MATERIALS ROM�NIA SRL 7 249 167 255 -7 654 550 42 977 477 147 273 968 70 587 184 104 669 614
UTCHIM STEEL S.R.L. 8 246 038 952 2 010 407 6 534 544 47 244 046 23 929 582 40 770 362
SPECIALOR TEAM S.R.L. 9 244 173 790 1 842 108 2 468 637 49 519 185 42 138 584 38 590 999
MMS MINERALS & METALS SOLUTIONS SRL 10 243 245 429 10 373 716 14 717 287 19 153 836 15 949 904 4 483 735
COMAD PRODCOM SRL 297 1 164 205 132 165 821 379 2 192 715 608 176 1 371 336
S.C.FRANCO 2001 IMPEX SRL 645 0 0 27 838 27 898 1 186 60
IORCASS TRADING SRL 646 0 0 0 0 0 0
CORDIAL AM SRL 647 0 -1 689 102 224 147 360 1 297 45 136

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
INTER CARS ROM�NIA SRL 1 1 936 085 734 63 272 773 217 934 401 1 087 972 369 462 748 095 872 947 579
SPECIALOR TEAM S.R.L. 2 244 173 790 1 842 108 2 468 637 49 519 185 42 138 584 38 590 999
DIRECT LINE INOX IMPEX SRL 3 157 336 987 368 630 67 827 252 129 633 239 38 349 474 61 590 356
STEELCORE EUROPE SRL 4 41 601 829 1 957 807 6 653 957 25 668 121 11 591 118 19 021 385
FEREX PARTNER SRL 5 29 254 289 3 882 787 7 498 884 18 677 248 4 636 225 11 178 364
TIRANA IMPORT EXPORT SRL 6 23 985 085 1 816 035 38 210 261 48 180 233 1 128 602 10 010 689
FAST CONSIGNATIE SRL 7 20 645 436 393 908 2 017 593 10 241 425 4 053 642 8 223 832
TRUTZI FIER FORJAT SRL 8 11 654 605 423 912 1 667 849 6 494 431 449 004 4 843 299
METAL DISTRIBUTION SRL 9 8 514 790 602 347 526 556 2 218 441 272 532 1 693 239
SDK ALUMINIU SRL 10 6 686 357 2 223 950 4 036 222 5 690 771 302 375 1 664 669
COMAD PRODCOM SRL 18 1 164 205 132 165 821 379 2 192 715 608 176 1 371 336
NETCARS AUTOPARTS SRL 32 0 0 200 200 0 0
TECHNOMART SRL 33 0 -1 238 2 749 2 749 2 749 0
NISGOLD SRL 34 0 -556 -14 389 577 434 14 966

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.