| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CONCIF COMPANY SRL CUI: 5040391 Nr. înregistrare: J40/27590/1993 CAEN: 4221 - Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru fluide Adresa: Bucuresti Sectorul 2, Str. CLUCERU SANDU, Nr. 4, Bloc 29C, Scara C, Etaj 3, Apartament 104, Cod postal 70000 Telefon: 0314****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realCONCIF COMPANY SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 5040391. Conform datelor financiare din anul 2016, firma a raportat o cifră de afaceri de 2 472 657 RON și un profit net de 490 541 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 16 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri CONCIF COMPANY SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net CONCIF COMPANY SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 2 472 657 | -64% | 39 536 302 | 2 475 110 | 490 541 | 452 718 | 7 805 300 | 16 | 310 873 | -31 268 911 | 6 000 |
| 2015 | 6 910 039 | -4% | 37 684 216 | 6 910 049 | -621 200 | 1 475 406 | 5 221 873 | 38 | 160 049 | -30 958 571 | 6 000 |
| 2014 | 7 192 143 | -77% | 6 332 319 | 7 204 906 | 65 691 | 1 020 759 | 5 810 831 | 26 | 238 737 | 514 326 | 6 000 |
| 2013 | 30 689 282 | 23% | 3 080 018 | 30 690 482 | 1 331 | 425 837 | 3 084 459 | 14 | 149 816 | 439 760 | 6 000 |
| 2012 | 24 944 879 | 1547% | 2 633 074 | 24 956 497 | -389 155 | 491 909 | 3 379 614 | 10 | 184 238 | 406 228 | 6 000 |
| 2010 | 1 514 362 | 1 364 488 | 1 594 428 | -139 076 | 894 121 | 2 007 206 | 28 | 680 115 | 1 136 076 | 5 000 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INSPET SA | 1 | 117 510 948 | 8 004 913 | 70 136 322 | 116 904 059 | 17 237 268 | 37 448 071 |
| ALPENSIDE SRL | 2 | 106 654 964 | -8 832 454 | 6 724 150 | 103 959 397 | 65 024 921 | 92 809 718 |
| ERBASU TOTAL CONSTRUCT SA | 3 | 83 338 825 | 2 988 917 | 5 016 195 | 45 454 857 | 29 010 508 | 35 912 820 |
| ERBASU EDIL CONSTRUCT SA | 4 | 64 508 977 | 2 209 470 | 2 823 318 | 29 565 086 | 16 669 717 | 26 883 994 |
| CIS GAZ SA | 5 | 43 007 215 | 1 235 749 | 6 715 036 | 22 351 335 | 12 859 880 | 13 957 821 |
| I R I G C INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX SRL | 6 | 39 607 878 | 9 712 592 | 31 400 228 | 55 829 414 | 8 766 548 | 24 581 771 |
| IRIDEX GROUP CONSTRUCTII SRL | 7 | 35 612 528 | 259 799 | 19 583 833 | 39 085 242 | 20 574 979 | 19 188 738 |
| TRIADA PROD IMPEX SRL | 8 | 31 952 661 | 1 770 424 | 4 518 788 | 12 916 168 | 9 888 834 | 9 743 057 |
| GEPROCON SA | 9 | 27 669 516 | 583 105 | 11 367 274 | 25 911 750 | 4 823 669 | 9 859 168 |
| COSTRUZIONI DONDI SPA ROVIGO SUCURSALA PITESTI | 10 | 26 212 975 | -3 796 432 | -1 127 064 | 7 287 397 | 2 107 847 | 8 414 461 |
| CONCIF COMPANY SRL | 80 | 2 472 657 | 584 508 | -31 268 911 | 8 258 018 | 5 668 410 | 39 536 302 |
| TEOFIL CONSTRUCT SRL | 627 | 0 | -9 292 | -9 052 | 20 201 | 7 216 | 29 253 |
| ROCADA SRL | 628 | 0 | -134 382 | -113 039 | 1 510 | 0 | 114 549 |
| DELTA CONSTRUCT SRL | 629 | 0 | 0 | -8 407 | 1 726 376 | 1 726 376 | 1 734 783 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALPENSIDE SRL | 1 | 106 654 964 | -8 832 454 | 6 724 150 | 103 959 397 | 65 024 921 | 92 809 718 |
| ERBASU TOTAL CONSTRUCT SA | 2 | 83 338 825 | 2 988 917 | 5 016 195 | 45 454 857 | 29 010 508 | 35 912 820 |
| ERBASU EDIL CONSTRUCT SA | 3 | 64 508 977 | 2 209 470 | 2 823 318 | 29 565 086 | 16 669 717 | 26 883 994 |
| I R I G C INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX SRL | 4 | 39 607 878 | 9 712 592 | 31 400 228 | 55 829 414 | 8 766 548 | 24 581 771 |
| TRIADA PROD IMPEX SRL | 5 | 31 952 661 | 1 770 424 | 4 518 788 | 12 916 168 | 9 888 834 | 9 743 057 |
| OCIDE CONSTRUCCION SA VALENCIA SUCURSALA BUCURESTI | 6 | 17 697 571 | -458 671 | 4 858 745 | 14 233 003 | 8 289 478 | 9 429 064 |
| MIRAL INSTAL COMPANY SRL | 7 | 11 957 618 | 518 552 | 10 336 984 | 13 174 572 | 3 083 697 | 2 900 816 |
| CONSCUT-CONSTRUCTII SRL | 8 | 9 636 749 | 1 644 222 | 5 121 622 | 6 053 091 | 2 717 796 | 1 034 495 |
| REVITAROM SA | 9 | 8 689 594 | 732 893 | 8 300 459 | 15 145 471 | 8 587 449 | 5 075 106 |
| ACIM SA | 10 | 6 202 934 | 870 798 | 2 597 775 | 4 173 865 | 388 478 | 1 089 894 |
| CONCIF COMPANY SRL | 17 | 2 472 657 | 584 508 | -31 268 911 | 8 258 018 | 5 668 410 | 39 536 302 |
| CLDC CONSTRUCT SRL | 91 | 0 | 0 | -17 638 | 462 | 0 | 18 100 |
| METROPOLITAN EXPERT CONSTRUCT SRL | 92 | 0 | -66 518 | -2 018 096 | 261 824 | 32 982 | 2 279 920 |
| TOTAL SERVICE CONSULT SA | 93 | 0 | -200 | 33 513 | 80 924 | 3 223 | 47 411 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.