| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
HATBORU ROMANIA S.A. CUI: 47137617 Nr. înregistrare: J40/22201/2022 CAEN: 2420 - Productia de tuburi, tevi, profile tubulare si accesorii pentru acestea, din otel Adresa: Bucuresti Sectorul 1, Str. ARAD, Nr. 30, Cod postal 12287 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realHATBORU ROMANIA S.A. este o companie având codul fiscal 47137617. Conform datelor financiare din anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 85 886 394 RON și un profit net de 155 559 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 141 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri HATBORU ROMANIA S.A. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net HATBORU ROMANIA S.A. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 85 886 394 | 186% | 107 200 944 | 99 917 418 | 155 559 | 47 057 261 | 48 360 764 | 141 | 2 248 185 | -11 769 841 | 900 000 |
| 2024 | 30 029 045 | 56961% | 101 924 233 | 38 697 932 | -7 564 683 | 49 719 050 | 39 914 504 | 55 | 4 296 239 | -12 289 987 | 900 000 |
| 2023 | 52 626 | 311% | 58 614 603 | 236 073 | -5 209 919 | 47 530 087 | 6 358 050 | 10 | 4 074 195 | -4 725 304 | 900 000 |
| 2022 | 12 817 | 687 812 | 12 817 | -415 385 | 49 253 | 313 174 | 1 | 104 166 | -325 385 | 90 000 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SILCOTUB SA | 1 | 3 770 991 082 | 478 174 537 | 2 302 094 024 | 2 707 190 143 | 808 765 876 | 368 221 025 |
| TMK-ARTROM SA | 2 | 1 168 335 162 | 25 232 243 | 705 508 444 | 2 094 882 414 | 224 092 099 | 1 364 158 104 |
| ARCELORMITTAL TUBULAR PRODUCTS ROMAN SA | 3 | 364 903 216 | -37 977 890 | -16 750 068 | 230 032 881 | 60 454 107 | 238 316 129 |
| ARCELORMITTAL TUBULAR PRODUCTS IASI SA | 4 | 304 687 153 | -63 391 626 | 75 907 115 | 219 079 839 | 47 053 917 | 138 335 439 |
| LIBERTY TUBULAR PRODUCTS GALATI S.A. | 5 | 142 098 834 | -5 591 472 | 102 387 998 | 348 472 875 | 49 337 807 | 244 197 165 |
| COMTECH CO SRL | 6 | 138 483 159 | 8 121 645 | 32 439 912 | 220 295 448 | 47 445 071 | 186 073 699 |
| ISOPLUS ROMANIA SRL | 7 | 90 923 549 | 12 342 709 | 53 576 286 | 67 185 073 | 26 890 345 | 12 926 637 |
| MAIRON TUBES SRL | 8 | 65 687 225 | 1 779 313 | 55 338 433 | 59 657 908 | 12 854 046 | 4 698 001 |
| UPRUC CTR SA | 9 | 62 447 356 | 7 206 229 | 41 117 388 | 46 910 251 | 9 466 885 | 5 701 982 |
| 10 | 61 005 750 | 869 683 | 401 462 | 28 907 774 | 24 249 829 | 28 506 312 | |
| 11 | 30 029 045 | -7 564 683 | -12 289 987 | 89 633 554 | 13 515 429 | 101 924 233 | |
| ALYOMY SRL | 42 | 0 | -15 603 | -891 381 | 385 188 | 8 117 | 1 207 892 |
| METAL FITTINGS S.R.L. | 43 | 0 | -24 668 | -43 239 | 75 033 | 7 023 | 118 272 |
| S E S GRUP SA | 44 | 0 | -1 200 | -20 143 | 1 282 375 | 1 254 000 | 1 302 518 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
Nu avem destule informații pentru clasamentul regional