| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
COLNITA PIETROASA FOREST S.R.L. CUI: 45140950 Nr. înregistrare: J6/1418/2021 CAEN: 1610 - Taierea si rindeluirea lemnului Adresa: Sat Bistrita Bargaului, Comuna Bistrita Bargaului, Nr. 496, Judet Bistrita-Nasaud, Cod postal 427005 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realCOLNITA PIETROASA FOREST S.R.L. este o companie înregistrată în județul Bistrita-Nasaud, având codul fiscal 45140950. Conform datelor financiare din anul 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 88 183 RON și un profit net de 33 612 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri COLNITA PIETROASA FOREST S.R.L. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net COLNITA PIETROASA FOREST S.R.L. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 88 183 | 537 | 90 809 | 33 612 | 0 | 34 349 | 0 | 22 940 | 33 812 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HS TIMBER PRODUCTIONS S.R.L. | 1 | 2 159 412 708 | 136 914 860 | 795 394 596 | 981 447 090 | 184 543 979 | 156 371 778 |
| HS TIMBER PRODUCTIONS RECI S.R.L. | 2 | 1 186 158 023 | 69 469 050 | 575 662 504 | 740 013 677 | 127 127 351 | 155 472 797 |
| KASTAMONU ROMANIA SA | 3 | 868 575 473 | -91 980 415 | 314 152 429 | 836 142 988 | 178 243 772 | 524 787 360 |
| BARLINEK ROM�NIA SA | 4 | 293 433 943 | 34 368 119 | 182 897 061 | 217 902 804 | 95 516 733 | 34 529 020 |
| KARELIA - UPOFLOOR SRL | 5 | 215 736 432 | 8 512 577 | 9 274 463 | 137 497 708 | 50 048 117 | 126 952 771 |
| XILOBAIA SRL | 6 | 137 714 050 | 184 363 | 19 520 414 | 176 164 247 | 108 016 461 | 157 000 198 |
| R.G.HOLZ COMPANY SRL | 7 | 115 030 112 | 4 871 906 | 33 640 765 | 71 130 114 | 18 243 646 | 37 505 264 |
| SILVANIA INTERNATIONAL PROD SRL | 8 | 101 349 520 | 5 825 057 | 43 172 042 | 76 777 830 | 11 243 820 | 30 265 584 |
| VIRIX PROD SRL | 9 | 88 510 480 | 8 910 374 | 46 848 927 | 69 406 929 | 9 731 382 | 18 299 519 |
| DML INVEST SRL | 10 | 76 236 254 | 14 334 436 | 15 722 872 | 24 727 828 | 4 583 825 | 9 216 569 |
| COLNITA PIETROASA FOREST S.R.L. | 1954 | 88 183 | 36 258 | 33 812 | 34 349 | 158 | 537 |
| FRINCU SRL | 3262 | 0 | -3 280 | -118 230 | 4 383 | 3 401 | 122 613 |
| ALBINA DE MUNTE SRL | 3263 | 0 | -1 397 | 443 426 | 588 813 | 510 897 | 145 387 |
| ALBA FOREST COMPANY SRL | 3264 | 0 | 0 | 200 | 6 106 | 0 | 5 906 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SILVANIA INTERNATIONAL PROD SRL | 1 | 101 349 520 | 5 825 057 | 43 172 042 | 76 777 830 | 11 243 820 | 30 265 584 |
| STAR GATE SRL | 2 | 54 373 189 | 8 540 762 | 11 808 172 | 42 988 557 | 7 442 553 | 31 180 385 |
| LIGNUM TREND SRL | 3 | 39 418 596 | 5 777 511 | 21 455 789 | 32 750 567 | 2 322 776 | 9 722 223 |
| TRISCASTIM SRL | 4 | 15 596 225 | 3 892 432 | 11 957 326 | 13 202 061 | 2 641 036 | 1 244 735 |
| FAGMORES IMPEX SRL | 5 | 9 984 418 | 539 572 | 1 570 041 | 6 621 746 | 2 136 090 | 5 051 705 |
| GOOD-FOREST SRL | 6 | 9 099 771 | 1 092 717 | 3 656 031 | 8 161 856 | 1 575 307 | 2 761 762 |
| FORGAVPI COMPANY SRL | 7 | 8 468 162 | 1 780 951 | 4 218 474 | 5 322 327 | 989 686 | 1 103 853 |
| SUPER SOFT PROD SERV SRL | 8 | 5 062 085 | 329 539 | 3 086 704 | 3 455 206 | 942 803 | 368 502 |
| DOCE & HUBER SRL | 9 | 4 922 443 | 1 479 272 | 6 275 995 | 8 301 447 | 2 673 028 | 2 025 452 |
| GREEN GOLDEN TUR SRL | 10 | 4 225 150 | 1 501 692 | 2 196 852 | 2 734 988 | 229 198 | 538 136 |
| COLNITA PIETROASA FOREST S.R.L. | 114 | 88 183 | 36 258 | 33 812 | 34 349 | 158 | 537 |
| LONGSANM FOREST SRL | 169 | 0 | -1 547 | -105 262 | 36 156 | 17 671 | 141 418 |
| FORLUCMARI SRL | 170 | 0 | -31 284 | -212 802 | 8 792 | 1 024 | 221 594 |
| GEPODOMIR IMPEX SRL | 171 | 0 | 37 255 | -465 365 | 207 481 | 183 085 | 672 846 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.