| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SUFLET SI SPERANTA S.R.L. CUI: 45121134 Nr. înregistrare: J6/1394/2021 CAEN: 8730 - Activitati ale caminelor de batrani si ale caminelor pentru persoane aflate in incapacitate de a se ingriji singure Adresa: Sat Budacu de Jos, Comuna Budacu de Jos, Nr. 214, Judet Bistrita-Nasaud, Cod postal 427015 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realSUFLET SI SPERANTA S.R.L. este o companie înregistrată în județul Bistrita-Nasaud, având codul fiscal 45121134. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 694 392 RON și un profit net de 24 054 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 4 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri SUFLET SI SPERANTA S.R.L. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net SUFLET SI SPERANTA S.R.L. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 694 392 | 39% | 170 231 | 694 395 | 24 054 | 33 418 | 9 303 | 4 | 4 976 | -127 510 | 200 |
| 2023 | 498 799 | 167% | 167 515 | 499 024 | -62 456 | 0 | 15 951 | 4 | 13 025 | -151 564 | 200 |
| 2022 | 186 673 | 103 878 | 186 876 | -89 308 | 0 | 14 770 | 0 | 6 165 | -89 108 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VITALITAS SENIOR CENTER S.R.L. | 1 | 18 128 297 | -1 417 211 | -4 110 962 | 1 948 666 | 602 967 | 6 028 747 |
| INTERPREST GRUP SERV SRL | 2 | 12 432 174 | 1 838 872 | 1 637 297 | 3 807 770 | 2 052 503 | 2 170 473 |
| ASSOC SENIOR S.R.L. | 3 | 12 059 383 | 2 289 639 | 3 558 | 4 259 434 | 1 431 763 | 4 255 876 |
| 4 | 11 462 072 | 1 262 332 | 1 529 066 | 1 941 545 | 1 846 552 | 412 479 | |
| SENIOR CENTER SRL | 5 | 10 889 534 | 2 789 054 | 2 397 378 | 6 288 791 | 2 672 185 | 3 898 408 |
| REVERA INDEPENDENT S.R.L. | 6 | 9 669 010 | -2 455 826 | -9 439 085 | 3 126 814 | 1 335 758 | 12 845 294 |
| OLD CARE ANGEL S.R.L. | 7 | 8 711 993 | 1 656 650 | 21 917 040 | 27 622 414 | 2 870 141 | 5 705 374 |
| MIRAFLOR SRL | 8 | 7 363 057 | -95 186 | -18 684 319 | 8 984 195 | 680 503 | 27 668 514 |
| OPTIM CENTER S.R.L. | 9 | 6 251 892 | 109 099 | 1 935 820 | 3 588 201 | 22 003 | 1 653 631 |
| ENROM MANAGEMENT MT S.R.L. | 10 | 5 998 297 | 686 075 | 549 010 | 3 012 234 | 83 515 | 2 454 268 |
| SUFLET SI SPERANTA S.R.L. | 188 | 694 392 | 33 146 | -127 510 | 42 721 | 1 244 | 170 231 |
| LA CASUTA BUNICILOR FERICITI SRL | 372 | 0 | 0 | -4 750 | 39 | 0 | 4 789 |
| BI N SRL | 373 | 0 | -21 887 | 1 252 788 | 1 455 511 | 2 913 | 216 239 |
| CASA PRIVATA BANCIU SRL | 374 | 0 | -321 770 | 1 093 388 | 2 075 209 | 0 | 981 821 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SUFLET SI SPERANTA S.R.L. | 1 | 694 392 | 33 146 | -127 510 | 42 721 | 1 244 | 170 231 |
| LENBOLDOR PRODCOM SRL | 2 | 579 785 | 91 793 | 250 464 | 363 640 | 4 500 | 113 176 |
| SUFLET SI SPERANTA S.R.L. | 1 | 694 392 | 33 146 | -127 510 | 42 721 | 1 244 | 170 231 |
| LENBOLDOR PRODCOM SRL | 2 | 579 785 | 91 793 | 250 464 | 363 640 | 4 500 | 113 176 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.