| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CAS CIL BRB S.R.L. CUI: 43247463 Nr. înregistrare: J16/1929/2020 CAEN: 2562 - Operatiuni de mecanica generala Adresa: Municipiul Craiova, Str. MARESAL ALEXANDRU AVERESCU, Nr. 19, Bloc D15, Scara 3, Etaj 4, Apartament 17, Judet Dolj |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realCAS CIL BRB S.R.L. este o companie înregistrată în județul Dolj, având codul fiscal 43247463. Conform datelor financiare din anul 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 38 600 RON și un profit net de -2 396 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri CAS CIL BRB S.R.L. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net CAS CIL BRB S.R.L. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 38 600 | 17% | 4 478 | 38 600 | -2 396 | 0 | 1 355 | 1 | 1 355 | -3 123 | 200 |
| 2022 | 32 930 | -38% | 2 775 | 32 930 | 245 | 0 | 2 048 | 0 | 2 048 | -727 | 200 |
| 2021 | 52 780 | 810% | 2 493 | 52 780 | 1 324 | 0 | 1 521 | 2 | 1 521 | -972 | 200 |
| 2020 | 5 800 | 6 808 | 5 800 | -2 496 | 0 | 4 512 | 2 | 3 462 | 200 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BAMESA OTEL SA | 1 | 739 175 469 | 87 860 817 | 464 791 206 | 564 690 579 | 107 042 875 | 99 941 671 |
| VOESTALPINE STEEL SERVICE CENTER ROMANIA SRL | 2 | 656 132 533 | 60 839 722 | 116 126 626 | 208 878 498 | 113 052 450 | 87 729 018 |
| ELMET INTERNATIONAL SRL | 3 | 418 974 415 | 18 726 146 | 120 844 709 | 635 544 643 | 180 578 793 | 510 828 307 |
| WALOR RO SRL | 4 | 199 526 508 | 10 580 351 | 57 350 057 | 86 420 460 | 40 186 708 | 28 194 049 |
| MATEC-CNC TECHNIK SRL | 5 | 135 246 964 | -2 785 955 | 3 081 463 | 94 243 407 | 7 425 811 | 88 893 605 |
| FAIST METALWORKING SRL | 6 | 120 512 282 | 643 824 | 25 127 655 | 84 980 709 | 21 012 275 | 60 021 604 |
| VAT ROMANIA S.R.L. | 7 | 111 896 109 | 3 726 169 | 15 023 701 | 117 048 899 | 32 525 263 | 100 578 546 |
| GI.DI. MANUFACTURING S.R.L. | 8 | 100 887 585 | 9 732 289 | 45 117 183 | 62 016 935 | 21 556 804 | 16 834 563 |
| ZAMBELLI METAL SRL | 9 | 82 122 867 | 1 240 615 | 28 923 835 | 45 633 054 | 2 048 545 | 16 354 926 |
| ALPHA LAS SRL | 10 | 71 431 045 | 4 812 820 | 4 236 962 | 12 877 834 | 4 482 428 | 8 652 539 |
| CAS CIL BRB S.R.L. | 1220 | 38 600 | -2 009 | -3 123 | 1 355 | 0 | 4 478 |
| S.C.ALDIMIL COMERT S.R.L | 1686 | 0 | -427 | 779 | 783 | 0 | 4 |
| DIAMOND TECHNOLOGIES SRL | 1687 | 0 | 0 | -1 099 660 | 212 430 | 101 185 | 1 312 090 |
| GENEXIM LTD SRL | 1688 | 0 | 0 | -155 441 | 25 844 | 456 | 181 285 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OLTEANU IGNATOVICI SRL | 1 | 14 482 246 | 1 212 898 | 20 192 232 | 24 726 550 | 3 151 575 | 4 595 672 |
| ENERGOSUD SRL | 2 | 3 138 060 | 958 165 | 526 848 | 1 090 175 | 237 461 | 566 671 |
| MICAR SRL | 3 | 2 286 295 | 534 552 | 1 963 448 | 2 323 744 | 347 914 | 363 479 |
| COMPANIA DE MECANICA FEROVIARA SRL | 4 | 1 333 910 | 98 489 | 8 262 955 | 8 810 502 | 5 180 813 | 547 547 |
| MECANO STRONG SRL | 5 | 1 329 568 | 26 960 | 614 080 | 2 053 181 | 480 441 | 762 564 |
| BESKAR STEEL S.R.L. | 6 | 895 732 | 323 732 | 443 323 | 1 321 981 | 47 799 | 881 055 |
| MTC INVENT SRL | 7 | 612 066 | 178 936 | 306 662 | 347 402 | 151 032 | 40 740 |
| METALO PREL SERVICE SRL | 8 | 521 181 | 51 362 | 55 431 | 283 482 | 182 351 | 228 979 |
| MACHINES PRO SRL | 9 | 403 439 | 101 740 | 97 954 | 264 061 | 224 423 | 186 587 |
| KSG ALUMINIUM S.R.L.-D. | 10 | 295 652 | 34 764 | 29 402 | 400 806 | 99 402 | 371 404 |
| CAS CIL BRB S.R.L. | 19 | 38 600 | -2 009 | -3 123 | 1 355 | 0 | 4 478 |
| OLTENIA SMITH S.R.L. | 29 | 0 | 0 | 2 641 | 20 672 | 20 433 | 18 031 |
| C & S TEHNO DISCOVERY S.R.L. | 30 | 0 | 0 | -1 295 | 507 | 0 | 1 802 |
| GLEZKEM SRL | 31 | 0 | 0 | -98 439 | 773 | 700 | 99 212 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.