| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASIA FUSION S.R.L. CUI: 42238599 Nr. înregistrare: J40/1842/2020 CAEN: 5610 - Restaurante Adresa: Bucuresti Sectorul 2, Str. JEAN LOUIS CALDERON, Nr. 33, CAMERELE NR. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 18, 19, 20, 21, 22, 24 SI 25, Cod postal 20032 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realASIA FUSION S.R.L. este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 42238599. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 2 181 490 RON și un profit net de -60 696 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 11 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri ASIA FUSION S.R.L. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net ASIA FUSION S.R.L. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 181 490 | 1% | 445 172 | 2 334 413 | -60 696 | 6 222 | 536 775 | 11 | 52 437 | 97 825 | 200 |
| 2023 | 2 158 751 | -2% | 312 012 | 2 269 591 | 158 281 | 7 940 | 462 593 | 11 | 68 360 | 158 521 | 200 |
| 2022 | 2 210 103 | 63% | 201 366 | 2 212 060 | 717 012 | 817 | 1 145 137 | 0 | 1 001 177 | 944 588 | 200 |
| 2021 | 1 355 736 | 199 093 | 1 355 858 | 269 264 | 3 654 | 423 016 | 8 | 343 430 | 227 577 | 200 | |
| 2020 | 0 | 74 329 | 0 | -41 887 | 8 039 | 24 603 | 4 | 4 719 | 200 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PREMIER RESTAURANTS ROMANIA SRL | 1 | 2 014 764 110 | 215 952 698 | 366 927 114 | 721 682 778 | 26 293 946 | 330 682 183 |
| US FOOD NETWORK SA | 2 | 1 132 715 900 | 123 110 066 | 104 709 416 | 343 367 988 | 5 410 746 | 242 834 336 |
| SET-CORPORATION SRL | 3 | 371 753 502 | 50 765 932 | 86 696 911 | 139 294 428 | 4 508 827 | 54 662 822 |
| STRONG MND CORPORATION S.R.L. | 4 | 125 959 197 | 9 073 723 | 19 252 892 | 47 570 109 | 12 658 120 | 31 947 493 |
| CARTOFISSERIE S.A. | 5 | 111 509 159 | 5 212 742 | 9 947 122 | 26 247 686 | 749 523 | 16 159 817 |
| AMERICAN RESTAURANT SYSTEM SA | 6 | 108 409 108 | -6 517 371 | -22 073 864 | 26 224 416 | 1 333 773 | 49 173 708 |
| NOODLE PACK SRL | 7 | 103 478 211 | 267 462 | 3 168 174 | 50 376 000 | 19 121 209 | 47 923 476 |
| 8 | 102 381 970 | -6 550 679 | 33 166 601 | 69 675 647 | 3 088 276 | 36 966 217 | |
| AMREST FOOD S.R.L. | 9 | 95 097 100 | 4 838 674 | 9 822 546 | 24 437 200 | 1 520 330 | 9 747 916 |
| MLS INVEST TRADING SRL | 10 | 92 447 259 | 12 767 678 | 10 943 012 | 37 735 045 | 7 778 772 | 26 854 349 |
| ASIA FUSION S.R.L. | 2491 | 2 181 490 | -26 786 | 97 825 | 542 997 | 414 166 | 445 172 |
| 17040 | 0 | -26 741 | -26 541 | 168 025 | 14 931 | 216 962 | |
| 17041 | -2 295 | -70 742 | -29 238 | 5 064 | 2 241 | 34 302 | |
| PETRAS TRADE SRL | 17042 | -30 750 | -32 039 | 453 | 453 | 0 | 0 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PREMIER RESTAURANTS ROMANIA SRL | 1 | 2 014 764 110 | 215 952 698 | 366 927 114 | 721 682 778 | 26 293 946 | 330 682 183 |
| US FOOD NETWORK SA | 2 | 1 132 715 900 | 123 110 066 | 104 709 416 | 343 367 988 | 5 410 746 | 242 834 336 |
| AMERICAN RESTAURANT SYSTEM SA | 3 | 108 409 108 | -6 517 371 | -22 073 864 | 26 224 416 | 1 333 773 | 49 173 708 |
| AMREST FOOD S.R.L. | 4 | 95 097 100 | 4 838 674 | 9 822 546 | 24 437 200 | 1 520 330 | 9 747 916 |
| MLS INVEST TRADING SRL | 5 | 92 447 259 | 12 767 678 | 10 943 012 | 37 735 045 | 7 778 772 | 26 854 349 |
| CALIFORNIA FRESH FLAVORS SRL | 6 | 91 874 980 | 4 951 334 | 2 266 205 | 25 489 488 | 414 866 | 23 121 649 |
| BLUE RESTAURANT SRL | 7 | 86 592 191 | 21 060 159 | 18 102 560 | 29 947 938 | 22 034 758 | 12 852 480 |
| OPTIM PROSPER SERV SRL | 8 | 82 535 909 | 10 254 855 | 8 910 364 | 12 122 775 | 8 338 813 | 3 212 411 |
| KEBAP SHOP SRL | 9 | 73 733 903 | 7 934 711 | 6 162 140 | 18 595 185 | 921 593 | 12 349 494 |
| DRISTOR KEBAB SRL | 10 | 71 945 803 | 6 242 282 | 5 798 781 | 32 216 188 | 15 926 413 | 26 761 305 |
| ASIA FUSION S.R.L. | 446 | 2 181 490 | -26 786 | 97 825 | 542 997 | 414 166 | 445 172 |
| LA BARON COMEXIM SRL | 1715 | 0 | -10 760 | 203 561 | 303 613 | 2 108 | 100 052 |
| NUTRIS SRL | 1716 | 0 | -78 539 | -811 659 | 37 205 | 19 720 | 848 864 |
| PETRAS TRADE SRL | 1717 | -30 750 | -32 039 | 453 | 453 | 0 | 0 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.