| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
2BUCKETS DISTILLERY S.R.L. CUI: 42143278 Nr. înregistrare: J12/212/2020 CAEN: 1101 - Distilarea, rafinarea si mixarea bauturilor alcoolice Adresa: Municipiul Cluj-Napoca, Str. Buna Ziua, Nr. 39, Bloc E7D, Scara 1, Apartament 11, Judet Cluj, Cod postal 400498 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp real2BUCKETS DISTILLERY S.R.L. este o companie înregistrată în județul Cluj, având codul fiscal 42143278. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri 2BUCKETS DISTILLERY S.R.L. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net 2BUCKETS DISTILLERY S.R.L. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 492 664 | 0 | -4 365 | 415 482 | 64 920 | 1 | 667 | -12 104 | 200 | |
| 2023 | 0 | 489 616 | 4 843 | -1 643 | 415 543 | 66 257 | 1 | 1 970 | -7 739 | 200 | |
| 2022 | 0 | 488 387 | 72 089 | 10 854 | 410 609 | 71 616 | 0 | 7 489 | -6 096 | 200 | |
| 2021 | 0 | 409 926 | 324 714 | -10 372 | 338 524 | 54 378 | 1 | 1 669 | -16 950 | 200 | |
| 2020 | 0 | 61 526 | 13 806 | -6 778 | 13 878 | 41 070 | 1 | 6 296 | 200 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALEXANDRION SABER DISTILLERIES 1789 S.R.L. | 1 | 218 955 869 | 46 558 401 | 172 389 496 | 448 598 461 | 142 991 039 | 277 990 854 |
| PRODAL 94 SRL | 2 | 200 537 849 | 20 118 950 | 86 540 832 | 210 166 972 | 106 574 805 | 120 614 954 |
| PRODVINALCO SA | 3 | 68 795 058 | 22 452 578 | 85 697 601 | 116 547 939 | 20 382 325 | 29 995 506 |
| SCANDIC DISTILLERIES SA | 4 | 45 491 673 | -11 640 046 | -16 572 888 | 119 426 325 | 46 214 121 | 135 999 213 |
| AMIGO SRL | 5 | 44 938 319 | 8 335 143 | 50 526 334 | 62 901 962 | 17 907 053 | 12 375 626 |
| PRODALCOM SA | 6 | 30 408 649 | 5 645 848 | 13 693 243 | 36 353 924 | 14 497 149 | 22 624 735 |
| EUROL INDUSTRIES 97 SRL | 7 | 23 031 234 | 1 178 420 | 2 550 347 | 9 795 212 | 2 856 874 | 7 604 189 |
| ALCOPROD SERVICE SA | 8 | 22 143 245 | 6 163 674 | 28 382 923 | 43 180 003 | 10 790 503 | 14 797 080 |
| IVIRUDIA SRL | 9 | 18 262 299 | -3 277 | 1 108 990 | 12 126 340 | 2 499 547 | 11 017 350 |
| ALCO ROM SRL | 10 | 15 968 549 | 3 492 368 | 9 938 813 | 13 946 722 | 5 261 179 | 3 996 963 |
| 2BUCKETS DISTILLERY S.R.L. | 79 | 0 | -4 365 | -12 104 | 480 402 | 64 253 | 492 664 |
| ALASKA INTERNATIONAL SRL | 120 | 0 | 0 | 239 001 | 339 417 | 48 227 | 100 416 |
| SEBA INTERNATIONAL FORWARDING & TRADING SRL | 121 | 0 | 0 | -23 703 | 14 710 | 9 458 | 38 413 |
| CORSARUL SRL | 122 | 0 | 140 100 | 237 061 | 245 258 | 3 696 | 8 197 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PRODVINALCO SA | 1 | 68 795 058 | 22 452 578 | 85 697 601 | 116 547 939 | 20 382 325 | 29 995 506 |
| VOVO SPIRIT S.R.L. | 2 | 62 192 | -80 991 | -406 040 | 150 868 | 22 550 | 557 898 |
| 2BUCKETS DISTILLERY S.R.L. | 3 | 0 | -4 365 | -12 104 | 480 402 | 64 253 | 492 664 |
| NAPOCA DELIVERY SRL | 4 | 0 | -22 084 | -21 884 | 83 838 | 200 | 105 722 |
| COAGROSERV IMPEX SRL | 5 | 0 | 0 | -25 776 | 14 652 | 14 203 | 22 335 |
| 2BUCKETS DISTILLERY S.R.L. | 3 | 0 | -4 365 | -12 104 | 480 402 | 64 253 | 492 664 |
| NAPOCA DELIVERY SRL | 4 | 0 | -22 084 | -21 884 | 83 838 | 200 | 105 722 |
| COAGROSERV IMPEX SRL | 5 | 0 | 0 | -25 776 | 14 652 | 14 203 | 22 335 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.