| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
PLUS ESTETIC ART S.R.L. CUI: 41630992 Nr. înregistrare: J6/1179/2019 CAEN: 9604 - Activitati de intretinere corporala Adresa: Municipiul Bistrita, Str. LIVIU REBREANU, Nr. 6 B, Judet Bistrita-Nasaud, Cod postal 420008 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realPLUS ESTETIC ART S.R.L. este o companie înregistrată în județul Bistrita-Nasaud, având codul fiscal 41630992. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 36 350 RON și un profit net de -6 844 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri PLUS ESTETIC ART S.R.L. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net PLUS ESTETIC ART S.R.L. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 36 350 | 13% | 65 783 | 54 141 | -6 844 | 60 866 | 1 067 | 1 | 167 | -55 703 | 200 |
| 2023 | 32 105 | 497% | 58 511 | 50 553 | 5 829 | 76 886 | 2 410 | 0 | 2 410 | -48 859 | 200 |
| 2022 | 5 380 | 59 151 | 23 169 | -4 529 | 91 278 | 1 045 | 0 | 1 045 | -54 261 | 200 | |
| 2019 | 0 | 63 068 | 1 455 | 0 | 123 756 | 116 057 | 0 | 70 187 | 200 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKIN MEDSPA SRL | 1 | 12 029 718 | -1 105 273 | -3 567 545 | 7 562 165 | 1 156 290 | 11 129 710 |
| MOV MANAGEMENT SRL | 2 | 10 322 538 | 1 007 867 | 2 275 483 | 9 756 652 | 3 375 147 | 5 460 749 |
| DRUCOM SRL | 3 | 9 556 695 | 2 109 992 | 2 075 400 | 4 205 180 | 426 706 | 2 129 780 |
| VIP EVENTS SRL | 4 | 9 234 435 | 498 561 | -337 418 | 3 180 441 | 753 074 | 3 525 459 |
| AGRESS BEAUTY SRL | 5 | 8 279 653 | 125 258 | 1 263 547 | 6 717 575 | 1 252 500 | 5 483 731 |
| FIT4HEALTH DISTRIBUTION S.R.L. | 6 | 7 799 920 | 175 453 | -2 129 462 | 5 654 911 | 1 729 764 | 10 950 252 |
| 7 | 7 731 357 | 175 107 | 212 529 | 1 952 907 | 171 734 | 1 742 589 | |
| VITALITY ASIAN SPA S.R.L. | 8 | 6 782 377 | 1 609 082 | 1 347 692 | 2 828 692 | 934 617 | 1 481 000 |
| SILHOUETTE BEAUTY CENTERS SRL | 9 | 6 638 223 | 126 550 | 213 566 | 2 618 643 | 454 980 | 2 405 077 |
| AQUACAR SRL | 10 | 6 289 996 | 293 431 | -536 745 | 4 987 120 | 240 420 | 5 530 791 |
| PLUS ESTETIC ART S.R.L. | 1592 | 36 350 | -6 844 | -55 703 | 61 933 | 0 | 65 783 |
| MIRELA - STUDIO DE BALET SRL | 3040 | 0 | 0 | 42 560 | 44 002 | 31 800 | 1 442 |
| PALESTRA SRL | 3041 | 0 | -900 | 44 057 | 52 828 | 5 966 | 8 771 |
| SAH-MAT SRL | 3042 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EPILRAPID GLOBAL S.R.L. | 1 | 723 653 | 36 824 | 28 902 | 631 710 | 76 068 | 602 808 |
| AMPHION ONLINE S.R.L. | 2 | 496 871 | 21 111 | -202 226 | 73 031 | 9 608 | 275 257 |
| CAROLYNE BUSINESS S.R.L. | 3 | 298 704 | 44 694 | 63 352 | 152 682 | 27 489 | 89 330 |
| STELIOS OFFICE SRL | 4 | 180 271 | -49 407 | 198 415 | 298 752 | 61 280 | 100 337 |
| EPILRAPID BISTRITA S.R.L. | 5 | 179 876 | 15 749 | 14 190 | 55 160 | 21 668 | 40 970 |
| KAULA CONSULT SRL | 6 | 100 621 | -38 348 | 52 357 | 181 670 | 3 300 | 114 555 |
| GUNTEN SRL | 7 | 93 840 | -3 315 | -1 265 | 7 319 | 0 | 8 584 |
| BEAUTY LIFE STYLE CENTER SRL | 8 | 86 061 | 17 301 | -54 549 | 11 142 | 0 | 65 691 |
| R & R LINE OF DUTY S.R.L.-D. | 9 | 77 300 | 357 | -134 062 | 48 758 | 0 | 182 820 |
| DIVA LIFE CHANGING S.R.L. | 10 | 73 279 | 5 946 | 38 377 | 43 689 | 200 | 5 312 |
| PLUS ESTETIC ART S.R.L. | 12 | 36 350 | -6 844 | -55 703 | 61 933 | 0 | 65 783 |
| ALMALIA PROBEAUTY S.R.L. | 24 | 0 | -1 372 | -234 022 | 130 689 | 4 | 240 500 |
| ANCA MASAJ SANATATE S.R.L. | 25 | 0 | -3 880 | -6 730 | 177 437 | 0 | 184 167 |
| ALEGRO NOBLESSE SRL-D | 26 | 0 | 0 | -7 386 | 952 | 0 | 8 338 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.