| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
RANRO SRL CUI: 4106684 Nr. înregistrare: J22/989/1993 CAEN: 4332 - Lucrari de tamplarie si dulgherie Adresa: Municipiul Iasi, Str. COSTACHE NEGRI, Nr. 62, Bloc C2, Scara D, Etaj 2, Apartament 8, Judet Iasi Telefon: 2322***** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realRANRO SRL este o companie înregistrată în județul Iasi, având codul fiscal 4106684. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 551 970 RON și un profit net de 517 156 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri RANRO SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net RANRO SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 551 970 | 200 000 | 551 970 | 517 156 | 533 298 | 212 423 | 0 | 48 | 545 721 | 203 | |
| 2023 | 551 970 | 200 000 | 551 970 | 517 156 | 533 298 | 212 423 | 0 | 48 | 545 721 | 203 | |
| 2022 | 551 970 | 200 000 | 551 970 | 517 156 | 533 298 | 212 423 | 0 | 48 | 545 721 | 203 | |
| 2020 | 0 | 210 188 | 517 156 | 517 156 | 14 792 | 202 236 | 0 | 48 | 203 | 203 | |
| 2019 | 0 | 220 540 | 697 589 | 551 969 | 14 792 | 247 401 | 0 | 165 314 | 41 653 | 203 | |
| 2018 | 0 | -100% | 443 689 | 9 000 | -289 | 131 757 | 1 615 | 0 | 60 | -310 317 | 203 |
| 2017 | 38 500 | -54% | 466 140 | 55 500 | -1 610 | 139 273 | 20 404 | 2 | 397 | -308 149 | 203 |
| 2015 | 83 366 | -7% | 495 537 | 116 366 | -976 | 146 999 | 43 684 | 2 | 153 | -306 540 | 203 |
| 2014 | 89 736 | 31% | 511 039 | 120 755 | -539 | 154 726 | 52 437 | 3 | 243 | -305 562 | 203 |
| 2013 | 68 266 | -53% | 0 | 113 266 | -1 260 | 162 454 | 48 312 | 3 | 1 427 | -305 024 | 203 |
| 2012 | 146 434 | 22% | 28 715 | 186 434 | -16 415 | 169 476 | 79 765 | 3 | 24 308 | -304 471 | 203 |
| 2011 | 120 493 | -11% | 12 382 | 204 949 | -25 783 | 177 202 | 89 851 | 3 | 778 | -288 056 | 203 |
| 2010 | 135 296 | 15 868 | 136 746 | -91 862 | 179 858 | 101 734 | 1 | 1 691 | -318 274 | 203 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MARITIME INTERIOR SRL | 1 | 47 107 168 | 4 469 149 | 20 271 520 | 78 974 855 | 12 416 644 | 3 434 985 |
| ALCO PLAST EURO-GROUP S.R.L. | 2 | 35 622 718 | 5 902 577 | 4 988 339 | 18 651 472 | 831 324 | 13 734 816 |
| RMT EXPO MONTAGGI SRL | 3 | 34 660 506 | 970 365 | 4 919 845 | 15 476 632 | 2 710 992 | 10 575 390 |
| SILCAR PROD SRL | 4 | 28 260 984 | 2 821 038 | 15 402 308 | 23 326 580 | 6 285 481 | 4 672 483 |
| LAMAR CORPORATION SRL | 5 | 27 773 469 | 363 739 | 6 274 565 | 6 725 395 | 97 025 | 761 483 |
| FLORIDA CONSTRUCT SRL | 6 | 26 617 400 | 1 878 378 | 1 961 033 | 12 109 845 | 2 392 187 | 10 148 812 |
| COMFORTEX PRODUCTION SRL | 7 | 23 610 802 | 2 369 880 | 10 572 353 | 12 157 115 | 1 805 068 | 1 598 004 |
| PARTENER CONSTRUCT GENERAL SRL | 8 | 21 486 245 | 556 815 | 5 420 500 | 20 153 541 | 12 952 983 | 15 826 838 |
| CIBOCO SRL | 9 | 20 156 731 | 2 582 513 | 6 275 209 | 14 115 704 | 11 678 362 | 7 140 539 |
| AVDELA 2000 SERV-COM SRL | 10 | 19 165 040 | 1 539 234 | 3 617 623 | 15 760 413 | 5 543 329 | 12 126 298 |
| RANRO SRL | 836 | 551 970 | 517 156 | 545 721 | 745 721 | 212 375 | 200 000 |
| HANDRA COMPRODUCT SRL | 3456 | 0 | -8 530 | -188 113 | 180 814 | 11 159 | 368 927 |
| OLA PRODIMPEX SRL | 3457 | 0 | 0 | -65 101 | 12 065 | 11 250 | 77 166 |
| 3458 | -42 882 | -45 922 | -17 586 | 17 838 | 16 309 | 35 424 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| QFORT MOLDOVA S.R.L. | 1 | 14 068 489 | -3 204 225 | -2 722 700 | 8 683 559 | 2 076 636 | 11 406 981 |
| AVIVAPORT S.R.L. | 2 | 9 980 002 | 3 233 983 | 7 775 517 | 14 219 818 | 3 583 477 | 6 444 301 |
| TGI TERM SRL | 3 | 7 758 529 | 121 850 | 1 796 816 | 3 870 571 | 657 414 | 2 081 343 |
| ESSEA MONTAGGI S.R.L. | 4 | 6 374 837 | 1 964 275 | 1 676 098 | 2 303 703 | 1 923 855 | 627 605 |
| ALCONF SRL | 5 | 6 109 620 | 175 326 | 4 245 840 | 6 788 236 | 2 318 067 | 2 542 396 |
| INTERDOM LOGISTIC SRL | 6 | 5 472 983 | 801 318 | 908 138 | 2 470 128 | 650 274 | 1 561 990 |
| EUTEHNIK SRL | 7 | 5 356 397 | 503 249 | 1 901 767 | 3 531 405 | 793 634 | 1 747 791 |
| SIACON NORD S.R.L. | 8 | 4 932 397 | 821 908 | 1 612 785 | 2 682 206 | 943 591 | 1 069 421 |
| NEW PLAST CONSULT SRL | 9 | 3 847 425 | 74 573 | 355 744 | 1 636 415 | 138 130 | 1 280 671 |
| OLD EMPRESSA SRL | 10 | 3 130 938 | 98 309 | 1 665 144 | 2 983 409 | 384 933 | 1 113 357 |
| RANRO SRL | 32 | 551 970 | 517 156 | 545 721 | 745 721 | 212 375 | 200 000 |
| TEHNOEXPERT SRL | 76 | 0 | -457 668 | 195 685 | 223 133 | 181 486 | 27 448 |
| MATMET SRL | 77 | 0 | 0 | -33 262 | 0 | 0 | 33 262 |
| ENJOY SAFETY SRL | 78 | 0 | 0 | -18 610 | 1 390 | 148 | 20 000 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.