Data verificării: 03.11.2026
Legendă: fără incidente cu incidente

Testați gratuit aplicația Topchecks timp de 7 zile

Creați-vă un cont în aplicație și timp de 7 zile aveți acces gratuit la funcțiile de verificare și monitorizare
și obțineți informații importante referitoare la starea partenerilor dvs. de afaceri.
Denumire partener Procese Datorii Insolvență CIP ReCom Grup Firme Analiză Financiară
AMIS DE LA FÊTE S.R.L.
CUI: 40470206
Nr. înregistrare: J40/735/2019
CAEN: 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
Adresa: Bucuresti Sectorul 1, Calea GRIVITEI, Nr. 150, Scara 1, Etaj 3, Apartament 22

Rapoarte avansate din surse interogate în timp real

AMIS DE LA FÊTE S.R.L. este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 40470206.

Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 1 324 142 RON și un profit net de 201 691 RON.

În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați.

Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților.

Puncte tari Puncte slabe

Analiza datelor

Pentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată.

Riscuri și acțiuni

Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.

Reprezentare grafică cifră de afaceri AMIS DE LA FÊTE S.R.L.
Reprezentare grafică profit net AMIS DE LA FÊTE S.R.L.

Indicatori financiari AMIS DE LA FÊTE S.R.L.

An Cifra de afaceri % Datorii Venituri Profit net /
Pierdere neta
Active imobilizate Active circulante Salariati Disp. banesti Capitaluri Capital Social
2024 1 324 142 8% 85 117 1 328 429 201 691 86 612 200 436 1 83 264 201 931 200
2023 1 223 996 17% 80 825 1 227 468 192 086 91 269 272 571 1 226 182 283 015 200
2022 1 044 004 152% 135 432 1 053 794 94 075 69 191 210 382 0 144 307 167 016 200
2021 413 653 140% 175 412 413 868 47 097 43 004 205 349 1 61 016 72 941 200
2020 172 241 27% 94 663 172 552 14 008 41 374 79 132 1 22 948 200 200
2019 135 988 110 948 135 988 11 635 45 217 77 566 0 38 670 11 835 200

Clasament naţional CAEN 5630 după cifra de afaceri aferentă anului 2024

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
AMREST COFFEE SRL 1 201 502 646 1 213 421 46 494 997 69 209 699 1 874 049 23 405 224
2 59 081 130 7 632 139 944 178 11 106 737 1 914 552 16 444 162
EXPRESION C & M SRL 3 43 240 879 3 836 297 6 330 830 3 429 095 417 374 7 394 834
HIGH ENTERTAINMENT CONCEPT SRL 4 38 159 505 15 462 594 14 753 756 36 835 236 14 856 665 22 143 532
ARCADE CAFE SRL 5 33 082 116 6 476 834 18 295 496 22 379 426 5 080 339 4 047 262
PROFESSIONAL BARTENDING SERVICE SRL 6 25 130 461 1 701 917 7 750 932 14 911 827 1 700 636 7 028 796
THELOS LUX SRL 7 24 358 932 2 965 638 7 045 929 10 584 675 3 455 418 3 776 887
BROS CAFE TRADE SRL 8 22 631 015 2 139 387 1 842 619 3 552 001 516 428 1 709 382
ELITE GAMES SRL 9 22 121 679 4 747 065 13 292 029 18 768 658 15 318 813 5 384 660
UNDERGROUND CLUB SRL 10 21 899 899 1 066 571 4 315 311 9 828 050 213 191 8 948 641
AMIS DE LA FETE S.R.L. 681 1 324 142 241 544 201 931 287 048 76 278 85 117
MOZAIC IM SRL 10500 0 -400 -90 596 205 495 0 296 091
10501 0 -17 092 -19 917 134 279 11 760 154 196
10502 0 0 -14 448 552 0 15 000

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
AMREST COFFEE SRL 1 201 502 646 1 213 421 46 494 997 69 209 699 1 874 049 23 405 224
EXPRESION C & M SRL 2 43 240 879 3 836 297 6 330 830 3 429 095 417 374 7 394 834
ARCADE CAFE SRL 3 33 082 116 6 476 834 18 295 496 22 379 426 5 080 339 4 047 262
PROSPER MANAGEMENT TEAM SRL 4 19 639 126 2 006 957 1 652 580 11 852 606 7 254 981 10 231 214
SOSA & SOSA SRL 5 19 537 556 2 346 067 3 834 694 10 107 509 2 137 778 6 272 815
NEDELYA BUCHAREST S.R.L. 6 17 618 014 1 447 982 2 126 727 6 715 829 589 366 4 735 173
MGG MONDO COFFE BAR SRL 7 17 412 190 1 218 704 3 043 515 6 460 054 4 797 851 3 418 809
AQUA SUMMER SRL 8 14 780 097 2 087 761 -9 832 648 45 500 483 5 263 415 55 333 131
ATELIER IDEEA CONCEPT SRL 9 14 134 311 4 468 710 3 716 559 4 252 583 3 672 297 684 980
VELOCITA URBANA S.R.L. 10 13 405 812 -705 601 -1 249 101 5 160 803 872 004 7 787 133
AMIS DE LA FETE S.R.L. 131 1 324 142 241 544 201 931 287 048 76 278 85 117
MARIA DCD IMPEX SRL 580 0 0 -114 455 150 106 114 605
CONS-MALIBU SRL 581 0 97 -370 648 1 232 307 623 1 602 955
MOZAIC IM SRL 582 0 -400 -90 596 205 495 0 296 091

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.