| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
LION FINANCE INDUSTRY S.R.L. CUI: 40105340 Nr. înregistrare: J17/1605/2018 CAEN: 9511 - Repararea calculatoarelor si a echipamentelor periferice Adresa: Municipiul Galati, Str. BRAILEI, Nr. 142, Judet Galati, Cod postal 800366 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realLION FINANCE INDUSTRY S.R.L. este o companie înregistrată în județul Galati, având codul fiscal 40105340. Conform datelor financiare din anul 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 157 983 RON și un profit net de 133 579 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri LION FINANCE INDUSTRY S.R.L. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net LION FINANCE INDUSTRY S.R.L. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 157 983 | -42% | 66 832 | 157 983 | 133 579 | 0 | 200 651 | 1 | 3 922 | 200 | 200 |
| 2019 | 273 071 | 11 768 | 279 021 | 225 862 | 0 | 262 067 | 1 | 230 849 | 250 299 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCORD SERVICE CENTER SRL | 1 | 79 600 286 | -3 046 394 | 7 972 252 | 37 096 116 | 5 907 669 | 30 315 265 |
| TOP TECH SRL | 2 | 55 844 270 | 2 166 493 | 1 924 928 | 20 869 512 | 9 309 846 | 18 910 022 |
| DEPANERO SRL | 3 | 52 478 721 | 8 530 545 | 2 383 308 | 39 582 873 | 18 707 998 | 6 318 336 |
| FLAX COMPUTERS SRL | 4 | 39 102 371 | 1 996 935 | 4 962 982 | 10 415 922 | 2 271 352 | 4 732 445 |
| ATXCOMPUTERS GROUP SRL | 5 | 34 981 904 | 4 847 120 | 7 962 838 | 13 578 937 | 1 314 887 | 5 618 053 |
| ALL BIROTIC DEVICES TRADE & SERVICE SRL | 6 | 31 434 869 | 2 347 117 | 1 996 148 | 10 241 974 | 1 068 690 | 8 258 050 |
| ALTEX SERVICE CENTER SRL | 7 | 20 348 438 | 5 653 424 | 8 857 515 | 76 582 994 | 73 477 298 | 3 380 765 |
| IIRUC SERVICE SA | 8 | 18 028 309 | -378 915 | 6 433 943 | 8 418 143 | 1 675 826 | 1 965 295 |
| NS COPIERS SRL | 9 | 15 503 268 | 957 631 | 861 124 | 6 816 722 | 3 057 756 | 5 955 598 |
| GMB COMPUTERS SRL | 10 | 14 400 381 | 448 705 | 3 706 741 | 5 703 664 | 2 327 357 | 3 714 174 |
| LION FINANCE INDUSTRY S.R.L. | 869 | 157 983 | 135 001 | 200 | 200 651 | 166 759 | 66 832 |
| SATCA SYSTEM SRL | 2383 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PROVIZO SRL | 2384 | 0 | 0 | -86 063 | 22 691 | 240 | 108 754 |
| ELECTROTAC COM SRL | 2385 | 0 | 0 | 90 153 | 90 153 | 3 281 | 0 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 207 012 | 280 053 | 200 | 1 290 331 | 52 120 | 91 716 | |
| MONDO COMPUTERS SRL | 2 | 830 817 | 12 054 | 50 000 | 3 398 614 | 804 958 | 1 809 915 |
| IT GLOBAL SECURITY SERVICES 92 SRL | 3 | 823 859 | 113 823 | 200 | 1 140 260 | 273 979 | 768 071 |
| DLC INTERNATIONAL SRL | 4 | 707 293 | 9 529 | 200 | 545 458 | 44 437 | 382 237 |
| TON COPY SERVICE SRL | 5 | 682 026 | 23 211 | 25 000 | 523 881 | 195 714 | 267 910 |
| CLARINFO SERVICE DIVISION SRL | 6 | 593 694 | 528 880 | 200 | 544 043 | 152 340 | 22 737 |
| MADE PC COOL SAD SRL | 7 | 504 751 | 114 487 | 1 000 | 264 315 | 4 852 | 205 539 |
| SATOGA SRL | 8 | 432 318 | 96 594 | 200 | 264 889 | 204 579 | 225 717 |
| SERVICE MAG DISTRIBUTION SRL | 9 | 422 134 | 17 443 | 200 | 865 679 | 500 939 | 728 899 |
| MBD DAMP SOLUTIONS SRL | 10 | 407 459 | 37 674 | 200 | 103 586 | 15 470 | 4 819 |
| LION FINANCE INDUSTRY S.R.L. | 23 | 157 983 | 135 001 | 200 | 200 651 | 166 759 | 66 832 |
| DLC SERVICII SRL | 51 | 0 | -57 679 | 800 | 395 877 | 12 273 | 467 459 |
| MARISOR REFILL SRL | 52 | 0 | 0 | 200 | 1 | 0 | 923 |
| 53 | 0 | -62 811 | -25 334 773 | 829 104 | 204 872 | 26 131 111 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.