| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SPECIAL&SAFE CONSTRUCTIONS S.R.L. CUI: 39915416 Nr. înregistrare: J12/4311/2018 CAEN: 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management Adresa: Municipiul Cluj-Napoca, Str. DUNARII, Nr. 73, Etaj parter, Apartament 2, Judet Cluj, Cod postal 400593 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realSPECIAL&SAFE CONSTRUCTIONS S.R.L. este o companie înregistrată în județul Cluj, având codul fiscal 39915416. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 118 450 RON și un profit net de -75 636 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri SPECIAL&SAFE CONSTRUCTIONS S.R.L. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net SPECIAL&SAFE CONSTRUCTIONS S.R.L. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 118 450 | -58% | 10 513 | 225 280 | -75 636 | 0 | 48 350 | 1 | 33 596 | 37 837 | 200 |
| 2023 | 279 251 | 115% | 155 477 | 454 301 | 2 733 | 193 488 | 157 223 | 8 | 41 823 | 195 234 | 200 |
| 2022 | 129 720 | 33% | 39 618 | 163 470 | 36 652 | 193 613 | 38 506 | 0 | 20 506 | 192 501 | 200 |
| 2021 | 97 470 | -25% | 54 035 | 113 416 | 52 698 | 195 113 | 14 771 | 1 | 5 771 | 155 849 | 200 |
| 2020 | 129 600 | 31% | 94 384 | 181 350 | 66 608 | 196 613 | 922 | 2 | 914 | 200 | 200 |
| 2019 | 98 666 | 1494% | 34 496 | 154 916 | 34 107 | 122 | 70 885 | 3 | 65 909 | 36 544 | 200 |
| 2018 | 6 190 | 5 386 | 6 190 | 2 237 | 122 | 7 701 | 0 | 7 701 | 2 437 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MATECO S.R.L. | 1 | 209 470 733 | 28 029 833 | 89 477 051 | 105 896 748 | 73 157 449 | 17 774 965 |
| HUNNEBECK ROM�NIA SRL | 2 | 119 550 176 | 13 914 183 | 113 345 147 | 124 336 587 | 16 343 597 | 8 137 005 |
| DOKA ROMANIA TEHNICA COFRAJELOR SRL | 3 | 114 209 006 | 716 317 | 68 116 805 | 167 322 149 | 27 257 855 | 99 079 080 |
| PARAPETI ROGER S.R.L. | 4 | 64 982 860 | 6 371 588 | 6 112 495 | 28 672 584 | 22 347 200 | 22 591 339 |
| PERI ROMANIA SRL | 5 | 51 706 999 | -670 738 | 59 010 764 | 90 002 599 | 19 387 247 | 29 835 359 |
| RAD-TRANS SRL | 6 | 50 011 843 | 11 013 315 | 15 681 461 | 40 180 608 | 16 715 639 | 21 948 132 |
| ULMA COFRAJE SRL | 7 | 24 146 082 | 1 031 642 | 12 118 208 | 27 440 013 | 6 411 567 | 15 110 619 |
| LUC INVEST SRL | 8 | 21 934 446 | 6 625 937 | 15 280 497 | 21 685 136 | 3 012 525 | 6 261 034 |
| STROYRENT S.R.L. | 9 | 18 093 977 | 340 726 | 1 078 759 | 5 597 810 | 3 875 786 | 4 754 973 |
| COFRAJE ALSINA ROMANIA SRL | 10 | 18 077 626 | 3 381 893 | 25 837 309 | 37 142 529 | 6 568 424 | 11 322 255 |
| SPECIAL&SAFE CONSTRUCTIONS S.R.L. | 490 | 118 450 | -73 496 | 37 837 | 48 350 | 0 | 10 513 |
| 952 | 0 | 0 | -38 600 | 0 | 0 | 38 600 | |
| EDIL NOLO.EU SRL | 953 | 0 | -4 578 | 324 065 | 380 740 | 362 927 | 56 675 |
| EUROHALE PROIECT SRL | 954 | 0 | -18 412 | 26 828 | 112 841 | 37 102 | 86 013 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HUNNEBECK ROM�NIA SRL | 1 | 119 550 176 | 13 914 183 | 113 345 147 | 124 336 587 | 16 343 597 | 8 137 005 |
| PARAPETI ROGER S.R.L. | 2 | 64 982 860 | 6 371 588 | 6 112 495 | 28 672 584 | 22 347 200 | 22 591 339 |
| UTILUP RENTAL SRL | 3 | 8 455 818 | 2 009 523 | 3 259 639 | 3 978 959 | 1 549 412 | 763 339 |
| AGRISPORT INTERNATIONAL SRL | 4 | 5 932 636 | 2 694 645 | 5 394 401 | 10 214 783 | 79 566 | 1 904 522 |
| MERIALLO SRL | 5 | 5 320 001 | 327 361 | 1 332 565 | 2 032 244 | 684 953 | 699 679 |
| DEPOZITUL DE SCHELE SRL | 6 | 3 793 225 | 739 410 | 3 462 879 | 4 134 777 | 181 952 | 670 856 |
| STEFALUK INVEST SRL | 7 | 3 142 822 | 2 061 982 | 4 647 338 | 5 349 304 | 150 153 | 671 113 |
| ARONS INVEST SRL | 8 | 2 694 581 | -1 092 910 | 5 284 110 | 14 392 095 | 539 532 | 9 107 985 |
| TRANSILVANIA SCHELE S.R.L. | 9 | 1 886 358 | 963 722 | 1 441 148 | 2 955 378 | 691 643 | 1 514 230 |
| EM CONSTRUCTION MACHINERY & RENTAL S.R.L. | 10 | 1 867 101 | 606 429 | 598 931 | 983 320 | 387 257 | 404 533 |
| SPECIAL&SAFE CONSTRUCTIONS S.R.L. | 24 | 118 450 | -73 496 | 37 837 | 48 350 | 0 | 10 513 |
| GLORAR SRL | 48 | 0 | -23 | -386 189 | 410 | 410 | 387 884 |
| MGI IMPEX SRL | 49 | 0 | 0 | 2 804 | 3 150 | 346 | 346 |
| ROMISDAL SRL | 50 | 0 | -14 594 | 323 118 | 334 233 | 305 318 | 11 115 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.