| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
MEAL TRUCKS S.R.L. CUI: 39439134 Nr. înregistrare: J40/7845/2018 CAEN: 1085 - Fabricarea de mancarururi preparate Adresa: Bucuresti Sectorul 3, Str. MORUZI VOIEVOD ALEXANDRU, Nr. 4A, Etaj 10, Apartament 43 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realMEAL TRUCKS S.R.L. este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 39439134. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri MEAL TRUCKS S.R.L. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net MEAL TRUCKS S.R.L. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 0 | 482 | 1 | -202 | 0 | 200 | 0 | 200 | -282 | 200 | |
| 2018 | 0 | 756 | 0 | -756 | 0 | 200 | 0 | 200 | -556 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PDP FOOD SRL | 1 | 15 422 975 | 1 644 752 | 1 895 119 | 4 423 730 | 101 189 | 2 575 848 |
| ANGST BISTRO SRL | 2 | 11 985 050 | 5 890 956 | -2 594 962 | 4 805 027 | 2 518 248 | 7 410 489 |
| SALAAM FOODS SRL | 3 | 7 658 550 | -1 890 644 | -1 787 658 | 17 541 145 | 800 507 | 19 338 065 |
| FOOD REPUBLIC S.A. | 4 | 5 023 604 | -424 841 | 4 351 163 | 6 766 602 | 988 544 | 2 444 396 |
| GLOBAL FOOD PRODUCTION SRL | 5 | 4 999 332 | 30 496 | 300 317 | 2 510 823 | 482 337 | 2 214 176 |
| JFKBURGER S.R.L. | 6 | 3 666 866 | 139 607 | 430 851 | 1 691 062 | 927 598 | 1 248 167 |
| PRESTIGIOSA PRODCOM SRL | 7 | 3 563 763 | 142 563 | 734 509 | 980 875 | 566 928 | 246 616 |
| GLORIA MAR GASTRO SRL | 8 | 3 351 522 | 901 670 | 1 010 047 | 1 427 820 | 1 122 439 | 281 342 |
| BLANC ROXOR CATERING SRL | 9 | 2 506 463 | 106 924 | 159 652 | 677 554 | 118 470 | 417 709 |
| MUSAI FOOD SRL | 10 | 2 257 601 | 270 345 | 251 649 | 519 953 | 51 115 | 268 304 |
| MEAL TRUCKS S.R.L. | 145 | 0 | -202 | -282 | 200 | 0 | 482 |
| BEST 4 YOU CATERING SRL | 236 | 0 | 0 | -40 990 | 2 549 | 0 | 43 539 |
| HANUL POTCOAVA NOROCOASA ORTISOARA S.R.L. | 237 | 0 | 0 | 161 | 261 | 7 | 100 |
| SELECT BABY FOOD S.R.L. | 238 | 0 | -467 | -267 | 233 | 0 | 500 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FOOD REPUBLIC S.A. | 1 | 5 023 604 | -424 841 | 4 351 163 | 6 766 602 | 988 544 | 2 444 396 |
| MUSAI FOOD SRL | 2 | 2 257 601 | 270 345 | 251 649 | 519 953 | 51 115 | 268 304 |
| FINE TASTE STUDIO S.R.L. | 3 | 1 721 537 | 498 725 | 464 610 | 534 129 | 24 438 | 69 519 |
| PINK CHEF S.R.L. | 4 | 1 208 523 | 206 789 | 195 030 | 460 521 | 167 979 | 265 491 |
| SERVCAT STEFI SRL | 5 | 972 220 | -44 338 | 463 401 | 553 087 | 101 279 | 91 084 |
| RAMAYANA CAFES SRL | 6 | 851 897 | 689 727 | -63 757 | 669 953 | 169 535 | 733 710 |
| MR.3 CONTINENTS SRL | 7 | 548 115 | 165 624 | 86 547 | 329 686 | 56 236 | 81 718 |
| CISMIGIU CATERING SRL | 8 | 434 471 | -22 470 | -15 930 | 12 265 | 3 596 | 28 195 |
| THE HABIT BREAK S.R.L. | 9 | 426 503 | 9 341 | 2 744 | 18 553 | 3 973 | 23 180 |
| SABINICOMP SRL | 10 | 338 967 | -5 069 | -7 457 | 42 462 | 21 048 | 49 919 |
| MEAL TRUCKS S.R.L. | 27 | 0 | -202 | -282 | 200 | 0 | 482 |
| KITCHEN PIRATE CONSULTING S.R.L. | 34 | 0 | -15 897 | -56 551 | 226 | 0 | 56 777 |
| FOOD EXPLORER S.R.L. | 35 | 0 | -200 | -3 726 | 274 | 0 | 4 000 |
| GURMANDUL POFTICIOS SRL | 36 | 0 | 40 884 | 29 969 | 193 073 | 1 182 | 135 146 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.