Data verificării: 02.11.2026
Legendă: fără incidente cu incidente

Testați gratuit aplicația Topchecks timp de 7 zile

Creați-vă un cont în aplicație și timp de 7 zile aveți acces gratuit la funcțiile de verificare și monitorizare
și obțineți informații importante referitoare la starea partenerilor dvs. de afaceri.
Denumire partener Procese Datorii Insolvență CIP ReCom Grup Firme Analiză Financiară
GASHOUSE MANAGEMENT SRL
CUI: 38535710
Nr. înregistrare: J40/19686/2017
CAEN: 7010 - Activitati ale directiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate
Adresa: Bucuresti Sectorul 1, Str. SPICULUI, Nr. 4, CAMERA 2, Cod postal 12412

Rapoarte avansate din surse interogate în timp real

GASHOUSE MANAGEMENT SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 38535710.

Conform datelor financiare din anul 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 8 903 RON și un profit net de -22 420 RON.

Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților.

Puncte tari Puncte slabe

Analiza datelor

Pentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată.

Riscuri și acțiuni

Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.

Reprezentare grafică cifră de afaceri GASHOUSE MANAGEMENT SRL
Reprezentare grafică profit net GASHOUSE MANAGEMENT SRL

Indicatori financiari GASHOUSE MANAGEMENT SRL

An Cifra de afaceri % Datorii Venituri Profit net /
Pierdere neta
Active imobilizate Active circulante Salariati Disp. banesti Capitaluri Capital Social
2022 8 903 -90% 3 386 8 904 -22 420 0 9 128 0 -322 5 742 200
2021 88 181 193% 14 050 88 191 29 471 0 42 212 0 7 641 28 162 200
2020 30 116 -16% 3 029 30 130 -1 137 0 1 720 0 1 720 200 200
2019 35 853 1 926 35 853 -100 0 1 754 0 1 736 -172 200
2018 0 500 0 -262 0 428 0 428 -72 200
2017 0 500 0 -10 112 578 0 578 190 200

Clasament naţional CAEN 7010 după cifra de afaceri aferentă anului 2022

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
ELBA-COM SA 1 42 103 712 6 767 809 38 485 999 67 698 847 27 551 418 25 677 185
CHIMSPORT S.A. 2 36 814 900 -2 700 948 22 794 257 105 618 541 66 776 401 81 545 966
SPHERA FRANCHISE GROUP S.A. 3 35 079 816 43 847 174 667 034 207 764 292 995 72 337 544 97 405 531
R.E.R. ECOLOGIC GROUP S.R.L. 4 19 702 789 6 933 279 41 513 944 45 459 002 3 959 255 4 062 086
FILSAM MANAGEMENT S.R.L. 5 15 228 170 999 035 912 366 5 451 308 1 976 655 4 538 942
CA IMMO REAL ESTATE MANAGEMENT ROM�NIA SRL 6 14 027 935 1 431 112 8 673 869 10 433 958 9 805 061 1 756 044
AL IN MOTION LTD LONDRA SUCURSALA BUCURESTI 7 9 529 547 1 269 390 1 725 443 2 106 010 2 020 170 453 233
GEIGER GROUP ROMANIA SRL 8 9 301 483 40 089 160 89 008 818 112 790 163 10 004 696 23 557 999
V-RIDIUM RENEWABLES S.R.L. 9 6 765 075 -2 169 432 -3 673 172 1 298 819 757 095 4 996 224
SAKRAF INVESTMENT S.R.L. 10 4 945 170 2 948 124 5 028 392 6 216 356 39 800 266 183
GASHOUSE MANAGEMENT SRL 91 8 903 -22 153 5 742 9 128 9 450 3 386
H.H. HOTELS (ROMANIA) SRL 146 0 20 277 1 398 864 1 408 269 1 142 289 9 405
ROMARKET IMPORT-EXPORT TRADING SRL 147 0 0 18 955 587 431 4 290 568 476
SWEET TEAM BET S.R.L. 148 0 0 588 588 400 0

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
SPHERA FRANCHISE GROUP S.A. 1 35 079 816 43 847 174 667 034 207 764 292 995 72 337 544 97 405 531
R.E.R. ECOLOGIC GROUP S.R.L. 2 19 702 789 6 933 279 41 513 944 45 459 002 3 959 255 4 062 086
CA IMMO REAL ESTATE MANAGEMENT ROM�NIA SRL 3 14 027 935 1 431 112 8 673 869 10 433 958 9 805 061 1 756 044
AL IN MOTION LTD LONDRA SUCURSALA BUCURESTI 4 9 529 547 1 269 390 1 725 443 2 106 010 2 020 170 453 233
GEIGER GROUP ROMANIA SRL 5 9 301 483 40 089 160 89 008 818 112 790 163 10 004 696 23 557 999
V-RIDIUM RENEWABLES S.R.L. 6 6 765 075 -2 169 432 -3 673 172 1 298 819 757 095 4 996 224
MVM ENERGY ROMANIA S.A. 7 3 686 792 -24 212 249 69 128 261 70 232 814 3 877 730 1 076 253
EXQUISITE PROMO GROUP S.R.L. 8 3 427 060 1 118 433 1 090 006 1 331 245 916 511 241 270
S&S ELITE MARKETING & CONSULTING S.R.L. 9 2 857 011 2 250 030 2 652 812 4 420 092 1 005 922 1 767 280
ALERION CLEAN POWER RO S.R.L. 10 2 658 199 -18 875 312 -21 769 975 548 798 592 444 407 339 570 605 948
GASHOUSE MANAGEMENT SRL 41 8 903 -22 153 5 742 9 128 9 450 3 386
RER SERVICII ADMINISTRARE SRL 70 0 -18 971 -528 672 363 027 223 891 699
S.A.F. INTERMED SRL 71 0 -42 986 635 846 875 043 69 115 239 856
H.H. HOTELS (ROMANIA) SRL 72 0 20 277 1 398 864 1 408 269 1 142 289 9 405

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.