| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
HOTEL ELISABETA SRL CUI: 38523660 Nr. înregistrare: J40/19568/2017 CAEN: 5510 - Hoteluri si alte facilitati de cazare similare Adresa: Bucuresti Sectorul 2, Str. RASCOALA 1907, Nr. 8, Bloc 13, Scara 1, Etaj 8, Apartament 47, Cod postal 22865 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realHOTEL ELISABETA SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 38523660. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri HOTEL ELISABETA SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net HOTEL ELISABETA SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 231 642 | 0 | 0 | 0 | 78 534 | 0 | 41 494 | -153 108 | 200 | |
| 2023 | 0 | -100% | 231 642 | 4 148 | -7 617 | 0 | 78 534 | 0 | 41 494 | -153 108 | 200 |
| 2022 | 237 | -75% | 329 642 | 237 | 230 | 0 | 184 151 | 0 | 135 346 | -145 491 | 200 |
| 2021 | 963 | -99% | 329 634 | 6 733 | -47 077 | 0 | 183 913 | 1 | 135 346 | -145 721 | 200 |
| 2020 | 140 741 | -65% | 497 273 | 141 081 | -288 142 | 0 | 398 629 | 1 | 246 902 | 200 | 200 |
| 2019 | 401 921 | 38% | 248 191 | 407 765 | 189 298 | 0 | 437 689 | 1 | 301 366 | 189 498 | 200 |
| 2018 | 291 958 | 20 376 | 293 001 | 142 602 | 0 | 163 178 | 0 | 155 682 | 142 802 | 200 | |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANA HOTELS S.R.L. | 1 | 221 889 786 | 22 069 051 | 560 091 714 | 770 560 393 | 11 091 955 | 192 439 732 |
| SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL | 2 | 191 248 287 | 33 780 827 | 220 912 104 | 799 603 160 | 11 274 373 | 576 855 070 |
| CONTINENTAL HOTELS SA | 3 | 173 517 995 | 14 228 050 | 262 066 867 | 386 382 321 | 5 702 361 | 123 807 167 |
| NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A. | 4 | 172 401 120 | -45 795 703 | 13 392 791 | 708 875 442 | 9 927 539 | 695 372 506 |
| SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR SI RECUPERARE A CAPACITATII DE MUNCA "T.B.R.C.M." S.A. | 5 | 168 141 407 | 20 424 341 | 232 590 420 | 253 708 057 | 6 001 458 | 13 834 400 |
| CALIMANESTI CACIULATA SA | 6 | 108 218 663 | 19 260 199 | 120 380 371 | 140 754 216 | 3 988 404 | 18 132 080 |
| TURISM FELIX SA | 7 | 98 329 744 | -9 217 349 | 226 396 982 | 299 949 748 | 6 657 508 | 73 809 895 |
| PHOENICIA EXPRESS S.R.L. | 8 | 92 455 994 | 14 558 848 | 88 067 056 | 292 193 441 | 58 843 897 | 204 509 175 |
| M.W.IMPORT EXPORT SRL | 9 | 88 391 616 | 502 117 | 3 875 719 | 40 882 384 | 7 804 481 | 37 076 837 |
| BALNEOCLIMATERICA S.R.L. | 10 | 84 826 926 | 10 321 335 | 188 070 268 | 226 625 056 | 1 394 147 | 34 483 667 |
| HOTEL ELISABETA SRL | 2414 | 0 | 0 | -153 108 | 78 534 | 37 040 | 231 642 |
| 3012 | 0 | 40 | 240 | 545 492 | 296 107 | 296 507 | |
| EXTRAVAGANCE HOTEL SRL | 3013 | -2 598 | -57 784 | 96 850 | 97 164 | 613 | 314 |
| CARLOTI PROFESIONAL CONSTRUCT SRL | 3014 | -18 891 | -19 801 | 23 301 | 137 818 | 137 818 | 114 517 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANA HOTELS S.R.L. | 1 | 221 889 786 | 22 069 051 | 560 091 714 | 770 560 393 | 11 091 955 | 192 439 732 |
| SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL | 2 | 191 248 287 | 33 780 827 | 220 912 104 | 799 603 160 | 11 274 373 | 576 855 070 |
| CONTINENTAL HOTELS SA | 3 | 173 517 995 | 14 228 050 | 262 066 867 | 386 382 321 | 5 702 361 | 123 807 167 |
| NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A. | 4 | 172 401 120 | -45 795 703 | 13 392 791 | 708 875 442 | 9 927 539 | 695 372 506 |
| SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR SI RECUPERARE A CAPACITATII DE MUNCA "T.B.R.C.M." S.A. | 5 | 168 141 407 | 20 424 341 | 232 590 420 | 253 708 057 | 6 001 458 | 13 834 400 |
| PHOENICIA EXPRESS S.R.L. | 6 | 92 455 994 | 14 558 848 | 88 067 056 | 292 193 441 | 58 843 897 | 204 509 175 |
| APEX ALLIANCE PROPERTY 4 SRL | 7 | 81 171 059 | 19 632 453 | 234 337 168 | 370 719 317 | 1 539 140 | 136 599 207 |
| ACCOR HOTELS ROMANIA SRL | 8 | 69 357 702 | 9 287 893 | 107 260 494 | 123 316 768 | 57 019 318 | 10 266 093 |
| M & T MARKET & TRADE PROFESSIONALS SRL | 9 | 67 521 473 | 35 864 192 | 41 198 179 | 46 553 969 | 15 826 008 | 6 123 600 |
| PARC HOTELS SA | 10 | 67 097 546 | 13 490 197 | 88 334 573 | 98 480 621 | 6 891 623 | 7 229 784 |
| HOTEL ELISABETA SRL | 240 | 0 | 0 | -153 108 | 78 534 | 37 040 | 231 642 |
| MARNA SRL | 314 | 0 | 1 013 183 | 820 094 | 1 026 080 | 15 187 | 205 986 |
| CLH TURISM SRL | 315 | 0 | -41 137 | 5 975 479 | 8 399 934 | 18 154 | 2 424 455 |
| COMAP SRL | 316 | 0 | -440 | 886 455 | 2 313 137 | 689 700 | 1 426 682 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.