| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ZECCOZI TRADION SRL-D CUI: 38227583 Nr. înregistrare: J11/678/2017 CAEN: 4690 - Comert cu ridicata nespecializat Adresa: Sat Garliste, Comuna Goruia, Nr. 57, Judet Caras-Severin, Cod postal 327226 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realZECCOZI TRADION SRL-D este o companie înregistrată în județul Caras-Severin, având codul fiscal 38227583. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri ZECCOZI TRADION SRL-D |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net ZECCOZI TRADION SRL-D |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 645 | 0 | 328 | 645 | 300 | |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 645 | 0 | 328 | 645 | 300 | |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 645 | 0 | 328 | 645 | 300 | |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 645 | 0 | 328 | 300 | 300 | |
| 2019 | 0 | -100% | 23 | 0 | 0 | 0 | 668 | 0 | 351 | 645 | 300 |
| 2018 | 1 479 | 23 | 1 479 | 37 | 0 | 668 | 0 | 351 | 645 | 300 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AQUILA PART PROD COM S.A. | 1 | 2 398 019 785 | 107 776 376 | 527 823 873 | 991 000 737 | 287 329 247 | 470 893 881 |
| MARATHON DISTRIBUTION GROUP SRL | 2 | 1 014 817 036 | 46 317 671 | 261 921 350 | 475 306 900 | 175 402 561 | 214 031 174 |
| SUPERMARKET LA COCOS S.R.L. | 3 | 974 337 214 | 22 614 043 | 37 682 687 | 157 294 791 | 11 876 734 | 121 337 924 |
| BEBETEI INVESTMENTS GROUP SRL | 4 | 758 772 440 | 39 603 715 | 134 560 863 | 188 308 870 | 20 604 897 | 53 852 781 |
| BLACK SEA SUPPLIERS SRL | 5 | 740 738 006 | 41 863 475 | 183 636 104 | 510 967 177 | 220 588 484 | 329 614 011 |
| EURO GAMES TECHNOLOGY ROMANIA SRL | 6 | 697 664 633 | 267 147 511 | 687 484 768 | 1 024 574 445 | 50 040 420 | 336 532 834 |
| RUNIC MEDIA SRL | 7 | 614 906 532 | 263 659 047 | 464 854 108 | 524 231 218 | 434 032 479 | 59 377 110 |
| DUPONT ROMANIA SRL | 8 | 517 900 618 | 1 925 301 | 103 263 988 | 193 425 573 | 192 423 330 | 82 029 392 |
| VLG RO SRL | 9 | 408 638 035 | 10 180 792 | 91 090 714 | 255 188 484 | 100 387 530 | 163 957 894 |
| TRUTZI SRL | 10 | 403 793 248 | 7 015 995 | 140 221 471 | 366 429 415 | 151 873 379 | 225 930 937 |
| ZECCOZI TRADION SRL-D | 5572 | 0 | 0 | 645 | 645 | 0 | 0 |
| VITASIG MED SRL | 7147 | -65 913 | -973 943 | -362 670 | 300 441 | 2 211 | 663 111 |
| KRONSTADT INTERMED SRL | 7148 | -323 335 | -212 026 | -46 814 | 11 682 | 6 632 | 58 496 |
| IBS CONSULT SRL | 7149 | -72 500 000 | -62 053 465 | -77 587 319 | 7 159 005 | 2 611 048 | 84 746 324 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| COMMETCAR SA | 1 | 3 175 594 | -77 116 | 1 930 348 | 2 412 525 | 573 626 | 494 402 |
| PAA - PAA SOLUTIA SRL | 2 | 2 734 532 | 71 358 | 219 212 | 1 092 405 | 352 705 | 872 090 |
| TG MIHFANYA COM SRL | 3 | 1 123 521 | 52 406 | 400 467 | 702 807 | 36 571 | 302 340 |
| EURO-NERA DISTRIBUTION SRL | 4 | 1 065 864 | 88 587 | 421 683 | 1 284 546 | 226 249 | 259 264 |
| TRANSBEL SRL | 5 | 926 189 | 64 598 | 278 121 | 323 178 | 113 566 | 45 057 |
| PREZENT SRL | 6 | 667 136 | 117 946 | 401 111 | 770 391 | 568 | 369 280 |
| DUVENI SRL | 7 | 224 410 | 8 650 | 238 136 | 1 038 198 | 1 103 | 800 062 |
| FERLINE GAZ SRL | 8 | 187 632 | -35 796 | -205 032 | 218 794 | 50 631 | 423 826 |
| SANCHEM MED SRL | 9 | 186 348 | 15 007 | -468 | 38 092 | 7 243 | 38 560 |
| NTC EPIC ENERGY SRL | 10 | 83 613 | 987 | 8 505 | 80 491 | 10 880 | 71 986 |
| RONLINE SYSTEM SRL | 12 | 24 000 | 5 791 | -174 271 | 187 765 | 36 939 | 362 036 |
| ZECCOZI TRADION SRL-D | 13 | 0 | 0 | 645 | 645 | 0 | 0 |
| MAIAL TOUR SRL | 14 | 0 | -1 619 | -47 872 | 343 576 | 654 | 391 448 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.