| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
COMPANIA MUNICIPALA MEDICALA BUCURESTI S.A. CUI: 37938251 Nr. înregistrare: J40/11882/2017 CAEN: 8730 - Activitati ale caminelor de batrani si ale caminelor pentru persoane aflate in incapacitate de a se ingriji singure Adresa: Bucuresti Sectorul 1, Str. ARISTIDE DEMETRIADE, Nr. 2, ET. 1, BIROUL NR.3, BIROUL NR. 4, BIROUL NR. 5, BIROUL NR. 6, BIROUL NR. 8, BIROUL NR. 16 SI ET. 2, BIROUL NR. 1, Cod postal 10147 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realCOMPANIA MUNICIPALA MEDICALA BUCURESTI S.A. este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 37938251. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri COMPANIA MUNICIPALA MEDICALA BUCURESTI S.A. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net COMPANIA MUNICIPALA MEDICALA BUCURESTI S.A. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | -100% | 3 073 191 | 2 059 | -508 381 | 40 569 | 527 082 | 0 | 160 011 | -2 505 540 | 6 120 000 |
| 2021 | 1 256 350 | -87% | 2 533 312 | 1 327 577 | -2 230 285 | 51 467 | 484 687 | 35 | 2 270 | -1 997 158 | 6 120 000 |
| 2020 | 9 394 229 | 43% | 4 055 688 | 9 394 302 | 825 732 | 71 560 | 4 249 770 | 96 | 6 611 | 265 642 | 6 120 000 |
| 2019 | 6 580 779 | 361% | 1 962 128 | 6 587 603 | -3 378 799 | 33 715 | 1 368 323 | 111 | 396 204 | -560 090 | 6 120 000 |
| 2018 | 1 426 118 | 1 235 818 | 1 518 872 | -3 168 130 | 65 293 | 3 989 208 | 47 | 3 304 557 | 2 818 708 | 6 120 000 | |
| 2017 | 0 | 6 074 219 | 0 | -133 273 | 0 | 12 060 946 | 1 | 12 060 946 | 5 986 727 | 6 120 000 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALDAN INTERNATIONAL WORKING S.R.L. | 1 | 15 034 520 | 3 580 757 | 4 157 575 | 4 912 113 | 1 444 137 | 754 538 |
| SENIOR CENTER SRL | 2 | 7 736 915 | 1 923 001 | 1 771 074 | 3 459 082 | 2 748 158 | 1 659 199 |
| NATORAG COMPANY SRL | 3 | 6 954 251 | 1 018 131 | 3 434 650 | 8 288 390 | 1 583 973 | 4 853 740 |
| CORSICA OBIECT SRL | 4 | 5 617 509 | 2 012 329 | 1 999 054 | 2 066 076 | 40 829 | 67 022 |
| MIRAFLOR SRL | 5 | 5 482 743 | -20 047 | -18 007 232 | 9 103 633 | 158 729 | 27 119 866 |
| LUKBY BY BLS SRL | 6 | 4 695 842 | 1 637 266 | 1 593 979 | 2 411 962 | 2 244 499 | 817 983 |
| INTERPREST GRUP SERV SRL | 7 | 4 330 147 | -183 049 | -44 400 | 827 173 | 202 880 | 871 573 |
| CAMINUL STEJARUL SRL | 8 | 4 114 750 | 1 801 138 | 1 760 964 | 2 132 083 | 1 726 231 | 368 119 |
| GERONTO LIFE MED SRL | 9 | 4 041 666 | 346 394 | 570 016 | 2 160 321 | 1 093 648 | 939 097 |
| CASA PRIMITOARE SRL | 10 | 3 870 121 | 555 245 | 516 894 | 1 264 346 | 433 155 | 749 925 |
| COMPANIA MUNICIPALA MEDICALA BUCURESTI S.A. | 236 | 0 | -508 381 | -2 505 540 | 567 651 | 245 584 | 3 073 191 |
| SAID PREST SERVICE SRL | 290 | 0 | -3 178 | -1 484 899 | 857 664 | 199 890 | 2 342 563 |
| NAPOSEM CLUJ SRL | 291 | 0 | -33 798 | -686 956 | 24 716 | 22 880 | 711 672 |
| INSIEME IMPEX SRL | 292 | 0 | -13 073 | 1 421 996 | 2 467 285 | 2 465 925 | 1 045 289 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SENIOR CENTER SRL | 1 | 7 736 915 | 1 923 001 | 1 771 074 | 3 459 082 | 2 748 158 | 1 659 199 |
| CORSICA OBIECT SRL | 2 | 5 617 509 | 2 012 329 | 1 999 054 | 2 066 076 | 40 829 | 67 022 |
| LUKBY BY BLS SRL | 3 | 4 695 842 | 1 637 266 | 1 593 979 | 2 411 962 | 2 244 499 | 817 983 |
| CAMINUL STEJARUL SRL | 4 | 4 114 750 | 1 801 138 | 1 760 964 | 2 132 083 | 1 726 231 | 368 119 |
| GERONTO LIFE MED SRL | 5 | 4 041 666 | 346 394 | 570 016 | 2 160 321 | 1 093 648 | 939 097 |
| REVERA INDEPENDENT S.R.L. | 6 | 3 639 402 | -2 131 578 | -4 106 066 | 2 198 364 | 379 383 | 6 513 911 |
| ANGEL MANAGEMENT NETWORK S.R.L. | 7 | 3 267 300 | 1 407 651 | 1 386 790 | 2 643 952 | 1 566 124 | 1 257 162 |
| TRUST DEVELOPMENT INVEST SRL | 8 | 3 264 337 | 787 048 | 827 824 | 4 095 067 | 381 094 | 3 267 243 |
| TANGENT ALZHEIMER CARE SRL | 9 | 3 263 707 | -1 088 359 | -1 285 796 | 994 291 | 252 907 | 2 028 423 |
| LIFE CARE HOME SRL | 10 | 3 146 431 | 598 988 | 567 599 | 7 099 525 | 919 154 | 6 531 926 |
| COMPANIA MUNICIPALA MEDICALA BUCURESTI S.A. | 53 | 0 | -508 381 | -2 505 540 | 567 651 | 245 584 | 3 073 191 |
| OTTEAMIR CONSULTING SRL | 62 | 0 | -79 035 | -316 350 | 0 | 0 | 316 350 |
| SAID PREST SERVICE SRL | 63 | 0 | -3 178 | -1 484 899 | 857 664 | 199 890 | 2 342 563 |
| INSIEME IMPEX SRL | 64 | 0 | -13 073 | 1 421 996 | 2 467 285 | 2 465 925 | 1 045 289 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.