| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CRIS ANDREI CRISTI SRL CUI: 37742530 Nr. înregistrare: |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realCRIS ANDREI CRISTI SRL este o companie înregistrată în județul Olt, având codul fiscal 37742530. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 215 256 RON și un profit net de -5 231 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri CRIS ANDREI CRISTI SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net CRIS ANDREI CRISTI SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 215 256 | 25% | 9 727 | 215 256 | -5 231 | 0 | 54 806 | 1 | 808 | 45 079 | 200 |
| 2023 | 171 968 | -8% | 5 751 | 171 968 | -19 802 | 0 | 56 061 | 1 | 915 | 50 310 | 200 |
| 2022 | 186 176 | -28% | 6 060 | 186 176 | 4 431 | 0 | 76 172 | 0 | 3 124 | 70 112 | 200 |
| 2021 | 258 426 | 4% | 3 646 | 258 426 | -33 915 | 0 | 69 327 | 1 | 5 724 | 65 681 | 200 |
| 2020 | 249 615 | -12% | 2 715 | 249 615 | 42 550 | 0 | 102 311 | 1 | 41 722 | 200 | 200 |
| 2019 | 285 196 | 35% | 2 671 | 285 196 | 59 496 | 0 | 59 717 | 1 | 3 723 | 57 046 | 200 |
| 2018 | 210 614 | 218% | 19 731 | 210 614 | 4 581 | 0 | 22 621 | 1 | 841 | 2 890 | 200 |
| 2017 | 66 143 | 22 126 | 66 143 | -1 891 | 0 | 20 435 | 1 | 279 | -1 691 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MONOM IMPEX SRL | 1 | 68 136 609 | 1 795 562 | 6 701 871 | 13 540 653 | 1 970 942 | 6 853 460 |
| DMD COFFEE & VENDING S.R.L. | 2 | 55 695 659 | 2 400 516 | 19 170 921 | 35 221 579 | 5 407 028 | 15 735 064 |
| RO ALIMENTA EU S.R.L. | 3 | 37 488 025 | 847 910 | 2 230 242 | 9 359 063 | 3 134 299 | 7 621 736 |
| MAGUI FRUTA SRL | 4 | 32 156 428 | 1 250 144 | 1 039 343 | 3 188 981 | 1 484 530 | 2 149 638 |
| E - XAND CONSULTING SRL | 5 | 25 179 956 | 28 655 | -639 626 | 5 813 964 | 3 788 825 | 6 630 590 |
| PIA LOT SRL | 6 | 13 230 404 | 548 011 | 1 505 350 | 1 563 778 | 720 459 | 58 428 |
| ADRIAGENS ROBY SRL | 7 | 10 227 310 | 942 234 | 1 917 228 | 6 192 632 | 655 273 | 4 277 362 |
| LIVUTA SRL | 8 | 9 952 721 | 694 301 | 1 495 401 | 2 171 373 | 173 197 | 675 972 |
| ANDREESCU SRL | 9 | 8 006 626 | 169 930 | 947 316 | 5 017 390 | 1 743 938 | 4 070 074 |
| LONSDALEITE DIAMOND S.R.L. | 10 | 7 782 904 | 1 269 102 | 2 752 500 | 3 072 945 | 212 452 | 366 940 |
| CRIS ANDREI CRISTI SRL | 393 | 215 256 | -3 078 | 45 079 | 54 806 | 0 | 9 727 |
| ISTIROL MAR SRL | 1811 | 0 | -100 | -5 251 | 2 768 | 0 | 8 019 |
| PARFUMERIA AUTO KLASS SERVICES S.R.L. | 1812 | 0 | 0 | 288 469 | 344 320 | 9 196 | 55 851 |
| DUTY-ALICE COM SRL | 1813 | -168 | -435 | -31 584 | 32 214 | 7 000 | 63 798 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GAV COMSERV SRL | 1 | 3 248 058 | 343 384 | 649 580 | 864 937 | 189 570 | 215 357 |
| ROT-AGROPREST SRL | 2 | 919 563 | 52 298 | 360 519 | 1 054 953 | 256 634 | 694 434 |
| ELLA-DAN SRL | 3 | 298 402 | 3 914 | 18 750 | 78 926 | 33 764 | 60 176 |
| DECENT SRL | 4 | 270 116 | 17 360 | 21 419 | 71 794 | 0 | 50 375 |
| CRIS ANDREI CRISTI SRL | 5 | 215 256 | -3 078 | 45 079 | 54 806 | 0 | 9 727 |
| VAP SALES ADVISOR S.R.L. | 6 | 204 247 | 48 741 | 55 479 | 57 890 | 41 017 | 2 411 |
| ANTOSCA SRL | 7 | 197 515 | -34 898 | 39 220 | 204 400 | 0 | 165 180 |
| BURTEA FACO-MOD SNC | 8 | 182 860 | 27 762 | 33 361 | 48 341 | 0 | 14 980 |
| HORMAX INDSERV SRL | 9 | 180 344 | 46 378 | 211 154 | 234 409 | 174 246 | 23 255 |
| CARMEN PLANTS S.R.L. | 10 | 127 280 | -3 169 | 25 675 | 391 588 | 0 | 365 913 |
| HILDA-RAT CONS SRL | 35 | 0 | 0 | -1 256 | 2 286 | 35 | 3 542 |
| MADALIN SI COSMIN EMAMIXT S.R.L. | 36 | 0 | 0 | -74 995 | 6 071 | 0 | 81 066 |
| SC RAINI SRL | 37 | 0 | 0 | -3 847 | 2 421 | 0 | 6 268 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.