| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CREATIVE COLORS DESIGN S.R.L. CUI: 37344933 Nr. înregistrare: |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realCREATIVE COLORS DESIGN S.R.L. este o companie înregistrată în județul Olt, având codul fiscal 37344933. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 230 887 RON și un profit net de 34 479 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri CREATIVE COLORS DESIGN S.R.L. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net CREATIVE COLORS DESIGN S.R.L. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 230 887 | 47% | 244 428 | 230 887 | 34 479 | 269 474 | 16 447 | 1 | 15 021 | 41 493 | 200 |
| 2023 | 157 332 | 14% | 1 777 | 157 342 | 47 358 | -1 142 | 52 395 | 1 | 44 263 | 49 476 | 200 |
| 2022 | 137 830 | 31% | 1 167 | 137 830 | 84 535 | -1 142 | 198 927 | 0 | 184 201 | 196 618 | 200 |
| 2021 | 105 090 | 94% | 3 754 | 105 090 | 77 304 | 2 938 | 142 898 | 0 | 140 506 | 142 082 | 200 |
| 2020 | 54 041 | -45% | 14 490 | 60 493 | 17 562 | 13 853 | 65 416 | 1 | 65 328 | 200 | 200 |
| 2019 | 99 125 | 101% | 20 340 | 99 140 | 42 364 | 21 188 | 46 369 | 1 | 45 730 | 47 217 | 200 |
| 2018 | 49 389 | 32% | 885 | 49 389 | 12 521 | 2 851 | 26 887 | 1 | 20 696 | 28 853 | 200 |
| 2017 | 37 515 | 605 | 37 515 | 16 132 | 0 | 16 937 | 1 | 12 936 | 16 332 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PRAVALIA CU AMINTIRI S.R.L. | 1 | 8 291 162 | -305 191 | 3 209 351 | 6 085 639 | 268 859 | 2 847 501 |
| ZEBRA COLOR SRL | 2 | 6 080 357 | 1 528 217 | 1 272 853 | 5 882 607 | 3 279 480 | 5 642 047 |
| COMPACTUS GRIMS SRL | 3 | 5 857 128 | 476 999 | 5 131 545 | 8 259 779 | 824 332 | 2 993 923 |
| BEYOUFOTO S.R.L. | 4 | 5 604 206 | 314 122 | 827 069 | 1 769 883 | 944 356 | 942 814 |
| SKYLITE FILMS S.R.L. | 5 | 4 642 249 | 2 340 015 | 2 053 379 | 2 128 224 | 349 760 | 74 845 |
| KALISTO SRL | 6 | 4 134 369 | 633 690 | 5 415 949 | 5 708 228 | 34 413 | 301 714 |
| CARMEN'S PHOTO PHACTORY SRL | 7 | 4 019 275 | 139 548 | -445 327 | 3 287 517 | 1 175 295 | 4 059 019 |
| WEB FUTURE STUDIO SRL | 8 | 3 947 153 | 2 401 156 | 2 065 214 | 4 435 340 | 2 140 697 | 2 370 126 |
| MIBLIOTEQ S.R.L. | 9 | 3 787 329 | 21 216 | 1 296 261 | 3 507 460 | 300 938 | 2 379 881 |
| PHOTO FUJI-STUDIO SRL | 10 | 3 476 398 | 61 324 | 3 030 834 | 5 408 069 | 755 944 | 2 377 235 |
| CREATIVE COLORS DESIGN SRL-D | 552 | 230 887 | 36 789 | 41 493 | 285 921 | 1 426 | 244 428 |
| ALEX FLAUT PRO EVENTS S.R.L. | 4987 | 0 | -39 875 | -131 283 | 0 | 0 | 131 283 |
| VECTORIALPX SRL | 4988 | 0 | 0 | -75 | 44 | 28 | 119 |
| 4989 | -2 389 | -20 748 | -5 505 | 67 006 | 18 837 | 52 200 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CREATIVE COLORS DESIGN SRL-D | 1 | 230 887 | 36 789 | 41 493 | 285 921 | 1 426 | 244 428 |
| JOY PERFECT PRODUCTION SRL | 2 | 211 315 | 57 049 | 174 076 | 316 425 | 23 954 | 122 068 |
| SORIN-FOTO-DIGITAL SRL | 3 | 209 804 | -2 009 | -22 314 | 98 108 | 8 530 | 120 422 |
| CUTIA CU POZE EVENTS S.R.L. | 4 | 189 980 | 133 174 | 131 653 | 293 269 | 136 292 | 161 616 |
| X SHOT-INDUSTRY S.R.L. | 5 | 184 525 | 39 252 | -46 830 | 40 506 | 3 228 | 87 336 |
| CU DRAG - BACANIE ARTIZANALA S.R.L. | 6 | 136 730 | 6 409 | 50 871 | 171 692 | 55 450 | 120 821 |
| AVM-JOKER EVENTS S.R.L. | 7 | 118 350 | 11 955 | 21 489 | 43 439 | 497 | 21 950 |
| FOTO FUJI COLOR SRL | 8 | 89 194 | 4 066 | 10 551 | 17 068 | 333 | 6 517 |
| MEDIA FOTO ALEX SRL | 9 | 84 481 | -12 732 | -13 898 | 33 769 | 586 | 47 667 |
| TOPO CAD INVEST SRL | 10 | 52 995 | -34 910 | -33 865 | 18 382 | 3 356 | 52 247 |
| GIURA EVENTS ART S.R.L.-D. | 47 | 0 | 0 | 5 615 | 6 010 | 0 | 395 |
| MJM MARIUS VIDEO FOTO S.R.L. | 48 | 0 | -944 | -1 560 | 2 840 | 0 | 4 400 |
| MIHAELA PHOTO & VIDEO S.R.L. | 49 | 0 | -12 457 | -43 137 | 13 361 | 0 | 56 498 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.