| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACCENTE MEDIA&EVENTS SRL CUI: 37248790 Nr. înregistrare: J40/3773/2017 CAEN: 7312 - Servicii de reprezentare media Adresa: Bucuresti Sectorul 1, B-dul ION MIHALACHE, Nr. 148, CAMERA 4, Bloc 8, Scara 1, Etaj 10, Apartament 41, Cod postal 11206 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realACCENTE MEDIA&EVENTS SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 37248790. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 45 380 RON și un profit net de 1 101 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri ACCENTE MEDIA&EVENTS SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net ACCENTE MEDIA&EVENTS SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 45 380 | -24% | 3 586 | 45 445 | 1 101 | 0 | 101 730 | 0 | 1 393 | 98 144 | 200 |
| 2023 | 60 100 | 29% | 1 827 | 60 100 | 4 373 | 0 | 98 871 | 0 | 9 027 | 97 044 | 200 |
| 2022 | 46 639 | -39% | 1 972 | 46 639 | 15 698 | 0 | 94 643 | 0 | 2 941 | 92 671 | 200 |
| 2021 | 76 722 | -5% | 2 443 | 76 722 | 33 042 | 0 | 79 416 | 0 | 23 737 | 76 973 | 200 |
| 2020 | 80 884 | 97% | 3 065 | 80 884 | 24 067 | 0 | 46 996 | 0 | 664 | 200 | 200 |
| 2019 | 40 956 | -51% | 1 198 | 40 956 | -13 466 | 0 | 21 062 | 0 | 16 382 | 19 864 | 200 |
| 2018 | 83 689 | 133% | 1 257 | 83 689 | 33 129 | 0 | 34 587 | 0 | 23 032 | 33 330 | 200 |
| 2017 | 35 929 | 770 | 35 929 | 11 036 | 0 | 12 006 | 0 | 11 506 | 11 236 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OPTIMUM MEDIA DIRECTION PLAN & BUY SRL | 1 | 382 186 502 | 9 204 786 | 10 021 920 | 155 556 021 | 109 590 670 | 143 138 334 |
| MEDIA INVESTMENT COMMUNICATION SRL | 2 | 379 844 979 | 22 747 135 | 19 180 082 | 199 644 840 | 169 752 889 | 143 721 832 |
| UNITED MEDIA SERVICES SRL | 3 | 251 354 085 | 6 548 882 | 9 873 586 | 105 426 846 | 88 376 678 | 90 232 521 |
| ASTRAZENECA PHARMA SRL | 4 | 244 927 651 | 14 094 882 | 73 423 200 | 131 629 659 | 118 675 406 | 58 206 459 |
| THEMATIC CHANNELS SRL | 5 | 187 587 124 | 22 476 611 | 28 036 566 | 96 412 916 | 92 799 294 | 68 459 275 |
| SENSE8 DIGITAL TECHNOLOGY SRL | 6 | 129 190 800 | 1 133 235 | 3 568 698 | 30 925 953 | 25 637 697 | 26 803 956 |
| HOUSE OF MEDIA SRL | 7 | 114 107 757 | 19 533 077 | 17 753 274 | 62 785 568 | 42 279 654 | 35 137 693 |
| OMNICOM MEDIA GROUP SRL | 8 | 86 081 243 | 2 812 373 | 4 274 530 | 56 499 534 | 48 377 938 | 50 531 721 |
| ALEEA MEDIA SRL | 9 | 73 914 603 | 11 348 826 | 12 129 991 | 49 588 783 | 23 847 780 | 37 546 785 |
| BRISTOL-MYERS SQUIBB MARKETING SERVICES SRL | 10 | 63 987 167 | 5 352 203 | 12 873 016 | 24 378 604 | 22 077 993 | 11 029 198 |
| ACCENTE MEDIA&EVENTS SRL | 576 | 45 380 | 3 045 | 98 144 | 101 730 | 100 337 | 3 586 |
| DANIEL COMIMPEX '93 SRL | 820 | 0 | 0 | -114 767 | 118 622 | 103 973 | 233 389 |
| PRINT HAR MEDIA S.R.L. | 821 | 0 | -1 641 | 1 006 562 | 1 067 588 | 5 924 | 61 026 |
| UNIC MODEL SRL | 822 | 0 | 49 865 | -554 454 | 8 909 | 8 000 | 563 363 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OPTIMUM MEDIA DIRECTION PLAN & BUY SRL | 1 | 382 186 502 | 9 204 786 | 10 021 920 | 155 556 021 | 109 590 670 | 143 138 334 |
| MEDIA INVESTMENT COMMUNICATION SRL | 2 | 379 844 979 | 22 747 135 | 19 180 082 | 199 644 840 | 169 752 889 | 143 721 832 |
| UNITED MEDIA SERVICES SRL | 3 | 251 354 085 | 6 548 882 | 9 873 586 | 105 426 846 | 88 376 678 | 90 232 521 |
| ASTRAZENECA PHARMA SRL | 4 | 244 927 651 | 14 094 882 | 73 423 200 | 131 629 659 | 118 675 406 | 58 206 459 |
| THEMATIC CHANNELS SRL | 5 | 187 587 124 | 22 476 611 | 28 036 566 | 96 412 916 | 92 799 294 | 68 459 275 |
| SENSE8 DIGITAL TECHNOLOGY SRL | 6 | 129 190 800 | 1 133 235 | 3 568 698 | 30 925 953 | 25 637 697 | 26 803 956 |
| HOUSE OF MEDIA SRL | 7 | 114 107 757 | 19 533 077 | 17 753 274 | 62 785 568 | 42 279 654 | 35 137 693 |
| OMNICOM MEDIA GROUP SRL | 8 | 86 081 243 | 2 812 373 | 4 274 530 | 56 499 534 | 48 377 938 | 50 531 721 |
| ALEEA MEDIA SRL | 9 | 73 914 603 | 11 348 826 | 12 129 991 | 49 588 783 | 23 847 780 | 37 546 785 |
| BRISTOL-MYERS SQUIBB MARKETING SERVICES SRL | 10 | 63 987 167 | 5 352 203 | 12 873 016 | 24 378 604 | 22 077 993 | 11 029 198 |
| ACCENTE MEDIA&EVENTS SRL | 218 | 45 380 | 3 045 | 98 144 | 101 730 | 100 337 | 3 586 |
| DANIEL COMIMPEX '93 SRL | 294 | 0 | 0 | -114 767 | 118 622 | 103 973 | 233 389 |
| PRINT HAR MEDIA S.R.L. | 295 | 0 | -1 641 | 1 006 562 | 1 067 588 | 5 924 | 61 026 |
| UNIC MODEL SRL | 296 | 0 | 49 865 | -554 454 | 8 909 | 8 000 | 563 363 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.