| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
LEAD JUST MANAGEMENT SRL CUI: 37115549 Nr. înregistrare: J40/2304/2017 CAEN: 7010 - Activitati ale directiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate Adresa: Bucuresti Sectorul 2, B-dul BASARABIA, Nr. 208B, CAMERA 1, Bloc 2TITAN, Etaj 3, Apartament 16 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realLEAD JUST MANAGEMENT SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 37115549. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri LEAD JUST MANAGEMENT SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net LEAD JUST MANAGEMENT SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 | 2 210 | 0 | -1 090 | 0 | 6 051 | 0 | 5 765 | 3 841 | 2 000 | |
| 2020 | 0 | 920 | 0 | -468 | 0 | 5 851 | 0 | 5 773 | 2 000 | 2 000 | |
| 2019 | 0 | -100% | 500 | 0 | -411 | 0 | 5 899 | 0 | 5 850 | 5 399 | 2 000 |
| 2018 | 774 776 | 254% | 18 204 | 774 776 | 751 448 | 0 | 984 014 | 0 | 634 014 | 965 810 | 2 000 |
| 2017 | 218 996 | 4 569 | 218 996 | 212 362 | 0 | 218 931 | 0 | 66 584 | 214 362 | 2 000 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INSTORE POWER PROVIDER SRL | 1 | 137 922 999 | 6 784 634 | 5 726 441 | 34 635 800 | 26 665 296 | 29 000 654 |
| GRAN VIA ROMANIA SA | 2 | 82 996 313 | 10 555 543 | 213 730 661 | 333 002 526 | 3 882 523 | 119 271 865 |
| CHIMSPORT S.A. | 3 | 37 953 624 | -1 532 584 | 25 495 205 | 94 155 605 | 53 804 376 | 67 164 398 |
| MVT INVESTMENT SRL | 4 | 19 013 438 | 3 131 560 | 2 551 808 | 18 845 971 | 1 130 271 | 16 297 216 |
| R.E.R. ECOLOGIC GROUP S.R.L. | 5 | 18 468 013 | 5 405 757 | 35 359 290 | 42 874 373 | 3 197 802 | 7 732 293 |
| INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEXTILE SI PIELARIE - INCDTP BUCURESTI | 6 | 10 295 529 | 13 854 | 86 168 012 | 93 847 523 | 8 257 763 | 6 799 534 |
| GEIGER GROUP ROMANIA SRL | 7 | 9 583 676 | 2 261 058 | 49 074 697 | 84 998 883 | 4 250 943 | 35 744 868 |
| BEST ADVICE COMPANY S.R.L. | 8 | 3 261 747 | 4 536 918 | 11 621 197 | 11 885 526 | 5 565 074 | 264 329 |
| MEDIAS INDUSTRIES S.R.L. | 9 | 3 092 090 | 2 671 674 | 2 647 090 | 3 118 716 | 2 942 656 | 471 626 |
| NIFINCO INTERNATIONAL SRL | 10 | 1 477 103 | 3 612 211 | 6 413 893 | 7 384 497 | 336 467 | 980 785 |
| LEAD JUST MANAGEMENT SRL | 71 | 0 | -1 090 | 3 841 | 6 051 | 286 | 2 210 |
| ROMARKET IMPORT-EXPORT TRADING SRL | 106 | 0 | -650 | 18 955 | 587 431 | 4 290 | 568 476 |
| SWEET TEAM BET S.R.L. | 107 | 0 | 0 | 588 | 588 | 400 | 0 |
| RER SERVICII ADMINISTRARE SRL | 108 | 0 | -31 667 | -509 700 | 366 680 | 223 | 876 380 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INSTORE POWER PROVIDER SRL | 1 | 137 922 999 | 6 784 634 | 5 726 441 | 34 635 800 | 26 665 296 | 29 000 654 |
| GRAN VIA ROMANIA SA | 2 | 82 996 313 | 10 555 543 | 213 730 661 | 333 002 526 | 3 882 523 | 119 271 865 |
| R.E.R. ECOLOGIC GROUP S.R.L. | 3 | 18 468 013 | 5 405 757 | 35 359 290 | 42 874 373 | 3 197 802 | 7 732 293 |
| INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEXTILE SI PIELARIE - INCDTP BUCURESTI | 4 | 10 295 529 | 13 854 | 86 168 012 | 93 847 523 | 8 257 763 | 6 799 534 |
| GEIGER GROUP ROMANIA SRL | 5 | 9 583 676 | 2 261 058 | 49 074 697 | 84 998 883 | 4 250 943 | 35 744 868 |
| NIFINCO INTERNATIONAL SRL | 6 | 1 477 103 | 3 612 211 | 6 413 893 | 7 384 497 | 336 467 | 980 785 |
| VERSUS PHARMA MANAGEMENT S.R.L. | 7 | 1 396 683 | 739 040 | 797 036 | 1 068 413 | 899 378 | 271 377 |
| LETRINI INVESTMENTS SRL | 8 | 800 246 | 23 949 | -47 189 158 | 14 489 594 | 5 881 498 | 61 653 701 |
| GOODWILL ADVISORS SRL | 9 | 756 450 | 473 737 | 468 722 | 468 653 | 63 800 | 8 147 |
| S&S ELITE MARKETING & CONSULTING S.R.L. | 10 | 663 227 | 225 845 | 478 346 | 2 340 817 | 31 320 | 1 862 471 |
| LEAD JUST MANAGEMENT SRL | 34 | 0 | -1 090 | 3 841 | 6 051 | 286 | 2 210 |
| S.A.F. INTERMED SRL | 50 | 0 | -43 506 | 678 831 | 888 621 | 63 950 | 210 570 |
| SOLUTIONS DESIGN & DELIVERY SRL | 51 | 0 | -536 | -1 166 | 2 342 | 2 149 | 3 508 |
| RER SERVICII ADMINISTRARE SRL | 52 | 0 | -31 667 | -509 700 | 366 680 | 223 | 876 380 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.