| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
RADONEL IT ZONE SRL CUI: 36752527 Nr. înregistrare: |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realRADONEL IT ZONE SRL este o companie înregistrată în județul Olt, având codul fiscal 36752527. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 244 136 RON și un profit net de 97 777 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri RADONEL IT ZONE SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net RADONEL IT ZONE SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 244 136 | 37% | 77 545 | 244 160 | 97 777 | 0 | 175 562 | 0 | 61 078 | 98 017 | 200 |
| 2023 | 178 533 | -25% | 6 577 | 178 555 | 72 057 | 0 | 78 874 | 0 | 72 487 | 72 297 | 200 |
| 2022 | 239 114 | -16% | 10 864 | 239 226 | 94 597 | 0 | 105 701 | 0 | 96 811 | 94 837 | 200 |
| 2021 | 285 001 | 58% | 7 529 | 285 017 | 126 797 | 0 | 212 867 | 0 | 187 466 | 205 338 | 200 |
| 2020 | 180 072 | -39% | 4 126 | 180 077 | 78 301 | 0 | 82 667 | 0 | 75 161 | 200 | 200 |
| 2019 | 296 549 | -21% | 5 062 | 298 092 | 102 660 | 0 | 107 962 | 1 | 98 430 | 102 900 | 200 |
| 2018 | 377 440 | -17% | 9 967 | 380 139 | 122 800 | 0 | 324 581 | 1 | 293 725 | 314 614 | 200 |
| 2017 | 452 235 | 232% | 4 901 | 453 405 | 191 574 | 0 | 196 715 | 1 | 147 756 | 191 814 | 200 |
| 2016 | 136 150 | 4 085 | 136 150 | 114 885 | 0 | 119 170 | 0 | 114 489 | 115 085 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FOREVER LIVING PRODUCTS ROMANIA SRL | 1 | 117 069 191 | 1 828 910 | 652 472 | 22 127 978 | 807 025 | 19 670 388 |
| VENDING ZONE SRL | 2 | 110 680 291 | 6 150 525 | 40 834 425 | 56 415 774 | 2 661 130 | 15 586 287 |
| INDPRODCOM SRL | 3 | 90 321 099 | 5 627 483 | 19 925 020 | 35 163 802 | 4 539 876 | 15 269 930 |
| LIFE CARE CORP SRL | 4 | 46 174 713 | 2 524 120 | 2 094 385 | 12 998 142 | 1 387 551 | 10 782 040 |
| KIKI & IRI 2011 SRL | 5 | 45 295 255 | 1 135 782 | 2 604 834 | 13 207 550 | 3 799 829 | 10 629 576 |
| EUR COMTUR SRL | 6 | 42 059 521 | -12 012 205 | -19 434 229 | 14 063 290 | 1 264 299 | 33 022 362 |
| TODDY GROUP SRL | 7 | 40 471 949 | 963 164 | 4 274 642 | 12 496 658 | 3 341 274 | 8 643 967 |
| NORDEXIM COFFEE SERVICES SRL | 8 | 36 341 729 | -1 916 200 | -53 243 100 | 14 138 733 | 2 737 238 | 67 543 105 |
| SIBIS CONCEPT COMPANY SRL | 9 | 28 989 951 | 982 503 | 904 057 | 4 773 383 | 1 072 636 | 3 869 326 |
| SOLO CAFFE AUTOMATE S.R.L. | 10 | 25 392 047 | 2 009 519 | 10 802 946 | 21 776 175 | 2 865 683 | 11 007 196 |
| RADONEL IT ZONE SRL | 833 | 244 136 | 116 401 | 98 017 | 175 562 | 92 933 | 77 545 |
| ZIAREPRESS SRL | 3044 | 0 | 0 | 71 132 | 71 524 | 2 582 | 392 |
| EMT SUPERSTAR S.R.L. | 3045 | -11 820 | -16 563 | -23 954 | 66 185 | 17 541 | 90 139 |
| 3046 | -104 112 | -797 579 | 313 933 | 1 437 737 | 15 000 | 1 123 804 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RO BIROTICA RETAIL SRL | 1 | 1 563 334 | 15 915 | 211 434 | 376 557 | 89 091 | 165 123 |
| AGRI MELO CAMPO VERDE SRL | 2 | 968 359 | 69 721 | 42 595 | 89 193 | 38 458 | 46 598 |
| HRISTEA ENTERPRISE S.R.L. | 3 | 293 124 | 22 955 | 95 998 | 157 533 | 2 123 | 18 167 |
| URBAN BIAPLUS AVR SRL | 4 | 287 320 | 187 313 | 159 473 | 169 779 | 151 880 | 10 306 |
| RADONEL IT ZONE SRL | 5 | 244 136 | 116 401 | 98 017 | 175 562 | 92 933 | 77 545 |
| ALI VENDING TOTAL S.R.L. | 6 | 169 428 | -33 622 | -1 414 | 55 769 | 1 543 | 57 183 |
| CATACAFE VENDING S.R.L. | 7 | 161 022 | 33 857 | 64 351 | 69 861 | 0 | 5 510 |
| OLT ROOFS SYSTEMS S.R.L. | 8 | 121 570 | 154 | -66 728 | 39 318 | 9 197 | 106 046 |
| ALEXANDRO&DELIA MARIN SRL | 9 | 109 961 | -21 293 | 62 499 | 85 198 | 6 065 | 22 699 |
| O.K.CAR SRL | 10 | 79 147 | 56 923 | 455 559 | 606 306 | 4 236 | 150 747 |
| FOURINCOR MOD SRL | 22 | 0 | 0 | 1 071 | 1 401 | 139 | 330 |
| MONDO EVENTS & SALES S.R.L. | 23 | 0 | -216 | -497 | 104 | 16 | 601 |
| TOP TEAM ARCER S.R.L. | 24 | 0 | 0 | 976 | 976 | 0 | 0 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.