| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UNICA PREMIUM IMPEX SRL-D CUI: 36451206 Nr. înregistrare: J28/615/2016 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realUNICA PREMIUM IMPEX SRL-D este o companie înregistrată în județul Olt, având codul fiscal 36451206. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri UNICA PREMIUM IMPEX SRL-D |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net UNICA PREMIUM IMPEX SRL-D |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 23 755 | 0 | 0 | 0 | 6 098 | 0 | 543 | -17 657 | 200 | |
| 2023 | 0 | 23 755 | 0 | 0 | 0 | 6 098 | 0 | 543 | -17 657 | 200 | |
| 2022 | 0 | 23 755 | 0 | 0 | 0 | 6 098 | 0 | 543 | -17 657 | 200 | |
| 2021 | 0 | 23 755 | 0 | 0 | 0 | 6 098 | 0 | 543 | -17 657 | 200 | |
| 2020 | 0 | -100% | 23 755 | 2 | -732 | 0 | 6 098 | 0 | 543 | 200 | 200 |
| 2019 | 1 631 | -73% | 23 927 | 1 631 | -94 | 0 | 7 004 | 0 | 1 104 | -16 923 | 200 |
| 2018 | 5 974 | -52% | 23 601 | 5 975 | -2 189 | 0 | 6 772 | 1 | 70 | -16 829 | 200 |
| 2017 | 12 406 | 110% | 21 288 | 12 406 | -14 023 | 0 | 6 648 | 1 | 195 | -14 640 | 200 |
| 2016 | 5 913 | 4 379 | 5 913 | -817 | 0 | 3 762 | 1 | 2 087 | -617 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GLOVOAPPRO S.R.L. | 1 | 514 753 721 | 32 854 338 | 58 267 449 | 360 550 962 | 272 603 303 | 316 511 999 |
| SCALA ASSISTANCE SRL | 2 | 332 947 649 | 2 041 135 | 4 357 709 | 55 861 295 | 32 338 309 | 52 070 381 |
| NANOTECH DEFENCE SRL | 3 | 192 669 931 | 10 185 343 | 8 564 645 | 697 193 400 | 267 689 544 | 688 659 523 |
| BIC (ROMANIA) MARKETING & DISTRIBUTION SRL | 4 | 154 351 540 | 436 645 | 743 096 | 28 897 507 | 24 844 724 | 27 313 322 |
| 5 | 143 041 514 | 4 636 852 | 19 715 447 | 37 848 344 | 27 882 281 | 16 546 047 | |
| ALINDA RO SRL | 6 | 140 146 891 | 2 038 631 | 34 650 029 | 59 946 840 | 30 063 657 | 25 391 027 |
| CLICO SOLUTIONS SRL | 7 | 88 247 511 | 43 313 | 1 090 294 | 34 742 884 | 30 128 314 | 33 601 468 |
| BPM TEHNOLOGICA SRL | 8 | 74 394 439 | 21 208 329 | 35 849 924 | 74 326 348 | 20 955 616 | 39 102 278 |
| ATI TRADING PROJECT SRL | 9 | 72 369 319 | 1 710 245 | 1 335 017 | 2 761 940 | 1 728 344 | 1 438 844 |
| VECTOR AUTOTRADING S.R.L. | 10 | 62 620 225 | 1 765 388 | 1 504 185 | 11 255 650 | 2 442 942 | 9 751 465 |
| UNICA PREMIUM IMPEX SRL-D | 1440 | 0 | 0 | -17 657 | 6 098 | 1 692 | 23 755 |
| 1841 | 0 | -60 823 | -41 424 | 6 568 346 | 6 061 581 | 6 609 770 | |
| DRAGOVAL COMPANY SRL | 1842 | 0 | 0 | -38 628 | 8 268 | 344 | 46 896 |
| PARKMED SRL | 1843 | 0 | -239 494 | -970 772 | 2 126 290 | 462 441 | 3 097 062 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROVIO COLECTION SRL | 1 | 2 917 662 | 59 100 | 1 299 865 | 1 440 600 | 88 809 | 150 110 |
| VIRGIL AFIL MARK SRL | 2 | 225 097 | 150 750 | 148 785 | 157 851 | 108 530 | 9 066 |
| PROFED CONSULTING S.R.L. | 3 | 76 196 | 9 841 | 80 024 | 234 274 | 99 095 | 154 250 |
| INTER-LIVIO S.R.L. | 4 | 25 834 | 21 463 | 35 109 | 115 980 | 21 818 | 80 871 |
| NADIRA LUX COSMETICS SRL | 5 | 15 002 | 1 712 | 1 169 | 4 587 | 0 | 3 418 |
| VESTA BUSINESS SRL | 6 | 12 060 | -3 660 | 11 171 | 17 374 | 2 512 | 6 203 |
| UNICA PREMIUM IMPEX SRL-D | 7 | 0 | 0 | -17 657 | 6 098 | 1 692 | 23 755 |
| OLT NEW TELECOM SRL | 8 | 0 | 0 | -16 987 | 3 720 | 1 217 | 20 707 |
| VESTA BUSINESS SRL | 6 | 12 060 | -3 660 | 11 171 | 17 374 | 2 512 | 6 203 |
| OLT NEW TELECOM SRL | 7 | 0 | 0 | -16 987 | 3 720 | 1 217 | 20 707 |
| UNICA PREMIUM IMPEX SRL-D | 8 | 0 | 0 | -17 657 | 6 098 | 1 692 | 23 755 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.