| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
VLAROM SALES SRL CUI: 33910703 Nr. înregistrare: J40/14615/2014 CAEN: 4616 - Intermedieri in comertul cu textile, confectii din blana, incaltaminte si articole din piele Adresa: Bucuresti Sectorul 3, Str. LT. COL. DUMITRU PAPAZOGLU, Nr. 68, CAMERA 2, Etaj 2, Apartament 5 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realVLAROM SALES SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 33910703. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri VLAROM SALES SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net VLAROM SALES SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | 17 957 | 0 | 0 | 0 | 3 361 | 0 | 13 | -14 596 | 200 | |
| 2020 | 0 | -100% | 17 957 | 0 | 0 | 0 | 3 361 | 0 | 13 | 200 | 200 |
| 2019 | 62 852 | -65% | 17 957 | 62 852 | -1 218 | 0 | 3 361 | 0 | 13 | -14 596 | 200 |
| 2018 | 178 224 | 50% | 22 630 | 178 224 | -15 449 | 0 | 9 252 | 0 | 2 666 | -13 378 | 200 |
| 2017 | 118 661 | -46% | 23 967 | 118 811 | 763 | 2 971 | 23 067 | 0 | 14 994 | 2 071 | 200 |
| 2016 | 219 452 | 926% | 14 993 | 219 534 | 22 686 | 2 971 | 13 330 | 0 | 9 650 | 1 308 | 200 |
| 2015 | 21 398 | 27 531 | 21 505 | -20 976 | 2 971 | 3 183 | 0 | 1 120 | -21 377 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TIGER OF SWEDEN ROMANIA S.R.L. | 1 | 152 541 467 | 2 826 059 | 7 708 189 | 32 780 728 | 19 022 134 | 27 035 984 |
| TEXDATA SRL | 2 | 78 461 245 | 7 195 926 | 33 512 047 | 53 748 292 | 25 212 989 | 20 669 941 |
| XM TEXTILES SUD-EST DISTRIBUTION SRL | 3 | 57 274 066 | 3 834 512 | 3 443 490 | 27 941 811 | 11 805 995 | 24 205 364 |
| SMS ROMANIA SRL | 4 | 41 939 638 | -20 502 693 | -31 164 847 | 3 060 322 | 2 533 351 | 33 352 041 |
| BAIADERA COM SRL | 5 | 34 985 323 | 314 813 | 12 726 001 | 24 935 495 | 11 239 486 | 12 143 083 |
| ASTORMUELLER SRL | 6 | 25 834 781 | 890 088 | 13 335 938 | 18 135 444 | 3 924 068 | 3 626 976 |
| SIGMA CONFORT GRUP SRL | 7 | 23 360 194 | 412 400 | 4 124 397 | 15 412 194 | 1 357 551 | 11 329 603 |
| ITALIAN KNITWEAR SRL | 8 | 21 339 777 | 3 184 503 | 54 021 852 | 72 458 052 | 17 672 357 | 18 340 331 |
| EXTROME SRL | 9 | 17 562 620 | 697 386 | 1 306 563 | 2 477 666 | 699 169 | 758 058 |
| AXEL PROJECT SRL | 10 | 13 700 458 | 177 347 | 367 050 | 11 094 259 | 1 981 170 | 10 773 764 |
| VLAROM SALES SRL | 409 | 0 | 0 | -14 596 | 3 361 | 1 171 | 17 957 |
| ROMANOEXPORT SA | 591 | 0 | -99 969 | 17 247 922 | 19 477 727 | 15 517 499 | 2 280 283 |
| MILCONF TRADING COMPANY SRL | 592 | 0 | -260 | 2 615 756 | 4 406 229 | 796 681 | 1 790 473 |
| ASAN TRADING SRL | 593 | 0 | 0 | -9 046 | 0 | 0 | 9 046 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TIGER OF SWEDEN ROMANIA S.R.L. | 1 | 152 541 467 | 2 826 059 | 7 708 189 | 32 780 728 | 19 022 134 | 27 035 984 |
| SMS ROMANIA SRL | 2 | 41 939 638 | -20 502 693 | -31 164 847 | 3 060 322 | 2 533 351 | 33 352 041 |
| BAIADERA COM SRL | 3 | 34 985 323 | 314 813 | 12 726 001 | 24 935 495 | 11 239 486 | 12 143 083 |
| SIGMA CONFORT GRUP SRL | 4 | 23 360 194 | 412 400 | 4 124 397 | 15 412 194 | 1 357 551 | 11 329 603 |
| AXEL PROJECT SRL | 5 | 13 700 458 | 177 347 | 367 050 | 11 094 259 | 1 981 170 | 10 773 764 |
| KINETIC SYSTEMS SRL | 6 | 6 323 498 | 163 816 | 2 801 322 | 6 314 830 | 1 750 842 | 3 623 433 |
| BESPOKE SRL | 7 | 5 351 538 | 238 201 | 175 362 | 2 301 042 | 1 598 321 | 2 127 032 |
| J & R ENTERPRISES SRL | 8 | 5 095 764 | 792 138 | 16 678 801 | 18 008 491 | 1 076 558 | 1 076 653 |
| GOOD LABEL EUROPE S.R.L. | 9 | 4 916 636 | 3 856 014 | 36 126 540 | 36 589 213 | 3 743 198 | 459 333 |
| AG CAMO INTERNATIONAL SRL | 10 | 4 823 818 | 816 136 | 1 883 925 | 2 791 934 | 131 024 | 910 894 |
| VLAROM SALES SRL | 179 | 0 | 0 | -14 596 | 3 361 | 1 171 | 17 957 |
| ROMANOEXPORT SA | 269 | 0 | -99 969 | 17 247 922 | 19 477 727 | 15 517 499 | 2 280 283 |
| MILCONF TRADING COMPANY SRL | 270 | 0 | -260 | 2 615 756 | 4 406 229 | 796 681 | 1 790 473 |
| ASAN TRADING SRL | 271 | 0 | 0 | -9 046 | 0 | 0 | 9 046 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.