| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
STEMACOM SRL CUI: 3374310 Nr. înregistrare: J28/240/1993 CAEN: 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate Adresa: SLATINA ECATERINA TEODOROIU 6 14 OLT Telefon: 0249****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realSTEMACOM SRL este o companie înregistrată în județul Olt, având codul fiscal 3374310. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 232 932 RON și un profit net de -231 645 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 4 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri STEMACOM SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net STEMACOM SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 232 932 | -17% | 1 319 867 | 232 932 | -231 645 | 64 397 | 44 128 | 4 | 10 600 | -1 211 342 | 400 |
| 2023 | 279 352 | -9% | 1 246 150 | 279 352 | -229 311 | 76 683 | 189 770 | 4 | 10 844 | -979 697 | 400 |
| 2022 | 307 084 | 22% | 1 055 001 | 307 084 | -148 192 | 88 970 | 215 645 | 0 | 3 614 | -750 386 | 400 |
| 2021 | 251 336 | 143% | 851 012 | 251 336 | -133 570 | 101 256 | 147 562 | 3 | 16 314 | -602 194 | 400 |
| 2020 | 103 574 | -35% | 641 587 | 103 574 | -83 136 | 113 543 | 59 420 | 2 | 8 663 | 400 | 400 |
| 2019 | 159 672 | -6% | 536 529 | 159 672 | -92 755 | 125 829 | 25 011 | 2 | 8 516 | -385 689 | 200 |
| 2018 | 169 934 | 9% | 367 959 | 169 934 | -95 611 | 6 793 | 68 232 | 3 | 13 180 | -292 934 | 200 |
| 2017 | 155 315 | -11% | 315 185 | 155 315 | -73 048 | 7 860 | 110 002 | 2 | 6 587 | -197 323 | 200 |
| 2016 | 175 093 | 303% | 219 866 | 175 093 | -45 288 | 9 816 | 85 775 | 2 | 722 | -124 275 | 200 |
| 2015 | 43 459 | 4% | 170 185 | 43 459 | -20 689 | 2 550 | 88 648 | 1 | 288 | -78 987 | 200 |
| 2014 | 41 825 | 37% | 140 757 | 41 825 | -40 123 | 2 550 | 79 909 | 1 | 270 | -58 298 | 200 |
| 2013 | 30 508 | -38% | 95 847 | 30 508 | -15 041 | 2 550 | 75 123 | 1 | 251 | -18 174 | 200 |
| 2012 | 49 154 | -66% | 5 532 | 49 154 | -50 329 | 6 872 | 75 167 | 2 | 2 302 | -3 133 | 200 |
| 2011 | 146 619 | 1% | 8 424 | 150 316 | -25 829 | 44 494 | 69 366 | 4 | 163 | 47 196 | 200 |
| 2010 | 145 506 | 57 877 | 147 352 | -34 511 | 44 494 | 86 409 | 5 | 3 858 | 73 026 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INDITEX ROMANIA S.R.L. | 1 | 2 940 422 894 | 498 103 003 | 453 365 894 | 934 198 116 | 161 613 736 | 224 532 977 |
| PEPCO RETAIL SRL | 2 | 2 929 448 059 | 502 154 473 | 618 919 937 | 1 036 025 650 | 84 814 432 | 415 306 784 |
| 3 | 2 001 545 797 | 43 839 638 | 209 970 516 | 529 686 757 | 24 696 983 | 281 068 831 | |
| ROUMASPORT SRL | 4 | 1 437 346 114 | 93 208 070 | 129 556 565 | 425 122 301 | 193 024 579 | 283 629 823 |
| PEEK & CLOPPENBURG SRL | 5 | 672 330 522 | 94 894 902 | 288 215 111 | 367 578 324 | 3 992 225 | 52 965 769 |
| NY'ER ROMANIA SRL | 6 | 633 120 170 | 180 717 411 | 158 541 902 | 215 240 442 | 82 464 399 | 54 553 160 |
| C&A MODA RETAIL SRL | 7 | 535 006 763 | 20 549 188 | 66 365 077 | 184 763 641 | 21 375 981 | 103 568 525 |
| KIK TEXTILIEN UND NON-FOOD S.R.L. | 8 | 388 819 572 | 12 790 280 | 14 721 588 | 167 068 005 | 2 920 176 | 144 909 602 |
| SMYK ALL FOR KIDS SRL | 9 | 203 622 899 | 5 312 056 | 18 794 524 | 68 123 977 | 4 568 241 | 49 345 778 |
| TAKKO FASHION INTERNATIONAL SRL | 10 | 195 101 249 | 17 944 073 | 78 332 236 | 93 549 981 | 1 980 616 | 14 026 691 |
| STEMACOM SRL | 1981 | 232 932 | -229 315 | -1 211 342 | 108 525 | 84 | 1 319 867 |
| AMEZ & RAL SRL | 6356 | 0 | 0 | -239 529 | 73 488 | 0 | 313 017 |
| 6357 | 0 | -7 057 | -6 857 | 9 850 | 0 | 16 707 | |
| ADIRA MAN S.R.L. | 6358 | -1 186 | -58 788 | 12 889 | 24 613 | 0 | 11 724 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BARONS EFECT SRL | 1 | 13 276 842 | 639 474 | 193 130 | 7 200 881 | 1 567 687 | 7 039 958 |
| GIMAR-LUX SRL | 2 | 3 462 765 | 950 935 | 2 739 351 | 3 488 690 | 21 643 | 749 339 |
| LALA SHOPPING S.R.L. | 3 | 2 635 494 | 19 835 | 125 099 | 2 692 749 | 20 924 | 2 567 651 |
| NAUGHTY BABY LAND SRL | 4 | 1 804 861 | -1 440 | 117 673 | 393 127 | 66 862 | 275 454 |
| TRANSINMOBIL SRL | 5 | 1 739 197 | 945 918 | 310 267 | 605 773 | 268 985 | 295 506 |
| G & M & E SRL | 6 | 1 663 780 | 62 342 | 304 741 | 775 881 | 132 338 | 472 971 |
| DASIM SRL | 7 | 1 494 238 | 315 236 | 402 148 | 767 818 | 5 042 | 365 670 |
| MARIPOSA CREATIV BABY SRL | 8 | 1 473 644 | 108 277 | 570 150 | 1 265 570 | 164 219 | 695 420 |
| ADRIAN HARMONEY S.R.L. | 9 | 1 411 027 | 251 050 | 371 971 | 702 980 | 113 171 | 331 009 |
| CAPIROM SRL | 10 | 816 219 | -11 634 | 377 844 | 465 511 | 1 384 | 87 667 |
| STEMACOM SRL | 38 | 232 932 | -229 315 | -1 211 342 | 108 525 | 84 | 1 319 867 |
| A&C COMMERCIAL KING S.R.L. | 141 | 0 | 0 | 5 885 | 23 422 | 0 | 17 537 |
| BELLA C&B KIDS SRL | 142 | 0 | 0 | -31 654 | 384 | 384 | 32 038 |
| ABGRIG FASHION HOUSE S.R.L. | 143 | 0 | -2 500 | 138 422 | 138 422 | 101 657 | 0 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.