| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FHERYSTRUCT S.R.L. CUI: 33436058 Nr. înregistrare: J6/851/2020 CAEN: 4334 - Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri Adresa: Municipiul Bistrita, Cart. VIISOARA, Nr. 324B, Judet Bistrita-Nasaud, Cod postal 420006 Telefon: 0743****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realFHERYSTRUCT S.R.L. este o companie înregistrată în județul Cluj, având codul fiscal 33436058. Conform datelor financiare din anul 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 876 768 RON și un profit net de -1 719 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 4 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri FHERYSTRUCT S.R.L. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net FHERYSTRUCT S.R.L. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 876 768 | 53% | 459 470 | 881 614 | -1 719 | 161 338 | 623 572 | 4 | 245 422 | 325 440 | 200 |
| 2016 | 572 298 | 190% | 124 083 | 572 298 | 220 080 | 133 927 | 317 314 | 2 | 184 626 | 327 158 | 200 |
| 2015 | 197 299 | 438% | 4 181 | 197 549 | 72 547 | 0 | 111 259 | 1 | 95 670 | 107 078 | 200 |
| 2014 | 36 698 | 2 844 | 37 174 | 34 331 | 0 | 37 375 | 0 | 1 455 | 34 531 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MARI INSTAL CONSTRUCT SRL | 1 | 26 770 215 | 991 047 | 920 703 | 7 746 145 | 0 | 6 823 412 |
| DEEP INN CONSTRUCT SRL | 2 | 21 538 634 | 31 747 | -250 926 | 8 172 915 | 0 | 8 423 841 |
| IZOTERMA CONSTRUCT SRL | 3 | 16 524 748 | 2 281 660 | 1 962 550 | 5 567 996 | 523 771 | 3 605 446 |
| MADRUGADA CONCEPT SRL | 4 | 11 121 107 | 195 449 | 1 016 178 | 5 222 949 | 536 514 | 4 209 017 |
| EXPERT MONTAJ SRL | 5 | 5 960 460 | 20 743 | 1 014 528 | 4 129 939 | 965 971 | 2 498 924 |
| OLTEI COMIMPEX SRL | 6 | 5 851 094 | 12 453 | 23 191 | 9 252 740 | 0 | 8 920 174 |
| NORD GRUP SRL | 7 | 5 586 144 | 141 500 | 106 640 | 2 751 355 | 1 198 940 | 2 668 239 |
| EURO GLASS 2003 SRL | 8 | 5 130 031 | 234 321 | 583 953 | 1 262 029 | 379 266 | 679 774 |
| CLIMAVENT CONSTRUCT SRL | 9 | 5 027 354 | 278 703 | 890 535 | 3 116 120 | 1 303 332 | 2 225 585 |
| NEW HOUSE DESIGN PROJECT SRL | 10 | 4 749 226 | 877 952 | 780 537 | 2 332 023 | 486 207 | 1 552 610 |
| FHERYSTRUCT SRL | 100 | 876 768 | 34 320 | 325 440 | 784 910 | 261 681 | 459 470 |
| HERMES DD SRL | 1618 | 0 | 18 293 | -107 807 | 0 | 0 | 107 807 |
| AGEMAR CON SRL | 1619 | 0 | 99 090 | -3 581 | 2 324 | 0 | 5 905 |
| TOBIAS IMPEX SRL | 1620 | 0 | -2 165 | 42 380 | 43 980 | 32 445 | 1 600 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CLIMAVENT CONSTRUCT SRL | 1 | 5 027 354 | 278 703 | 890 535 | 3 116 120 | 1 303 332 | 2 225 585 |
| DURABIL FENSTER SRL | 2 | 4 353 807 | 115 576 | 249 063 | 1 080 817 | 388 418 | 831 754 |
| SPLENDID SRL | 3 | 4 286 677 | 412 989 | 750 135 | 2 043 414 | 1 127 663 | 1 305 931 |
| DCM SERV SRL | 4 | 2 389 259 | 207 266 | 190 197 | 527 457 | 77 425 | 338 449 |
| GLAW GROUP SRL | 5 | 1 936 149 | 27 986 | 638 268 | 1 519 781 | 726 912 | 881 513 |
| LUCAS PROFIL SRL | 6 | 1 638 567 | 209 531 | 417 300 | 545 572 | 125 024 | 128 272 |
| QUALITY FENSTER SRL | 7 | 1 531 152 | 76 673 | 35 232 | 374 878 | 79 406 | 339 646 |
| ROMBIANCA PRESTCOM SRL | 8 | 1 516 249 | -282 654 | 1 490 665 | 4 192 189 | 137 124 | 2 703 964 |
| ALLPRO SERVICE SRL | 9 | 1 475 895 | 307 060 | 606 066 | 1 050 715 | 716 389 | 441 659 |
| CADIA PLAST SRL | 10 | 1 425 203 | 25 285 | 5 364 | 32 141 | 20 636 | 26 777 |
| FHERYSTRUCT SRL | 14 | 876 768 | 34 320 | 325 440 | 784 910 | 261 681 | 459 470 |
| CONSTRUCT PIDIN SRL | 155 | 0 | 204 294 | 7 306 | 7 306 | 4 453 | 0 |
| OVIDEX SERV SRL | 156 | 0 | -10 000 | -161 941 | 197 | 197 | 162 138 |
| PROFIX M SRL | 157 | 0 | 23 525 | -5 685 | 4 186 | 2 444 | 9 871 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.