| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SMART ASIG SOLUTIONS SRL CUI: 33386910 Nr. înregistrare: J40/8422/2014 CAEN: 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management Adresa: Bucuresti Sectorul 2, Sos. VERGULUI, Nr. 33, CAMERA 1, Bloc K2, Scara A, Etaj 3, Apartament 13, Cod postal 22445 Telefon: 0730****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realSMART ASIG SOLUTIONS SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 33386910. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri SMART ASIG SOLUTIONS SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net SMART ASIG SOLUTIONS SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 | 34 691 | 0 | -2 400 | 0 | 36 417 | 0 | 23 971 | 1 726 | 1 100 | |
| 2022 | 0 | 34 691 | 0 | -2 400 | 0 | 38 817 | 0 | 26 371 | 4 126 | 1 100 | |
| 2021 | 0 | -100% | 34 691 | 0 | -2 298 | 0 | 41 217 | 0 | 28 771 | 6 526 | 1 100 |
| 2020 | 7 736 | 18% | 232 | 7 736 | 7 504 | 0 | 43 514 | 0 | 31 068 | 1 100 | 1 100 |
| 2019 | 6 574 | -92% | 0 | 6 574 | 3 976 | 0 | 35 778 | 0 | 23 332 | 35 778 | 1 100 |
| 2018 | 85 165 | -59% | 3 743 | 85 165 | 14 633 | 0 | 78 405 | 1 | 67 129 | 74 662 | 1 100 |
| 2017 | 207 709 | 28 766 | 207 709 | -39 | 17 872 | 7 933 | 3 | 2 438 | -2 961 | 10 000 | |
| 2015 | 207 709 | 447% | 28 766 | 207 709 | -39 | 17 872 | 7 933 | 3 | 2 438 | -2 961 | 300 |
| 2014 | 37 953 | 25 067 | 37 953 | -3 222 | 12 737 | 9 308 | 2 | 5 483 | -3 022 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROMEXPO SA | 1 | 68 231 318 | 17 421 263 | 208 051 628 | 228 621 735 | 8 915 071 | 17 473 683 |
| EN-GROS PUCHENI SRL | 2 | 30 264 519 | 20 830 659 | 46 791 282 | 52 425 239 | 4 231 282 | 5 642 438 |
| UNIVERSUM EVENTS SRL | 3 | 27 743 279 | 2 471 943 | 3 215 217 | 8 813 815 | 6 240 540 | 5 702 280 |
| STRATEGIC EVENTS & COMMUNICATION SRL | 4 | 24 253 228 | 3 672 308 | 3 134 878 | 5 999 672 | 4 870 960 | 2 868 355 |
| DESTINY PARK S.R.L. | 5 | 19 688 528 | 1 566 221 | 5 533 891 | 21 994 577 | 3 642 503 | 14 903 162 |
| 360 REVOLUTION SRL | 6 | 18 500 549 | 425 118 | 3 650 329 | 17 293 086 | 7 789 354 | 12 861 384 |
| PLAYER LYO SRL | 7 | 18 419 378 | 7 164 172 | 4 763 986 | 17 383 204 | 7 284 838 | 12 436 705 |
| MICUL VERDE SRL | 8 | 16 661 953 | 461 180 | 1 605 591 | 11 186 508 | 2 823 935 | 9 580 917 |
| CATALYST SOLUTIONS SRL | 9 | 16 433 499 | 148 967 | 498 085 | 5 813 107 | 3 193 418 | 5 315 022 |
| XTRA EXPO SRL | 10 | 15 701 725 | 2 082 773 | 3 092 839 | 8 411 655 | 5 518 055 | 5 191 400 |
| SMART ASIG SOLUTIONS SRL | 1188 | 0 | -2 400 | 1 726 | 36 417 | 12 446 | 34 691 |
| EURO UTIMEX SRL | 1573 | 0 | 0 | -42 726 326 | 0 | 0 | 42 726 326 |
| DAILY EVENTS ROMANIA S.R.L. | 1574 | -899 | -5 069 | 23 957 | 31 591 | 3 532 | 7 634 |
| BEADS BY IULIA SRL | 1575 | -998 | 9 191 | -12 988 | 2 131 | 0 | 15 119 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROMEXPO SA | 1 | 68 231 318 | 17 421 263 | 208 051 628 | 228 621 735 | 8 915 071 | 17 473 683 |
| EN-GROS PUCHENI SRL | 2 | 30 264 519 | 20 830 659 | 46 791 282 | 52 425 239 | 4 231 282 | 5 642 438 |
| UNIVERSUM EVENTS SRL | 3 | 27 743 279 | 2 471 943 | 3 215 217 | 8 813 815 | 6 240 540 | 5 702 280 |
| STRATEGIC EVENTS & COMMUNICATION SRL | 4 | 24 253 228 | 3 672 308 | 3 134 878 | 5 999 672 | 4 870 960 | 2 868 355 |
| DESTINY PARK S.R.L. | 5 | 19 688 528 | 1 566 221 | 5 533 891 | 21 994 577 | 3 642 503 | 14 903 162 |
| PLAYER LYO SRL | 6 | 18 419 378 | 7 164 172 | 4 763 986 | 17 383 204 | 7 284 838 | 12 436 705 |
| CATALYST SOLUTIONS SRL | 7 | 16 433 499 | 148 967 | 498 085 | 5 813 107 | 3 193 418 | 5 315 022 |
| XTRA EXPO SRL | 8 | 15 701 725 | 2 082 773 | 3 092 839 | 8 411 655 | 5 518 055 | 5 191 400 |
| LOGOS CONSULT SRL | 9 | 13 153 297 | 3 479 233 | 2 939 787 | 4 057 288 | 1 508 175 | 1 117 501 |
| RALCOM EXHIBITIONS SRL | 10 | 12 039 580 | 913 298 | 1 142 612 | 3 007 170 | 314 873 | 2 145 115 |
| SMART ASIG SOLUTIONS SRL | 435 | 0 | -2 400 | 1 726 | 36 417 | 12 446 | 34 691 |
| LUXURY EVENTS SRL | 564 | 0 | 0 | -1 254 258 | 942 539 | 252 588 | 1 999 835 |
| SMART ASIG SOLUTIONS SRL | 565 | 0 | -2 400 | 1 726 | 36 417 | 12 446 | 34 691 |
| EURO UTIMEX SRL | 566 | 0 | 0 | -42 726 326 | 0 | 0 | 42 726 326 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.