| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AG&L INGREDIENTS SRL CUI: 33291615 Nr. înregistrare: J40/7237/2014 CAEN: 1084 - Fabricarea condimentelor si ingredientelor Adresa: Bucuresti Sectorul 3, Str. LIVIU REBREANU, Nr. 31, PARTER, Bloc M13, Scara 1, Apartament 4, Cod postal 31779 Telefon: 0745****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realAG&L INGREDIENTS SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 33291615. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri AG&L INGREDIENTS SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net AG&L INGREDIENTS SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 0 | -100% | 37 128 | 0 | -21 527 | 0 | 45 440 | 1 | 33 324 | 8 312 | 200 |
| 2015 | 927 945 | 31 685 | 929 128 | 30 145 | 0 | 61 524 | 0 | 49 408 | 29 839 | 200 | |
| 2014 | 0 | 1 000 | 0 | -506 | 386 | 308 | 0 | 308 | -306 | 0 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EUROPEAN FOOD SA | 1 | 293 250 628 | -62 927 562 | -339 882 268 | 556 472 173 | 154 658 929 | 493 299 744 |
| DR. OETKER RO SRL | 2 | 285 538 897 | 24 289 586 | 135 043 876 | 172 081 311 | 40 690 029 | 29 359 430 |
| ROMPAK SRL | 3 | 98 803 918 | 15 871 389 | 102 634 453 | 113 789 263 | 12 459 075 | 11 478 344 |
| ORLANDO IMPORT-EXPORT 2001 SRL | 4 | 86 592 286 | 9 922 840 | 13 685 646 | 37 038 763 | 18 992 093 | 23 353 117 |
| EXPERTAROM FOOD INGREDIENTS SRL | 5 | 82 564 271 | 6 673 303 | 21 112 477 | 56 598 930 | 15 761 152 | 35 599 530 |
| ZEELANDIA SRL | 6 | 46 874 918 | 1 083 847 | 22 612 944 | 27 794 336 | 8 622 024 | 4 622 995 |
| APIDAVA SRL | 7 | 41 053 362 | 1 831 633 | 13 179 058 | 28 265 302 | 3 373 822 | 15 007 806 |
| DACIA PLANT SRL | 8 | 28 986 424 | 3 064 420 | 17 441 553 | 36 198 903 | 5 017 245 | 18 603 741 |
| PARAPHARM SRL | 9 | 25 109 700 | 9 063 689 | 16 670 283 | 36 582 621 | 5 362 348 | 20 121 962 |
| RON'S LAND GREEN SRL | 10 | 25 075 058 | 580 244 | 7 933 304 | 28 589 940 | 5 982 144 | 17 184 455 |
| AG&L INGREDIENTS SRL | 208 | 0 | -21 527 | 8 312 | 45 440 | 12 116 | 37 128 |
| RUROM COM SRL | 278 | 0 | -103 672 | -750 372 | 309 280 | 308 543 | 1 059 652 |
| RIAL TRANSCOM SRL | 279 | 0 | 0 | 2 403 | 38 069 | 0 | 35 666 |
| Q.F. LABORATORIES SRL | 280 | 0 | 0 | 204 343 | 282 715 | 235 393 | 78 372 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| COMPLEX APICOL VECESLAV HARNAJ SA | 1 | 11 170 565 | 1 171 556 | 8 134 991 | 9 355 845 | 2 325 033 | 1 257 825 |
| ALLTECH BIOTECHNOLOGY ROMANIA SRL | 2 | 7 831 494 | -556 193 | 1 225 723 | 3 356 689 | 1 913 169 | 1 998 158 |
| LABORATOARELE REMEDIA SRL | 3 | 6 812 259 | 945 226 | 2 601 577 | 3 507 467 | 2 174 882 | 867 390 |
| COMPRODCOOP SA | 4 | 4 947 576 | 807 059 | 5 505 583 | 6 568 462 | 731 468 | 1 062 879 |
| MALITA SARAY FOOD SRL | 5 | 4 370 787 | 68 473 | -781 727 | 3 157 055 | 1 311 180 | 4 058 932 |
| BRAMI PRODUCTION SRL | 6 | 3 524 044 | 200 646 | -40 403 | 319 806 | 128 530 | 360 209 |
| KARPATEN SCHATZE SRL | 7 | 2 700 571 | 325 169 | 1 363 088 | 5 405 220 | 1 130 151 | 4 042 132 |
| ELIDOR SRL | 8 | 2 432 353 | 536 146 | 1 152 878 | 1 833 860 | 1 289 829 | 680 982 |
| GENICOM INTERMED SRL | 9 | 2 139 827 | 68 609 | 250 299 | 315 012 | 13 391 | 64 713 |
| AIRCOLD SRL | 10 | 2 132 994 | 591 597 | 63 922 | 948 978 | 106 700 | 885 566 |
| AG&L INGREDIENTS SRL | 37 | 0 | -21 527 | 8 312 | 45 440 | 12 116 | 37 128 |
| S.A.G.E.C. COMAT IMPEX SRL | 48 | 0 | -642 | -19 161 | 10 458 | 702 | 29 619 |
| CAPRESE TRADING SRL | 49 | 0 | 0 | -16 513 | 1 957 | 1 918 | 18 470 |
| RUROM COM SRL | 50 | 0 | -103 672 | -750 372 | 309 280 | 308 543 | 1 059 652 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.