| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
DANVIO FOOD & DRINKS SRL CUI: 33131452 Nr. înregistrare: J13/934/2014 CAEN: 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun Adresa: Municipiul Constanta, Str. Stefanita Voda, Nr. 35, CAMERA NR.1, Etaj 11, Apartament 2.11.9, Judet Constanta, Cod postal 900390 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realDANVIO FOOD & DRINKS SRL este o companie înregistrată în județul Constanta, având codul fiscal 33131452. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 285 408 RON și un profit net de -115 084 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 3 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri DANVIO FOOD & DRINKS SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net DANVIO FOOD & DRINKS SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 285 408 | 12% | 436 569 | 285 408 | -115 084 | 27 026 | 60 480 | 3 | 11 503 | -349 063 | 200 |
| 2023 | 254 874 | -7% | 382 037 | 254 874 | -85 046 | 6 662 | 141 396 | 3 | 38 867 | -233 979 | 200 |
| 2022 | 273 692 | 20% | 248 215 | 273 692 | -48 640 | 9 723 | 89 560 | 0 | 219 | -148 932 | 200 |
| 2021 | 228 533 | 15% | 170 548 | 228 533 | -22 519 | 12 784 | 57 472 | 3 | 0 | -100 292 | 200 |
| 2020 | 199 055 | 70% | 134 610 | 199 055 | -19 813 | 15 846 | 40 991 | 2 | 0 | 200 | 200 |
| 2018 | 117 158 | 34% | 76 362 | 117 158 | -20 260 | 10 552 | 22 759 | 2 | 0 | -43 051 | 200 |
| 2017 | 87 664 | 9% | 31 315 | 87 664 | 1 616 | 0 | 8 524 | 0 | 0 | -22 791 | 200 |
| 2016 | 80 650 | -5% | 30 085 | 80 650 | -882 | 0 | 5 678 | 0 | 0 | -24 407 | 200 |
| 2015 | 84 612 | 81% | 29 351 | 84 612 | -7 851 | 0 | 5 827 | 0 | 0 | -23 524 | 200 |
| 2014 | 46 626 | 24 622 | 46 626 | -15 873 | 292 | 8 657 | 0 | 0 | -15 673 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMREST COFFEE SRL | 1 | 201 502 646 | 1 213 421 | 46 494 997 | 69 209 699 | 1 874 049 | 23 405 224 |
| 2 | 59 081 130 | 7 632 139 | 944 178 | 11 106 737 | 1 914 552 | 16 444 162 | |
| EXPRESION C & M SRL | 3 | 43 240 879 | 3 836 297 | 6 330 830 | 3 429 095 | 417 374 | 7 394 834 |
| HIGH ENTERTAINMENT CONCEPT SRL | 4 | 38 159 505 | 15 462 594 | 14 753 756 | 36 835 236 | 14 856 665 | 22 143 532 |
| ARCADE CAFE SRL | 5 | 33 082 116 | 6 476 834 | 18 295 496 | 22 379 426 | 5 080 339 | 4 047 262 |
| PROFESSIONAL BARTENDING SERVICE SRL | 6 | 25 130 461 | 1 701 917 | 7 750 932 | 14 911 827 | 1 700 636 | 7 028 796 |
| THELOS LUX SRL | 7 | 24 358 932 | 2 965 638 | 7 045 929 | 10 584 675 | 3 455 418 | 3 776 887 |
| BROS CAFE TRADE SRL | 8 | 22 631 015 | 2 139 387 | 1 842 619 | 3 552 001 | 516 428 | 1 709 382 |
| ELITE GAMES SRL | 9 | 22 121 679 | 4 747 065 | 13 292 029 | 18 768 658 | 15 318 813 | 5 384 660 |
| UNDERGROUND CLUB SRL | 10 | 21 899 899 | 1 066 571 | 4 315 311 | 9 828 050 | 213 191 | 8 948 641 |
| DANVIO FOOD & DRINKS SRL | 2892 | 285 408 | -106 475 | -349 063 | 87 506 | 1 335 | 436 569 |
| MOZAIC IM SRL | 10500 | 0 | -400 | -90 596 | 205 495 | 0 | 296 091 |
| 10501 | 0 | -17 092 | -19 917 | 134 279 | 11 760 | 154 196 | |
| 10502 | 0 | 0 | -14 448 | 552 | 0 | 15 000 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PROFESSIONAL BARTENDING SERVICE SRL | 1 | 25 130 461 | 1 701 917 | 7 750 932 | 14 911 827 | 1 700 636 | 7 028 796 |
| BROS CAFE TRADE SRL | 2 | 22 631 015 | 2 139 387 | 1 842 619 | 3 552 001 | 516 428 | 1 709 382 |
| UNDERGROUND CLUB SRL | 3 | 21 899 899 | 1 066 571 | 4 315 311 | 9 828 050 | 213 191 | 8 948 641 |
| CUIB PE PLAJA SRL | 4 | 8 411 751 | 1 805 520 | 1 558 611 | 3 529 765 | 689 860 | 2 175 210 |
| ELITTE HOUSE SRL | 5 | 7 226 769 | 884 269 | 794 034 | 1 105 487 | 77 856 | 311 453 |
| ARGO CAFE SRL | 6 | 7 082 336 | 855 837 | 710 244 | 1 549 436 | 369 297 | 1 277 856 |
| ZUM LOGISTICS FRESH SRL | 7 | 6 953 012 | 941 793 | 1 812 302 | 2 342 659 | 389 305 | 530 800 |
| EXIT EVENTS SRL | 8 | 6 206 070 | 1 378 169 | 2 507 900 | 5 741 667 | 1 492 714 | 3 284 065 |
| PANORAMIS CAFE SRL | 9 | 5 571 944 | 962 081 | 816 731 | 1 156 764 | 358 970 | 512 291 |
| NOC CONSTANT SRL | 10 | 5 237 895 | 1 314 935 | 1 628 309 | 2 474 764 | 357 345 | 846 455 |
| DANVIO FOOD & DRINKS SRL | 110 | 285 408 | -106 475 | -349 063 | 87 506 | 1 335 | 436 569 |
| ELLIS COMIMPEX SRL | 365 | 0 | 0 | -1 445 | 3 115 | 0 | 4 560 |
| TERASA FELIX SRL | 366 | 0 | -300 | -32 430 | 17 413 | 0 | 49 843 |
| CRIMIS SRL | 367 | 0 | -21 031 | 95 504 | 147 348 | 112 377 | 51 844 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.