| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AXYS TANATO - TEHNIC SRL CUI: 33071318 Nr. înregistrare: J11/204/2014 CAEN: 4799 - Comert cu amanuntul efectuat in afara magazinelor, standurilor, chioscurilor si pietelor Adresa: Sat Rusova Veche, Comuna Berliste, Nr. 32, CAM.1, Judet Caras-Severin, Cod postal 327024 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realAXYS TANATO - TEHNIC SRL este o companie înregistrată în județul Caras-Severin, având codul fiscal 33071318. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 1 491 975 RON și un profit net de 534 249 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri AXYS TANATO - TEHNIC SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net AXYS TANATO - TEHNIC SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 491 975 | 40% | 223 603 | 1 608 285 | 534 249 | 491 389 | 976 944 | 1 | 157 759 | 1 244 730 | 1 000 |
| 2023 | 1 063 284 | 35% | 1 269 811 | 1 063 504 | 346 594 | 512 773 | 1 618 776 | 2 | -112 257 | 861 738 | 1 000 |
| 2022 | 788 190 | -16% | 1 165 983 | 792 193 | 218 570 | 544 101 | 1 137 026 | 0 | 162 728 | 515 144 | 1 000 |
| 2021 | 936 951 | -3% | 707 740 | 937 197 | 27 910 | 553 481 | 450 538 | 3 | 33 219 | 296 574 | 1 000 |
| 2020 | 964 002 | 26% | 261 519 | 965 986 | 185 027 | 105 717 | 601 675 | 2 | 305 833 | 1 000 | 1 000 |
| 2019 | 763 807 | 24% | 133 167 | 769 381 | 38 186 | 152 290 | 238 749 | 2 | 58 944 | 262 583 | 1 000 |
| 2018 | 617 980 | 76% | 124 902 | 621 662 | 155 206 | 43 696 | 303 042 | 1 | 138 113 | 224 398 | 1 000 |
| 2017 | 352 017 | 57% | 110 493 | 353 884 | 44 126 | 62 345 | 114 825 | 1 | 19 102 | 68 166 | 1 000 |
| 2016 | 223 717 | 66% | 115 583 | 223 723 | 22 840 | 86 606 | 50 765 | 1 | 2 772 | 24 040 | 1 000 |
| 2015 | 134 807 | 242% | 39 587 | 135 999 | 5 688 | 6 465 | 34 872 | 0 | 5 558 | 2 666 | 1 000 |
| 2014 | 39 397 | 40 463 | 39 426 | -4 022 | 9 776 | 21 737 | 0 | 9 537 | -3 022 | 1 000 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FOREVER LIVING PRODUCTS ROMANIA SRL | 1 | 117 069 191 | 1 828 910 | 652 472 | 22 127 978 | 807 025 | 19 670 388 |
| VENDING ZONE SRL | 2 | 110 680 291 | 6 150 525 | 40 834 425 | 56 415 774 | 2 661 130 | 15 586 287 |
| INDPRODCOM SRL | 3 | 90 321 099 | 5 627 483 | 19 925 020 | 35 163 802 | 4 539 876 | 15 269 930 |
| LIFE CARE CORP SRL | 4 | 46 174 713 | 2 524 120 | 2 094 385 | 12 998 142 | 1 387 551 | 10 782 040 |
| KIKI & IRI 2011 SRL | 5 | 45 295 255 | 1 135 782 | 2 604 834 | 13 207 550 | 3 799 829 | 10 629 576 |
| EUR COMTUR SRL | 6 | 42 059 521 | -12 012 205 | -19 434 229 | 14 063 290 | 1 264 299 | 33 022 362 |
| TODDY GROUP SRL | 7 | 40 471 949 | 963 164 | 4 274 642 | 12 496 658 | 3 341 274 | 8 643 967 |
| NORDEXIM COFFEE SERVICES SRL | 8 | 36 341 729 | -1 916 200 | -53 243 100 | 14 138 733 | 2 737 238 | 67 543 105 |
| SIBIS CONCEPT COMPANY SRL | 9 | 28 989 951 | 982 503 | 904 057 | 4 773 383 | 1 072 636 | 3 869 326 |
| SOLO CAFFE AUTOMATE S.R.L. | 10 | 25 392 047 | 2 009 519 | 10 802 946 | 21 776 175 | 2 865 683 | 11 007 196 |
| AXYS TANATO - TEHNIC SRL | 226 | 1 491 975 | 575 165 | 1 244 730 | 1 468 333 | 173 751 | 223 603 |
| SOTERO SRL | 3044 | 0 | 0 | -338 389 | 4 400 | 957 | 342 789 |
| EMT SUPERSTAR S.R.L. | 3045 | -11 820 | -16 563 | -23 954 | 66 185 | 17 541 | 90 139 |
| 3046 | -104 112 | -797 579 | 313 933 | 1 437 737 | 15 000 | 1 123 804 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AXYS TANATO - TEHNIC SRL | 1 | 1 491 975 | 575 165 | 1 244 730 | 1 468 333 | 173 751 | 223 603 |
| ANELINE & NASHU GARAGE S.R.L. | 2 | 501 586 | 66 621 | 122 412 | 199 778 | 32 090 | 77 366 |
| CONSTANTIN PROFIL EFECT SRL | 3 | 289 590 | -52 828 | -122 479 | 311 124 | 101 578 | 433 603 |
| CENTRO DI BELLEZZA BELLA DONNA S.R.L. | 4 | 281 766 | 4 896 | 6 729 | 40 562 | 0 | 33 833 |
| L.G. GHILAS PLUS S.R.L. | 5 | 219 215 | 36 081 | 32 097 | 37 836 | 42 | 5 739 |
| MARY & VASY BANDA S.R.L. | 6 | 185 540 | 1 749 | -128 824 | 206 311 | 82 724 | 335 135 |
| S.C.SILVANI GEORGE | 7 | 132 038 | -115 088 | -272 103 | 335 973 | 87 404 | 608 076 |
| RODEFIL UNIC S.R.L.-D. | 8 | 111 590 | -49 190 | 10 696 | 38 372 | 3 201 | 27 676 |
| COFFEE FLAVOURS BY KIM S.R.L. | 9 | 76 247 | 391 | 4 405 | 28 618 | 1 067 | 24 213 |
| GRUP DANVER IMPEX SRL | 10 | 69 794 | -3 018 | 7 049 | 60 557 | 0 | 53 508 |
| CATOGRADIN SRL | 18 | 0 | -12 390 | -49 469 | 27 839 | 867 | 77 308 |
| LARISA & ADRIAN S.R.L. | 19 | 0 | 0 | -10 221 | 2 399 | 0 | 12 620 |
| PEDROS & PATY SRL | 20 | 0 | 0 | -6 929 | 26 | 15 | 6 955 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.