| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
IPTANARG CONSTRUCT SRL CUI: 33012966 Nr. înregistrare: J2014000456039 CAEN: 7111 - Activitati de arhitectura Adresa: Municipiul Pitesti, Str. TEPES VODA, Nr. 2Bis, Etaj PARTER, Judet Arges, Cod postal 110036 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realIPTANARG CONSTRUCT SRL este o companie înregistrată în județul Arges, având codul fiscal 33012966. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 395 809 RON și un profit net de 42 588 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 2 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri IPTANARG CONSTRUCT SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net IPTANARG CONSTRUCT SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 395 809 | -64% | 1 040 168 | 395 901 | 42 588 | 603 048 | 1 285 501 | 2 | 302 161 | 851 590 | 200 |
| 2023 | 1 110 672 | 172% | 813 301 | 1 110 710 | 682 857 | 643 341 | 1 950 753 | 2 | 110 908 | 1 784 002 | 200 |
| 2022 | 408 000 | 9% | 596 067 | 410 276 | 207 466 | 716 487 | 977 516 | 0 | 193 809 | 1 101 145 | 200 |
| 2021 | 373 344 | -53% | 608 294 | 452 781 | 173 637 | 801 864 | 696 900 | 2 | 301 899 | 893 679 | 200 |
| 2020 | 798 369 | -30% | 808 127 | 799 973 | 277 339 | 744 677 | 781 752 | 3 | 281 075 | 200 | 200 |
| 2019 | 1 132 848 | 80% | 1 043 033 | 1 132 903 | 355 724 | 802 209 | 681 787 | 4 | 205 846 | 442 703 | 200 |
| 2018 | 630 420 | -41% | 754 171 | 637 459 | 1 069 | 178 239 | 281 172 | 5 | 181 209 | 86 980 | 200 |
| 2017 | 1 071 914 | -32% | 608 865 | 1 071 977 | 269 566 | 192 391 | 931 494 | 6 | 834 484 | 885 020 | 200 |
| 2016 | 1 586 056 | 36% | 525 632 | 1 586 056 | 615 214 | 31 980 | 728 606 | 5 | 356 927 | 615 454 | 200 |
| 2015 | 1 166 724 | 124% | 323 421 | 1 167 083 | 481 551 | 25 251 | 890 631 | 4 | 830 085 | 657 784 | 200 |
| 2014 | 520 765 | 167 761 | 520 767 | 206 183 | 1 699 | 372 445 | 5 | 348 380 | 206 383 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BL STUDIO ASSOCIATES SRL | 1 | 75 424 062 | 3 140 879 | 1 395 739 | 34 404 187 | 10 247 155 | 29 775 797 |
| SNC LAVALIN ROMANIA SA | 2 | 67 716 267 | 4 637 551 | 11 263 908 | 33 728 835 | 27 316 925 | 15 035 197 |
| ASCO CONSTRUCTII SRL | 3 | 53 770 447 | 1 396 203 | 27 382 410 | 106 867 393 | 60 612 137 | 86 376 873 |
| IULIUS REAL ESTATE SRL | 4 | 40 131 570 | 22 265 762 | 86 457 902 | 355 693 066 | 52 021 098 | 272 964 685 |
| TEDAVIO SRL | 5 | 36 098 096 | 1 937 061 | 2 169 867 | 16 246 268 | 11 655 361 | 14 095 200 |
| WSP ROMANIA ENGINEERING SRL | 6 | 33 824 120 | 918 518 | 11 201 510 | 15 334 074 | 9 698 855 | 3 680 811 |
| MULTINVEST SRL | 7 | 27 892 746 | 4 430 996 | 75 397 307 | 101 310 759 | 12 375 019 | 25 330 810 |
| K-BOX CONSTRUCTION DESIGN SRL | 8 | 26 147 303 | 418 898 | 1 640 144 | 21 977 287 | 20 686 486 | 20 337 143 |
| S.C. DIRECT FINANCE CONS S.R.L. | 9 | 25 154 348 | 10 063 151 | 22 576 796 | 35 921 116 | 7 027 976 | 13 239 832 |
| URBAN SCOPE SRL | 10 | 25 129 785 | 7 881 315 | 24 237 207 | 30 739 462 | 20 385 934 | 6 503 290 |
| IPTANARG CONSTRUCT SRL | 1454 | 395 809 | 48 616 | 851 590 | 1 888 549 | 951 016 | 1 040 168 |
| 4 X 4 BIROU DE ARHITECTURA SRL | 7036 | 0 | -96 377 | -444 859 | 35 340 | 14 504 | 480 572 |
| 3B ARHIPOINT SRL | 7037 | 0 | -57 458 | -251 506 | 5 326 | 4 214 | 357 208 |
| 7038 | -20 888 | -37 793 | -18 234 | 27 899 | -3 727 | 56 133 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SQUARE BIROU ARHITECTURA URBANISM SRL | 1 | 8 643 529 | 1 109 471 | 952 511 | 3 592 223 | 2 015 896 | 2 694 002 |
| SILVORA TERA SRL | 2 | 4 193 100 | 1 962 117 | 4 229 529 | 5 364 479 | 512 005 | 1 227 172 |
| MODVEST CONSTRUCT 2000 SRL | 3 | 3 552 351 | 417 488 | 3 352 040 | 4 559 320 | 1 215 238 | 1 240 856 |
| PROIECT INFRA 2005 SRL | 4 | 2 456 004 | 1 452 155 | 2 784 939 | 3 121 856 | 749 602 | 336 917 |
| ROMELINFO SRL | 5 | 2 202 287 | 416 992 | 794 776 | 2 204 694 | 222 895 | 1 409 918 |
| URBAN PROIECT DESIGN S.R.L. | 6 | 1 747 336 | 965 732 | 657 357 | 1 122 688 | 894 516 | 465 331 |
| PROIECT ARGES S.A. | 7 | 1 704 854 | 62 208 | 8 491 938 | 9 250 283 | 123 505 | 1 362 387 |
| MODULOR ARCHITECTURE OFFICE S.R.L. | 8 | 1 339 070 | 149 394 | 114 585 | 1 486 476 | 489 595 | 1 381 193 |
| P.S.V. MULTILINE SRL | 9 | 1 281 570 | 164 740 | 751 274 | 978 606 | 66 109 | 227 332 |
| ARH FOX S.R.L. | 10 | 1 200 817 | 171 720 | 253 207 | 1 273 788 | 546 629 | 1 014 034 |
| IPTANARG CONSTRUCT SRL | 27 | 395 809 | 48 616 | 851 590 | 1 888 549 | 951 016 | 1 040 168 |
| IONESCU ARCHITECTURE & DESIGN SRL | 132 | 0 | -12 031 | 2 142 047 | 2 145 322 | 391 930 | 7 977 |
| PROIECT FARMA DEZVOLTARE SRL | 133 | 0 | 0 | -8 540 | 55 810 | 54 321 | 64 350 |
| DEARCH STUDIO CONCEPT SRL | 134 | 0 | 0 | 403 799 | 403 799 | 0 | 0 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.