| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ONESCU ELY SRL CUI: 32945380 Nr. înregistrare: J11/138/2014 Adresa: Sat Rusca Montana, Comuna Rusca Montana, Nr. 160, Apartament 1, Judet Caras-Severin, Cod postal 327320 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realONESCU ELY SRL este o companie înregistrată în județul Caras-Severin, având codul fiscal 32945380. Conform datelor financiare din anul 2014, firma a raportat o cifră de afaceri de 1 500 RON și un profit net de -899 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri ONESCU ELY SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net ONESCU ELY SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 1 500 | 10 000 | 1 500 | -899 | 0 | 9 301 | 0 | 6 527 | -699 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC UNIVERSAL EURO BUILD SRL | 1 | 33 278 867 | 4 274 006 | 11 911 966 | 20 569 583 | 6 439 101 | 8 657 617 |
| MARMOSIM SA | 2 | 32 267 904 | 249 604 | 45 406 863 | 67 057 413 | 4 706 998 | 17 133 930 |
| SC ALGABETH COM SRL | 3 | 25 934 816 | 3 074 178 | 25 091 835 | 31 944 462 | 9 549 062 | 6 761 559 |
| SC MAER IMPORT EXPORT SRL | 4 | 15 890 830 | 477 843 | 13 781 321 | 37 843 010 | 7 441 804 | 22 707 808 |
| S.C. PETROMOBEX IMPEX SRL | 5 | 8 880 403 | 247 001 | 1 674 720 | 4 395 962 | 715 741 | 2 721 242 |
| AGRICIN SRL | 6 | 5 462 228 | 454 209 | 5 659 675 | 13 518 937 | 4 636 847 | 4 839 840 |
| MOREX STONES SRL | 7 | 4 286 062 | 242 576 | 238 074 | 2 049 316 | 961 193 | 1 811 242 |
| S.C.MR STONE SRL | 8 | 3 773 942 | -288 214 | 5 459 | 1 471 800 | 503 482 | 1 480 597 |
| FABI SRL | 9 | 3 478 337 | 81 388 | 2 038 202 | 2 988 552 | 420 845 | 950 350 |
| S.C.MARMOREX TRAFIC STONE SRL | 10 | 3 270 400 | 197 221 | 1 726 308 | 4 299 458 | 948 811 | 2 566 780 |
| S.C.ONESCU ELY SRL | 468 | 1 500 | -854 | -699 | 9 301 | 0 | 10 000 |
| VESTIDO DESIGN SRL IN FALIMENT | 649 | 0 | -80 | -511 725 | 105 863 | 51 252 | 617 588 |
| SC LAZARIDIS MARMURA SI GRANIT SA | 650 | 0 | 0 | 657 774 | 657 774 | 0 | 0 |
| SC MERIEN SRL IN FALIMET | 651 | 0 | -4 642 | -331 947 | 1 054 340 | 18 593 | 1 386 287 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S.C. COLCEAR AGREGATE SRL | 1 | 957 965 | 177 022 | 366 396 | 505 924 | 382 898 | 139 528 |
| ORNAMENT MARMOR SRL | 2 | 543 168 | -139 663 | 213 757 | 710 133 | 483 112 | 496 376 |
| S.C. SAMY OVY MARM SRL | 3 | 373 638 | 3 218 | 195 205 | 222 182 | 112 018 | 26 977 |
| LEOMAREX SRL | 4 | 355 768 | -31 839 | 515 996 | 1 980 470 | 87 884 | 1 464 474 |
| S.C. MARMURAR DE RUSCHITA SRL | 5 | 311 682 | -139 782 | -797 003 | 646 583 | 207 134 | 1 443 586 |
| S.C. O.C. LIDER GRANIT SRL | 6 | 292 969 | -32 591 | -195 592 | 486 529 | 233 068 | 682 121 |
| SC LOZMAR 2002 SRL | 7 | 260 100 | -51 602 | -311 964 | 81 149 | 10 109 | 393 113 |
| S.C.MARMOPET SRL | 8 | 185 864 | 7 331 | 162 909 | 1 443 630 | 86 072 | 1 288 358 |
| S.C.MARMURA BALDERO SRL | 9 | 171 774 | -68 146 | -80 883 | 56 700 | 3 927 | 137 583 |
| S.C. SERGIU VERO SRL | 10 | 133 310 | 11 186 | 25 761 | 49 324 | 0 | 23 563 |
| S.C.ONESCU ELY SRL | 33 | 1 500 | -854 | -699 | 9 301 | 0 | 10 000 |
| S.C. GEO NIA MARMURA SRL | 41 | 0 | -403 | 18 979 | 18 979 | 0 | 0 |
| S.C. AB FAM COMPANY SRL | 42 | 0 | -764 | -32 890 | 22 220 | 7 824 | 57 010 |
| S.C.O.P. MARMURA TRANS SRL | 43 | 0 | -5 020 | -166 398 | 3 967 | 1 899 | 170 365 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.