| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
DEXIA PERFORM SRL CUI: 32551377 Nr. înregistrare: J2013003020353 CAEN: 6622 - Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari Adresa: Municipiul Timisoara, P-ta GEORGE CLEMENCEAU, Nr. 9, CAMERA 2, Apartament 2, Judet Timis, Cod postal 300056 Telefon: 0722****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realDEXIA PERFORM SRL este o companie înregistrată în județul Timis, având codul fiscal 32551377. Conform datelor financiare din anul 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 59 689 RON și un profit net de 26 340 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri DEXIA PERFORM SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net DEXIA PERFORM SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 59 689 | 32% | 5 651 | 59 689 | 26 340 | 0 | 31 060 | 0 | 7 368 | 26 590 | 210 |
| 2021 | 45 049 | 44% | 432 | 45 049 | 13 441 | 394 | 56 515 | 1 | 56 515 | 56 477 | 210 |
| 2020 | 31 258 | 38% | 358 | 31 546 | 11 641 | 919 | 42 475 | 1 | 42 475 | 210 | 210 |
| 2019 | 22 602 | 16% | 297 | 22 602 | 11 081 | 1 444 | 30 248 | 1 | 30 248 | 31 395 | 210 |
| 2018 | 19 527 | 824 | 19 527 | 8 588 | 1 969 | 19 169 | 1 | 19 169 | 20 314 | 210 | |
| 2017 | 0 | -100% | 0 | 0 | -25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 | 32 110 | 192% | 548 | 32 110 | 16 520 | 3 019 | 7 505 | 1 | 7 505 | 9 976 | 200 |
| 2015 | 10 991 | 46% | 8 287 | 10 991 | -6 734 | 0 | 1 743 | 1 | 1 743 | -6 544 | 200 |
| 2014 | 7 544 | 1 089 | 7 544 | -10 | 90 | 1 189 | 1 | 1 189 | 190 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. | 1 | 166 138 682 | 10 303 443 | 0 | 3 375 927 | 0 | 0 |
| DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL | 2 | 139 032 763 | 5 789 746 | 0 | 1 853 560 | 0 | 0 |
| INTER BROKER DE ASIGURARE SRL | 3 | 129 996 814 | 2 150 045 | 0 | 2 484 726 | 0 | 0 |
| TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. | 4 | 129 892 569 | 13 219 066 | 0 | 4 607 511 | 0 | 0 |
| MARSH BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL | 5 | 113 726 194 | 25 947 898 | 0 | 38 334 178 | 0 | 0 |
| AMSTERDAM BROKER DE ASIGURARE SRL | 6 | 90 241 668 | 82 950 792 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DAW MANAGEMENT-BROKER DE ASIGURARE SRL | 7 | 82 972 683 | 1 684 052 | 0 | 56 563 | 0 | 0 |
| CAMPION BROKER DE ASIGURARE SI REASIGURARE S.R.L. | 8 | 81 862 491 | 11 359 597 | 0 | 1 334 601 | 0 | 0 |
| OVB ALLFINANZ ROMANIA BROKER DE ASIGURARE SRL | 9 | 77 159 751 | 11 349 759 | 0 | 405 019 | 0 | 0 |
| UNICREDIT INSURANCE BROKER SRL | 10 | 53 659 897 | 27 862 446 | 0 | 530 249 | 0 | 0 |
| DEXIA PERFORM SRL | 3258 | 59 689 | 27 792 | 26 590 | 31 060 | 22 164 | 5 651 |
| MGRI AGENT DE ASIGURARE SRL | 5771 | 0 | -12 955 | 37 143 | 135 351 | 133 277 | 98 208 |
| ASI MIXT '97 - AGENT DE ASIGURARE SRL | 5772 | 0 | 0 | 14 697 | 39 030 | 2 811 | 24 333 |
| ROGRUP BROKER DE ASIGURARE SRL | 5773 | -7 879 | -7 044 | 0 | 7 896 | 0 | 0 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROM INSURANCE BROKER DE ASIGURARE SRL | 1 | 10 225 778 | 62 161 | 0 | 1 253 | 0 | 0 |
| ASKO ASSEKURANZ BROKER DE ASIGURARE SRL | 2 | 9 584 564 | 4 912 917 | 0 | 1 825 809 | 0 | 0 |
| WILSON INSURANCE BROKER SRL | 3 | 5 750 085 | 1 172 504 | 1 838 676 | 4 047 850 | 61 586 | 2 210 576 |
| ACE SPEDITION SRL | 4 | 4 964 086 | 879 673 | 1 967 413 | 2 537 740 | 1 425 560 | 570 327 |
| PRIMITIVA S.R.L. | 5 | 3 345 219 | 3 189 594 | 3 436 189 | 3 497 195 | 1 947 451 | 61 190 |
| PERSONAL BROKER-BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL | 6 | 2 281 033 | 2 392 | 0 | 13 165 | 0 | 0 |
| VERTICAL ASSURANCE BROKER DE ASIGURARE SRL | 7 | 1 705 331 | 81 154 | 0 | 170 200 | 0 | 0 |
| MOKA DIAMOND S.R.L. | 8 | 1 299 448 | 761 776 | 750 243 | 973 537 | 920 108 | 223 294 |
| ASIGUKHE TIM SRL | 9 | 1 137 511 | 833 698 | 822 791 | 839 588 | 731 270 | 16 797 |
| NEGRU MDT SRL | 10 | 971 485 | 333 060 | 495 552 | 688 184 | 252 153 | 192 632 |
| DEXIA PERFORM SRL | 150 | 59 689 | 27 792 | 26 590 | 31 060 | 22 164 | 5 651 |
| LIGRO AGENT DE ASIGURARE SRL | 278 | 0 | -549 | -36 597 | 612 | 530 | 37 209 |
| ANASIG SRL | 279 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| X FACILITY.RO SRL | 280 | 0 | 0 | -892 | 0 | 0 | 892 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.