| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CONSIGLIERI FASHION GROUP SRL CUI: 32511291 Nr. înregistrare: J2013014504408 CAEN: 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet Adresa: Bucuresti Sectorul 1, Aleea ALEXANDRU, Nr. 7-7A, in cele trei camere aflate in apartamentul situat la parterul Cladirii C1 in suprafata de 224,07 mp, in cele doua camere aflate in apartamentul situat la demisolul Cladirii C1 in suprafata de 211,32 mp si i |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realCONSIGLIERI FASHION GROUP SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 32511291. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 12 410 746 RON și un profit net de 368 429 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 12 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri CONSIGLIERI FASHION GROUP SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net CONSIGLIERI FASHION GROUP SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12 410 746 | 21% | 4 707 629 | 12 467 283 | 368 429 | 3 784 828 | 1 634 527 | 12 | 15 391 | 1 124 873 | 200 |
| 2023 | 10 280 739 | 32% | 2 472 857 | 10 469 677 | 509 571 | 1 007 671 | 2 249 727 | 9 | 506 558 | 806 445 | 200 |
| 2022 | 7 778 098 | 105% | 1 774 036 | 7 794 965 | 487 762 | 646 105 | 1 600 034 | 0 | 496 116 | 488 002 | 200 |
| 2021 | 3 791 162 | 93% | 1 125 626 | 3 946 784 | 321 663 | 272 935 | 933 521 | 4 | 264 178 | 83 242 | 200 |
| 2020 | 1 959 573 | -45% | 1 143 438 | 2 111 392 | -282 911 | 189 732 | 713 745 | 6 | 265 431 | 200 | 200 |
| 2019 | 3 549 010 | 21% | 669 664 | 3 584 955 | 82 053 | 166 802 | 525 208 | 6 | 18 559 | 111 396 | 200 |
| 2018 | 2 931 927 | 11% | 594 488 | 2 978 934 | 53 179 | 4 381 | 474 444 | 6 | 70 751 | 29 344 | 200 |
| 2017 | 2 641 513 | 12% | 796 738 | 2 696 393 | 26 056 | 6 937 | 762 551 | 0 | 279 838 | 2 165 | 200 |
| 2016 | 2 349 532 | 151% | 631 014 | 2 348 766 | -45 182 | 22 541 | 584 405 | 6 | 89 261 | -23 892 | 200 |
| 2015 | 934 578 | 335% | 231 150 | 1 045 560 | 14 274 | 23 922 | 228 306 | 3 | 20 813 | 21 290 | 200 |
| 2014 | 214 607 | 440 984 | 214 656 | 6 816 | 28 535 | 419 465 | 0 | 40 469 | 7 016 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HORNBACH CENTRALA SRL | 1 | 1 615 568 552 | 49 893 132 | 439 461 708 | 911 948 709 | 13 162 886 | 471 228 266 |
| JYSK ROM�NIA SRL | 2 | 1 255 837 510 | 171 588 866 | 389 774 818 | 498 543 122 | 4 369 977 | 113 698 166 |
| TEDI RETAIL SHOP S.R.L. | 3 | 196 374 242 | 21 442 309 | 21 788 284 | 111 367 031 | 882 530 | 79 998 671 |
| INFLUENT SRL | 4 | 157 351 185 | 11 193 503 | 59 100 607 | 101 474 063 | 21 601 016 | 42 373 456 |
| ARTSANI COM SRL | 5 | 155 121 883 | -3 728 780 | 16 737 991 | 99 511 779 | 26 410 321 | 83 051 716 |
| OLINT COM SRL | 6 | 153 090 162 | 11 536 322 | 78 193 396 | 93 627 872 | 3 554 180 | 15 501 881 |
| MAX SRL | 7 | 144 635 446 | 6 223 210 | 53 489 757 | 85 635 587 | 5 277 669 | 32 276 642 |
| FIVE-HOLDING SA | 8 | 140 752 387 | 3 655 461 | 61 515 417 | 109 410 088 | 22 033 146 | 47 748 852 |
| PRETURI PENTRU TINE SRL | 9 | 119 814 505 | 9 203 703 | 42 954 048 | 57 165 239 | 2 030 942 | 14 137 614 |
| S.L. ALLINTEL SRL | 10 | 114 268 304 | 2 731 528 | 29 488 837 | 51 825 731 | 4 533 175 | 22 336 894 |
| CONSIGLIERI FASHION GROUP SRL | 131 | 12 410 746 | 472 623 | 1 124 873 | 5 419 355 | 256 856 | 4 707 629 |
| COMORE SRL | 12276 | 0 | -91 421 | -170 228 | 1 460 058 | 223 794 | 1 630 286 |
| MOZART SHOP SRL | 12277 | -1 418 | -6 255 | 259 348 | 289 141 | 60 621 | 29 793 |
| 12278 | -336 295 | -527 358 | -528 934 | 2 160 608 | 100 330 | 2 689 542 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JYSK ROM�NIA SRL | 1 | 1 255 837 510 | 171 588 866 | 389 774 818 | 498 543 122 | 4 369 977 | 113 698 166 |
| TEDI RETAIL SHOP S.R.L. | 2 | 196 374 242 | 21 442 309 | 21 788 284 | 111 367 031 | 882 530 | 79 998 671 |
| PRETURI PENTRU TINE SRL | 3 | 119 814 505 | 9 203 703 | 42 954 048 | 57 165 239 | 2 030 942 | 14 137 614 |
| TUTYSPORT S.R.L. | 4 | 99 404 774 | 1 764 614 | 6 561 127 | 33 367 585 | 4 888 463 | 27 320 558 |
| LANIASPORT S.R.L. | 5 | 99 003 094 | -3 017 907 | 10 446 219 | 50 410 993 | 5 241 584 | 40 664 794 |
| SC STUDIO MODERNA SRL | 6 | 80 728 238 | -11 120 811 | -14 436 132 | 11 611 875 | 3 885 710 | 22 760 620 |
| BUCUR OBOR SA | 7 | 36 258 905 | 19 149 122 | 164 328 026 | 172 822 083 | 4 672 959 | 5 454 894 |
| DASK CENTRU S.R.L. | 8 | 28 216 355 | 510 664 | 59 202 | 34 193 057 | 3 769 043 | 34 141 930 |
| ALCOR INVEST 2000 SRL | 9 | 20 471 844 | 6 209 303 | 10 161 413 | 12 725 992 | 4 114 147 | 2 609 493 |
| FAN GSM SRL | 10 | 18 535 088 | 2 308 937 | 7 697 927 | 9 260 376 | 885 710 | 1 760 191 |
| CONSIGLIERI FASHION GROUP SRL | 16 | 12 410 746 | 472 623 | 1 124 873 | 5 419 355 | 256 856 | 4 707 629 |
| CICERO IMPEX SRL | 875 | 0 | -145 | -248 500 | 1 373 | 1 373 | 249 873 |
| A-G ANA-GABRIELA - CASA DE MODA SRL | 876 | 0 | 0 | 95 970 | 336 640 | 336 568 | 240 670 |
| COM EDUARD SRL | 877 | 0 | -186 | -540 696 | 77 342 | 524 | 618 038 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.