| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
TABARA MARABU SRL CUI: 31868742 Nr. înregistrare: J11/312/2013 CAEN: 5520 - Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata Adresa: Sat Milcoveni, Comuna Berliste, nr. cadastral 727, conform CF.288, Judet Caras-Severin, Cod postal 327022 Telefon: 0723****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realTABARA MARABU SRL este o companie înregistrată în județul Caras-Severin, având codul fiscal 31868742. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 219 542 RON și un profit net de 73 662 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri TABARA MARABU SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net TABARA MARABU SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 219 542 | 4% | 4 759 | 219 542 | 73 662 | 157 907 | 196 025 | 1 | 135 789 | 349 173 | 210 |
| 2023 | 211 425 | 238% | 5 623 | 211 425 | 16 687 | 159 760 | 121 374 | 1 | 96 153 | 275 511 | 210 |
| 2022 | 62 612 | -82% | 8 802 | 62 612 | -54 627 | 167 802 | 128 824 | 0 | 105 228 | 287 824 | 210 |
| 2021 | 343 165 | 1927% | 8 069 | 343 187 | 148 494 | 177 282 | 204 738 | 1 | 198 222 | 373 951 | 210 |
| 2020 | 16 930 | -97% | 93 664 | 17 148 | -120 541 | 174 998 | 256 119 | 1 | 180 390 | 210 | 210 |
| 2019 | 634 517 | 18% | 61 569 | 665 856 | 304 099 | 184 016 | 229 303 | 2 | 106 693 | 351 750 | 210 |
| 2018 | 537 007 | -2% | 4 045 | 553 387 | 282 996 | 219 407 | 95 310 | 2 | 85 756 | 310 672 | 200 |
| 2017 | 546 845 | 25% | 294 714 | 547 708 | 318 281 | 240 539 | 466 850 | 1 | 420 681 | 412 675 | 200 |
| 2016 | 435 902 | -22% | 79 127 | 435 902 | 101 052 | 216 985 | 156 536 | 1 | 147 444 | 294 394 | 200 |
| 2015 | 557 715 | 39 360 | 557 725 | 192 182 | 150 307 | 81 235 | 2 | 48 758 | 192 182 | 0 | |
| 2014 | 0 | 59 925 | 0 | -10 421 | 45 459 | 4 245 | 0 | 1 953 | -10 221 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SL�GER TREND SRL | 1 | 46 352 272 | 398 409 | 1 518 189 | 6 895 989 | 5 231 009 | 5 377 800 |
| PARADIS VACANTE DE VIS SRL | 2 | 19 064 410 | 2 771 620 | 8 029 036 | 35 253 944 | -4 296 575 | 27 224 908 |
| HCR SRL | 3 | 18 496 519 | 8 008 746 | 16 827 442 | 25 531 658 | 5 978 753 | 2 156 660 |
| DOUA HA PROJECT S.R.L. | 4 | 18 096 560 | 12 451 850 | 14 384 256 | 21 418 079 | 10 830 052 | 7 052 254 |
| AMEDEEA ACCOMODATION S.R.L. | 5 | 16 804 962 | 1 943 527 | 3 180 147 | 5 797 792 | 3 450 418 | 2 617 645 |
| MARICUT COM SRL | 6 | 15 303 175 | 2 078 184 | 8 334 328 | 11 662 301 | 409 423 | 3 077 789 |
| OMNIVOIAJ SRL | 7 | 14 887 314 | 150 622 | 922 073 | 3 803 165 | 191 052 | 2 881 092 |
| LUNA TIM BEACH SRL | 8 | 12 448 620 | 1 972 200 | 1 173 841 | 2 893 912 | 2 450 547 | 1 720 071 |
| KLINGEIS CONSULTING SRL | 9 | 11 344 312 | 841 640 | 6 172 726 | 13 818 143 | 298 966 | 7 205 417 |
| EVENIMENTE DE AUR SRL | 10 | 11 309 147 | 5 192 219 | 20 617 188 | 29 358 348 | 3 330 279 | 2 046 960 |
| TABARA MARABU SRL | 1670 | 219 542 | 76 675 | 349 173 | 353 932 | 46 350 | 4 759 |
| INTERMOTOR 94 SRL | 6280 | 0 | 0 | -163 384 | 679 315 | 677 291 | 842 699 |
| DMD ALBINA DUNAREANA S.R.L. | 6281 | -33 725 | -44 836 | 50 335 | 107 972 | 23 137 | 57 637 |
| 6282 | -141 711 | -730 295 | 317 025 | 621 987 | 373 508 | 62 379 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VASY VERSANT SRL | 1 | 3 143 527 | 1 049 556 | 2 644 944 | 3 214 229 | 191 486 | 569 285 |
| CASA BARAJ SRL | 2 | 2 679 118 | 131 938 | 1 289 411 | 4 036 404 | 224 006 | 2 746 993 |
| AVANTI AVANDREI S.R.L. | 3 | 2 636 998 | 489 079 | 412 215 | 1 063 853 | 78 733 | 658 579 |
| JOJO SRL | 4 | 2 608 939 | 434 445 | 5 017 142 | 7 500 956 | 238 083 | 445 358 |
| ANDSARA VACANCY SRL | 5 | 1 487 611 | 587 512 | 3 749 842 | 6 384 190 | 137 362 | 2 634 348 |
| PRIVATNA RADNJA COD OMERA SRL | 6 | 1 440 915 | 122 350 | 1 841 121 | 2 635 131 | 98 401 | 143 722 |
| AGREMENT AVANTAJ CALYPSO SRL | 7 | 1 425 208 | 464 054 | 2 071 404 | 2 289 783 | 9 173 | 218 379 |
| AGRO GREEN DANUBIO SRL | 8 | 1 062 720 | 69 177 | 651 755 | 2 726 155 | 209 577 | 1 738 435 |
| BEST EVENTS BOOKING S.R.L. | 9 | 925 150 | 317 373 | 13 363 | 1 035 272 | 34 057 | 1 021 909 |
| THERMAE DE OLIMPIA SRL | 10 | 886 123 | 422 151 | 673 912 | 2 343 172 | 679 617 | 1 563 256 |
| TABARA MARABU SRL | 28 | 219 542 | 76 675 | 349 173 | 353 932 | 46 350 | 4 759 |
| SIG ELCOM SRL | 87 | 0 | -46 | -56 563 | 224 | 0 | 56 787 |
| LARAMY GROUP SRL | 88 | 0 | -88 | -448 521 | 102 566 | 50 723 | 551 087 |
| DMD ALBINA DUNAREANA S.R.L. | 89 | -33 725 | -44 836 | 50 335 | 107 972 | 23 137 | 57 637 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.