| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SDSMAG SRL CUI: 31334035 Nr. înregistrare: J40/3030/2013 CAEN: 8020 - Activitati de servicii privind sistemele de securizare Adresa: Bucuresti Sectorul 3, Spl. UNIRII, Nr. 313, CAMERA 1, Etaj 1 Telefon: 0745****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realSDSMAG SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 31334035. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 2 904 505 RON și un profit net de 13 190 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 14 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri SDSMAG SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net SDSMAG SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 904 505 | -34% | 1 197 903 | 2 934 200 | 13 190 | 361 354 | 978 019 | 14 | -172 534 | 141 470 | 200 |
| 2023 | 4 398 934 | 33% | 1 415 013 | 4 407 112 | 579 569 | 460 534 | 1 534 289 | 15 | 416 883 | 579 810 | 200 |
| 2022 | 3 301 393 | 44% | 227 493 | 3 301 393 | 275 470 | 271 503 | 716 421 | 0 | 30 680 | 760 431 | 200 |
| 2021 | 2 294 779 | -9% | 778 408 | 2 294 779 | 136 061 | 363 932 | 1 312 184 | 17 | 345 710 | 897 708 | 200 |
| 2020 | 2 518 952 | 26% | 901 233 | 2 519 057 | 265 258 | 338 198 | 1 324 682 | 15 | 200 887 | 200 | 200 |
| 2019 | 1 997 903 | 27% | 494 895 | 1 999 052 | 258 875 | 146 002 | 910 282 | 13 | 231 485 | 561 389 | 200 |
| 2018 | 1 569 978 | 23% | 234 116 | 1 571 351 | 380 227 | 47 048 | 588 672 | 12 | 295 875 | 401 604 | 200 |
| 2017 | 1 279 703 | 79% | 190 395 | 1 282 589 | 414 442 | 15 498 | 496 274 | 8 | 342 448 | 321 377 | 200 |
| 2016 | 713 970 | 0% | 198 163 | 713 970 | 78 881 | 9 498 | 645 600 | 5 | 534 068 | 456 935 | 200 |
| 2015 | 711 207 | 18% | 80 361 | 711 372 | 211 431 | 0 | 458 415 | 4 | 390 644 | 378 054 | 200 |
| 2014 | 602 834 | 1850% | 21 851 | 603 002 | 186 556 | 533 | 187 941 | 3 | 183 323 | 166 623 | 200 |
| 2013 | 30 922 | 0 | 30 922 | -20 133 | 533 | 4 671 | 3 | 4 671 | -19 933 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TELESYSTEM SRL | 1 | 117 219 646 | 9 681 437 | 29 185 404 | 82 338 710 | 18 908 305 | 53 305 843 |
| ATU TECH SRL | 2 | 109 875 834 | 3 320 878 | 23 255 881 | 47 077 951 | 7 159 687 | 22 835 612 |
| GLOBAL OPERATION CENTER S.A. | 3 | 35 879 882 | 2 770 933 | 7 866 103 | 22 528 410 | 11 266 471 | 14 300 647 |
| SION SOLUTION SRL | 4 | 28 307 311 | 1 297 010 | 1 066 743 | 14 261 502 | 5 353 444 | 12 713 886 |
| ESIG EXPERT SYSTEMS SRL | 5 | 18 517 634 | 4 363 811 | 4 033 726 | 10 066 600 | 3 280 972 | 5 815 945 |
| ELECTRONIC SECURITY SYSTEMS SRL | 6 | 16 281 185 | 4 352 917 | 3 877 645 | 7 235 705 | 4 518 830 | 2 935 084 |
| MICROCIP ELECTRONICS SRL | 7 | 15 745 336 | 3 509 904 | 4 983 216 | 10 902 433 | 2 062 869 | 5 987 006 |
| INTERNATIONAL CENTURION GARANTY SRL | 8 | 14 776 689 | 45 369 | -571 504 | 8 210 736 | 7 276 047 | 8 946 430 |
| CARPAT GUARD SECURITY CONTRACTOR SRL | 9 | 12 657 952 | 2 212 693 | 1 879 917 | 3 418 110 | 1 999 367 | 1 519 078 |
| ULTRAVISION SERVICES S.R.L. | 10 | 11 820 175 | 2 639 993 | 2 357 637 | 4 858 411 | 4 038 962 | 2 500 774 |
| SDSMAG SRL | 46 | 2 904 505 | 22 867 | 141 470 | 1 339 373 | 1 032 056 | 1 197 903 |
| KARINA ALERT SRL | 1021 | 0 | 529 | -71 740 | 57 593 | 7 153 | 129 333 |
| XEROM SRL | 1022 | 0 | -3 909 | 23 991 | 27 207 | 1 246 | 3 216 |
| WDP SECURITY SYSTEMS SRL | 1023 | 0 | 0 | -159 767 | 0 | 0 | 159 767 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GLOBAL OPERATION CENTER S.A. | 1 | 35 879 882 | 2 770 933 | 7 866 103 | 22 528 410 | 11 266 471 | 14 300 647 |
| SION SOLUTION SRL | 2 | 28 307 311 | 1 297 010 | 1 066 743 | 14 261 502 | 5 353 444 | 12 713 886 |
| ESIG EXPERT SYSTEMS SRL | 3 | 18 517 634 | 4 363 811 | 4 033 726 | 10 066 600 | 3 280 972 | 5 815 945 |
| ELECTRONIC SECURITY SYSTEMS SRL | 4 | 16 281 185 | 4 352 917 | 3 877 645 | 7 235 705 | 4 518 830 | 2 935 084 |
| INTERNATIONAL CENTURION GARANTY SRL | 5 | 14 776 689 | 45 369 | -571 504 | 8 210 736 | 7 276 047 | 8 946 430 |
| CARPAT GUARD SECURITY CONTRACTOR SRL | 6 | 12 657 952 | 2 212 693 | 1 879 917 | 3 418 110 | 1 999 367 | 1 519 078 |
| ULTRAVISION SERVICES S.R.L. | 7 | 11 820 175 | 2 639 993 | 2 357 637 | 4 858 411 | 4 038 962 | 2 500 774 |
| MINERVA SECURITY SRL | 8 | 7 909 265 | 1 676 915 | 2 157 066 | 2 991 804 | 1 606 743 | 685 351 |
| VP SISTEM INTERNATIONAL SRL | 9 | 6 029 121 | 577 321 | 463 591 | 4 178 414 | 2 154 538 | 3 715 007 |
| WE4 DESIGN SECURITY S.R.L. | 10 | 4 892 838 | 806 042 | 812 812 | 1 879 511 | 1 024 159 | 1 069 736 |
| SDSMAG SRL | 18 | 2 904 505 | 22 867 | 141 470 | 1 339 373 | 1 032 056 | 1 197 903 |
| PERFECT STUDY SRL | 169 | 0 | 0 | -2 550 | 200 | 0 | 2 750 |
| COMAR ARES SRL | 170 | 0 | -59 334 | -309 150 | 61 472 | 27 951 | 370 622 |
| KARINA ALERT SRL | 171 | 0 | 529 | -71 740 | 57 593 | 7 153 | 129 333 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.