| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ALLESIA & SIVICOM SRL CUI: 31216919 Nr. înregistrare: J11/61/2013 CAEN: 0322 - Acvacultura in ape dulci Adresa: Sat Garliste, Comuna Goruia, Nr. 3, Judet Caras-Severin, Cod postal 327226 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realALLESIA & SIVICOM SRL este o companie înregistrată în județul Caras-Severin, având codul fiscal 31216919. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 328 757 RON și un profit net de -37 359 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 1 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri ALLESIA & SIVICOM SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net ALLESIA & SIVICOM SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 328 757 | -4% | 666 742 | 330 221 | -37 359 | 1 843 | 62 762 | 1 | 14 207 | -602 137 | 200 |
| 2023 | 343 147 | -30% | 1 249 942 | 343 147 | -70 365 | 9 217 | 675 947 | 1 | 34 665 | -564 778 | 200 |
| 2022 | 489 184 | -66% | 1 206 230 | 539 770 | -345 916 | 62 991 | 648 827 | 0 | 3 095 | -494 412 | 200 |
| 2021 | 1 457 046 | 17% | 1 052 873 | 1 544 916 | 118 809 | 208 753 | 695 624 | 6 | 10 640 | -148 496 | 200 |
| 2020 | 1 240 496 | 163% | 984 082 | 1 241 918 | -125 916 | 357 450 | 359 241 | 6 | 4 398 | 200 | 200 |
| 2019 | 471 438 | 5% | 381 071 | 471 912 | -28 222 | 185 602 | 53 994 | 2 | 4 935 | -141 475 | 200 |
| 2018 | 450 126 | 20% | 155 725 | 450 601 | -41 084 | 0 | 42 472 | 2 | 3 698 | -113 253 | 200 |
| 2017 | 376 237 | -6% | 125 797 | 376 897 | -40 925 | 0 | 53 627 | 2 | 3 520 | -72 170 | 200 |
| 2016 | 399 187 | 6% | 70 098 | 399 187 | -31 059 | 0 | 38 853 | 1 | 1 238 | -31 245 | 200 |
| 2015 | 375 422 | 16% | 41 600 | 377 463 | 319 | 0 | 41 414 | 1 | 1 509 | -186 | 200 |
| 2014 | 323 631 | 2686% | 38 718 | 324 951 | 6 045 | 0 | 38 214 | 1 | 2 815 | -504 | 200 |
| 2013 | 11 615 | 18 995 | 11 615 | -6 749 | 0 | 12 446 | 1 | 2 374 | -6 549 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| POARTA DELTEI SRL | 1 | 70 157 724 | 662 756 | 9 521 475 | 41 349 111 | 9 906 082 | 30 793 539 |
| DORIPESCO SA | 2 | 28 823 594 | 704 673 | 20 382 829 | 71 494 200 | 9 379 848 | 32 053 730 |
| SERVICIILE COMERCIALE ROMANE SA | 3 | 16 936 916 | 2 749 952 | 82 711 599 | 99 258 707 | 12 049 200 | 15 316 083 |
| PIRANIA SRL | 4 | 14 242 256 | 511 136 | 7 510 672 | 14 895 355 | 2 591 065 | 7 067 012 |
| RICHTER HAUS S.R.L. | 5 | 14 159 959 | 647 645 | 6 733 991 | 13 775 856 | 5 049 253 | 7 670 486 |
| ACOM DISTRIBUTIE SRL | 6 | 12 400 657 | 1 917 871 | 3 673 265 | 11 810 139 | 4 217 459 | 5 733 841 |
| ACVAROM INTERNATIONAL SRL | 7 | 9 047 420 | 2 425 429 | 3 341 440 | 7 471 993 | 2 285 756 | 2 954 219 |
| ROMANITA IMPEX SRL | 8 | 9 000 404 | 1 810 169 | 18 492 885 | 23 137 830 | 908 683 | 1 426 973 |
| FARALES SRL | 9 | 8 312 073 | 2 603 137 | 30 035 672 | 47 347 032 | 2 314 960 | 17 292 436 |
| DREAM FISH SRL | 10 | 8 309 609 | 1 048 360 | 1 325 681 | 3 792 389 | 2 647 056 | 2 415 562 |
| ALLESIA & SIVICOM SRL | 187 | 328 757 | -33 130 | -602 137 | 64 605 | 20 492 | 666 742 |
| MALI EXIM SRL | 746 | 0 | -9 777 | -264 212 | 164 540 | 5 337 | 428 752 |
| KROI IMPEX SRL | 747 | 0 | -18 244 | 50 781 | 146 308 | 43 254 | 95 989 |
| DANIMEX PROD COM SRL | 748 | 0 | -83 583 | -71 222 | 9 049 | 8 863 | 80 271 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALPESCOMER SRL | 1 | 482 341 | 224 286 | 995 334 | 1 130 245 | 77 897 | 134 911 |
| ALLESIA & SIVICOM SRL | 2 | 328 757 | -33 130 | -602 137 | 64 605 | 20 492 | 666 742 |
| PADMIR SPORT & FISHING S.R.L. | 3 | 16 340 | -80 071 | -315 581 | 77 981 | 0 | 393 562 |
| K&R PRO FISH ACTUAL S.R.L. | 4 | 0 | -9 800 | 1 242 | 19 742 | 16 000 | 18 500 |
| ALLESIA & SIVICOM SRL | 2 | 328 757 | -33 130 | -602 137 | 64 605 | 20 492 | 666 742 |
| PADMIR SPORT & FISHING S.R.L. | 3 | 16 340 | -80 071 | -315 581 | 77 981 | 0 | 393 562 |
| K&R PRO FISH ACTUAL S.R.L. | 4 | 0 | -9 800 | 1 242 | 19 742 | 16 000 | 18 500 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.