| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CL HAIR CONCEPT SRL CUI: 30806199 Nr. înregistrare: J40/12103/2012 CAEN: 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare Adresa: Bucuresti Sectorul 3, Str. PREVEDERII, Nr. 21, Bloc G15, Scara A, Etaj 2, Apartament 9, Cod postal 32296 Telefon: 0745****** |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realCL HAIR CONCEPT SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 30806199. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 102 RON și un profit net de -516 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri CL HAIR CONCEPT SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net CL HAIR CONCEPT SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 102 | -100% | 136 559 | 102 | -516 | 0 | 7 123 | 0 | 401 | -129 436 | 200 |
| 2023 | 30 193 | 13379% | 138 463 | 30 193 | -28 352 | 0 | 9 543 | 1 | 2 751 | -128 920 | 200 |
| 2022 | 224 | 88% | 111 048 | 224 | -1 223 | 0 | 10 480 | 0 | 3 688 | -100 568 | 200 |
| 2021 | 119 | -14% | 110 100 | 119 | -1 348 | 0 | 10 755 | 0 | 3 895 | -99 345 | 200 |
| 2020 | 139 | -43% | 122 884 | 139 | -1 512 | 0 | 24 887 | 1 | 16 393 | 200 | 200 |
| 2019 | 242 | -100% | 133 258 | 382 | -5 275 | 0 | 36 773 | 1 | 23 867 | -96 485 | 200 |
| 2018 | 341 984 | -28% | 178 919 | 347 143 | -65 820 | 168 | 87 541 | 8 | 68 460 | -91 210 | 200 |
| 2017 | 475 606 | -12% | 242 111 | 475 607 | -7 922 | 2 187 | 214 389 | 11 | 123 304 | -25 390 | 200 |
| 2016 | 541 901 | 7% | 311 085 | 542 661 | 112 166 | 4 207 | 286 756 | 11 | 215 852 | -17 468 | 200 |
| 2015 | 505 661 | 17% | 402 071 | 505 708 | 70 993 | 6 348 | 260 249 | 10 | 189 246 | -129 634 | 200 |
| 2014 | 431 483 | 29% | 354 910 | 434 100 | -40 798 | 9 831 | 135 415 | 8 | 64 312 | -200 627 | 200 |
| 2013 | 335 390 | 330 978 | 409 674 | -106 447 | 13 314 | 142 625 | 9 | 32 153 | -159 829 | 200 | |
| 2012 | 0 | 116 223 | 1 | -53 582 | 710 | 101 513 | 1 | 15 228 | -53 382 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INTERBRANDS MARKETING & DISTRIBUTION SRL | 1 | 7 085 879 894 | 77 186 269 | 188 604 879 | 1 018 701 777 | 435 510 683 | 825 333 259 |
| L'OREAL ROMANIA SRL | 2 | 1 151 878 126 | 178 085 825 | 153 160 119 | 319 390 186 | 58 257 453 | 167 033 151 |
| SARANTIS ROMANIA S.A. | 3 | 604 004 874 | 81 768 272 | 84 979 902 | 198 846 853 | 113 317 137 | 112 064 952 |
| BEIERSDORF ROMANIA SRL | 4 | 452 685 842 | 16 793 239 | 18 663 610 | 109 080 654 | 62 415 212 | 84 979 167 |
| COLGATE-PALMOLIVE (ROMANIA) SRL | 5 | 414 104 224 | 18 534 063 | 51 065 380 | 107 787 275 | 40 216 193 | 56 743 479 |
| SIDE TRADING SRL | 6 | 339 777 101 | 21 188 069 | 137 170 780 | 149 677 647 | 45 244 506 | 12 506 867 |
| JOHNSON WAX SRL | 7 | 288 027 851 | 5 152 689 | 5 422 496 | 67 179 268 | 58 693 310 | 61 831 473 |
| CORIOLAN IMPEX SRL | 8 | 277 122 306 | 20 517 254 | 76 961 744 | 96 279 658 | 28 872 746 | 19 377 399 |
| GEOLAILA COMIMPEX SRL | 9 | 249 197 603 | 19 815 621 | 75 698 214 | 124 599 666 | 19 763 803 | 48 963 813 |
| NIRAN CO. PRODUCTS SRL | 10 | 171 663 356 | 8 239 507 | 33 134 730 | 104 021 933 | 42 594 550 | 70 784 514 |
| CL HAIR CONCEPT SRL | 816 | 102 | -516 | -129 436 | 7 123 | 0 | 136 559 |
| COS-RA DISTRIBUTIE SRL | 1028 | 0 | 0 | 4 920 | 8 171 | 317 | 3 251 |
| ROX ART COMPANY SRL | 1029 | 0 | 0 | 184 | 25 384 | 25 199 | 25 200 |
| GAL INTERNATIONAL SRL | 1030 | 0 | -2 085 | 207 128 | 207 229 | 2 375 | 101 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INTERBRANDS MARKETING & DISTRIBUTION SRL | 1 | 7 085 879 894 | 77 186 269 | 188 604 879 | 1 018 701 777 | 435 510 683 | 825 333 259 |
| L'OREAL ROMANIA SRL | 2 | 1 151 878 126 | 178 085 825 | 153 160 119 | 319 390 186 | 58 257 453 | 167 033 151 |
| SARANTIS ROMANIA S.A. | 3 | 604 004 874 | 81 768 272 | 84 979 902 | 198 846 853 | 113 317 137 | 112 064 952 |
| BEIERSDORF ROMANIA SRL | 4 | 452 685 842 | 16 793 239 | 18 663 610 | 109 080 654 | 62 415 212 | 84 979 167 |
| COLGATE-PALMOLIVE (ROMANIA) SRL | 5 | 414 104 224 | 18 534 063 | 51 065 380 | 107 787 275 | 40 216 193 | 56 743 479 |
| JOHNSON WAX SRL | 6 | 288 027 851 | 5 152 689 | 5 422 496 | 67 179 268 | 58 693 310 | 61 831 473 |
| GEOLAILA COMIMPEX SRL | 7 | 249 197 603 | 19 815 621 | 75 698 214 | 124 599 666 | 19 763 803 | 48 963 813 |
| NIRAN CO. PRODUCTS SRL | 8 | 171 663 356 | 8 239 507 | 33 134 730 | 104 021 933 | 42 594 550 | 70 784 514 |
| ESTEE LAUDER ROMANIA SRL | 9 | 139 623 164 | 39 206 921 | 71 528 541 | 86 261 175 | 52 707 270 | 15 064 625 |
| NAOS SKIN CARE ROM�NIA SRL | 10 | 123 904 126 | 17 238 525 | 40 978 146 | 52 399 881 | 25 085 922 | 9 335 964 |
| CL HAIR CONCEPT SRL | 239 | 102 | -516 | -129 436 | 7 123 | 0 | 136 559 |
| REAL HELP SRL | 284 | 0 | -1 372 | -58 203 | 1 782 | 1 819 | 59 985 |
| ROX ART COMPANY SRL | 285 | 0 | 0 | 184 | 25 384 | 25 199 | 25 200 |
| GAL INTERNATIONAL SRL | 286 | 0 | -2 085 | 207 128 | 207 229 | 2 375 | 101 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.