Data verificării: 05.11.2026
Legendă: fără incidente cu incidente

Testați gratuit aplicația Topchecks timp de 7 zile

Creați-vă un cont în aplicație și timp de 7 zile aveți acces gratuit la funcțiile de verificare și monitorizare
și obțineți informații importante referitoare la starea partenerilor dvs. de afaceri.
Denumire partener Procese Datorii Insolvență CIP ReCom Grup Firme Analiză Financiară
BEST RSVTI SRL
CUI: 30798762
Nr. înregistrare: J40/12013/2012
CAEN: 7120 - Activitati de testari si analize tehnice
Adresa: Bucuresti Sectorul 3, Intr. MAIOR AVRAM ZENOVIE, Nr. 13, PARTER, Cod postal 30893
Telefon: 0722******

Rapoarte avansate din surse interogate în timp real

BEST RSVTI SRL este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 30798762.

Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 758 010 RON și un profit net de 483 562 RON.

În același an, compania a avut un număr mediu de 6 angajați.

Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților.

Puncte tari Puncte slabe

Analiza datelor

Pentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată.

Riscuri și acțiuni

Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.

Reprezentare grafică cifră de afaceri BEST RSVTI SRL
Reprezentare grafică profit net BEST RSVTI SRL

Indicatori financiari BEST RSVTI SRL

An Cifra de afaceri % Datorii Venituri Profit net /
Pierdere neta
Active imobilizate Active circulante Salariati Disp. banesti Capitaluri Capital Social
2024 758 010 35% 41 912 816 420 483 562 318 218 517 705 6 275 856 794 268 200
2023 561 823 54% 30 307 577 199 377 307 280 617 353 050 6 188 549 603 360 200
2022 363 864 -10% 42 248 695 564 187 352 286 150 366 138 0 275 714 610 040 200
2021 404 482 11% 24 338 432 128 238 800 629 209 415 123 5 317 635 1 019 994 200
2020 365 175 11% 28 450 423 914 205 363 638 243 457 894 5 362 062 200 200
2019 329 411 12% 20 402 404 459 166 236 396 460 590 264 4 491 772 966 322 200
2018 295 259 27% 29 748 298 690 163 495 361 270 488 564 3 431 981 820 086 200
2017 232 318 24% 48 166 234 027 111 694 304 269 420 488 3 348 060 676 591 200
2016 187 017 -16% 49 302 187 017 123 934 326 065 388 134 4 372 397 664 897 200
2015 221 323 3% 17 299 221 323 175 338 266 810 291 452 1 280 021 540 963 200
2014 214 085 8% 147 810 214 296 165 358 273 666 239 769 4 231 094 365 625 200
2013 197 946 468% 28 940 198 011 172 688 0 229 207 4 207 977 200 267 200
2012 34 848 16 033 34 848 27 379 500 43 112 4 27 688 27 579 200

Clasament naţional CAEN 7120 după cifra de afaceri aferentă anului 2024

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
SAIPEM ROMANIA S.R.L. 1 750 883 549 3 418 122 149 613 298 1 126 850 831 685 351 350 771 777 635
EXPLEO ROMANIA S.R.L. 2 301 699 792 25 107 439 92 713 438 144 517 612 134 292 318 21 821 522
GVS MICROFILTRAZIONE SRL 3 190 696 784 51 034 669 89 597 460 127 844 482 48 429 922 37 083 826
COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE - (CNCIR) SA 4 130 669 317 19 213 299 66 276 464 83 516 961 8 485 703 10 198 786
MOVEOS SRL 5 123 344 930 8 052 885 12 998 011 27 726 030 19 731 389 13 538 595
SGS ROMANIA SA 6 112 594 950 9 159 228 34 755 459 49 685 303 17 061 900 12 652 984
TUV AUSTRIA ROMANIA SRL 7 107 660 870 8 564 479 73 713 075 91 649 952 27 407 178 18 185 128
STADA HEMOFARM SRL 8 84 842 452 2 365 896 19 894 527 44 220 567 7 710 449 31 645 907
SFC ENERGY POWER S.R.L. 9 64 232 676 4 376 736 23 104 123 46 463 702 29 732 378 22 757 192
BUREAU VERITAS S.R.L. 10 63 121 002 1 810 079 8 357 644 24 704 175 14 382 976 13 384 221
BEST RSVTI SRL 525 758 010 561 013 794 268 835 923 241 849 41 912
SCANIO SRL 3007 0 0 -38 158 2 576 730 40 734
PROCON BUSINESS SRL 3008 0 -81 403 -835 87 664 20 540 89 737
3009 0 -2 787 38 128 48 299 32 10 171

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
EXPLEO ROMANIA S.R.L. 1 301 699 792 25 107 439 92 713 438 144 517 612 134 292 318 21 821 522
COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE - (CNCIR) SA 2 130 669 317 19 213 299 66 276 464 83 516 961 8 485 703 10 198 786
SGS ROMANIA SA 3 112 594 950 9 159 228 34 755 459 49 685 303 17 061 900 12 652 984
TUV AUSTRIA ROMANIA SRL 4 107 660 870 8 564 479 73 713 075 91 649 952 27 407 178 18 185 128
BUREAU VERITAS S.R.L. 5 63 121 002 1 810 079 8 357 644 24 704 175 14 382 976 13 384 221
DECOMAR LOGISTIC SRL 6 61 299 964 2 519 179 4 787 798 21 026 457 16 263 305 16 357 482
IPROEX ENERGY MANAGEMENT SRL 7 56 138 838 30 171 331 25 437 080 47 783 969 39 995 989 19 556 525
EXACT SYSTEMS SRL 8 31 966 213 2 036 199 4 488 748 8 100 015 6 682 571 2 725 402
EUROFINS ASBESTOS TESTING ROMANIA S.R.L. 9 17 862 444 -5 229 808 -4 341 768 11 243 774 3 108 942 15 430 491
LRQA RO S.R.L. 10 14 697 016 918 678 2 241 170 32 551 110 4 302 094 30 301 072
BEST RSVTI SRL 110 758 010 561 013 794 268 835 923 241 849 41 912
CERTINDECO SRL 377 0 -722 32 763 32 763 6 167 0
NORVEG-9 IMPEX SRL 378 0 -362 19 494 3 724 0 8
PROCON BUSINESS SRL 379 0 -81 403 -835 87 664 20 540 89 737

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.