| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
MATCA ESTATE S.R.L. CUI: 30431714 Nr. înregistrare: J40/8160/2012 CAEN: 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale Adresa: Bucuresti Sectorul 4, B-dul MARASESTI, Nr. 2B, camera 1, situat in Ansamblul Rezidential " Carol Park Residence", Bloc C, Scara 3, Etaj 5, Apartament 30 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realMATCA ESTATE S.R.L. este o companie înregistrată în județul Bucuresti, având codul fiscal 30431714. Conform datelor financiare din anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 6 880 731 RON și un profit net de -1 189 190 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 23 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri MATCA ESTATE S.R.L. |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net MATCA ESTATE S.R.L. |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6 880 731 | 33460% | 33 185 237 | 6 883 242 | -1 189 190 | 27 295 594 | 2 303 615 | 23 | 671 695 | -3 506 451 | 600 |
| 2023 | 20 503 | -79% | 28 437 712 | 7 589 193 | -1 354 090 | 23 511 819 | 2 608 632 | 4 | 486 099 | -2 317 261 | 600 |
| 2022 | 96 324 | -92% | 18 131 175 | 7 969 322 | -964 898 | 14 347 085 | 2 820 919 | 0 | 846 092 | -963 171 | 600 |
| 2021 | 1 184 531 | 219% | 9 830 877 | 5 150 824 | 92 084 | 7 228 282 | 2 881 330 | 1 | 274 023 | 278 735 | 300 |
| 2020 | 370 761 | 3 736 276 | 1 462 124 | 194 612 | 3 332 709 | 590 218 | 1 | 37 796 | 300 | 300 | |
| 2019 | 0 | 1 635 405 | 0 | -9 328 | 1 314 280 | 313 164 | 0 | 311 851 | -7 961 | 300 | |
| 2018 | 0 | -395 | 0 | -756 | 0 | 68 897 | 0 | 970 | 69 292 | 300 | |
| 2017 | 0 | -100% | 0 | 0 | -5 035 | 0 | 70 048 | 0 | 1 726 | 70 048 | 300 |
| 2016 | 147 190 | -86% | 6 206 | 147 190 | 74 783 | 0 | 81 289 | 0 | 12 967 | 75 083 | 300 |
| 2015 | 1 042 053 | 99% | 65 218 | 1 042 053 | 557 043 | 53 721 | 506 923 | 0 | 329 257 | 474 399 | 300 |
| 2014 | 523 320 | 709 557 | 523 320 | 260 628 | 397 840 | 229 073 | 0 | 22 066 | -82 644 | 300 | |
| 2013 | 0 | 1 219 112 | 0 | -393 775 | 585 876 | 237 214 | 0 | 5 713 | -396 021 | 300 | |
| 2012 | 0 | 0 | 0 | -2 546 | 0 | 173 800 | 0 | 14 762 | -2 246 | 300 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANA HOTELS S.R.L. | 1 | 221 889 786 | 22 069 051 | 560 091 714 | 770 560 393 | 11 091 955 | 192 439 732 |
| SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL | 2 | 191 248 287 | 33 780 827 | 220 912 104 | 799 603 160 | 11 274 373 | 576 855 070 |
| CONTINENTAL HOTELS SA | 3 | 173 517 995 | 14 228 050 | 262 066 867 | 386 382 321 | 5 702 361 | 123 807 167 |
| NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A. | 4 | 172 401 120 | -45 795 703 | 13 392 791 | 708 875 442 | 9 927 539 | 695 372 506 |
| SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR SI RECUPERARE A CAPACITATII DE MUNCA "T.B.R.C.M." S.A. | 5 | 168 141 407 | 20 424 341 | 232 590 420 | 253 708 057 | 6 001 458 | 13 834 400 |
| CALIMANESTI CACIULATA SA | 6 | 108 218 663 | 19 260 199 | 120 380 371 | 140 754 216 | 3 988 404 | 18 132 080 |
| TURISM FELIX SA | 7 | 98 329 744 | -9 217 349 | 226 396 982 | 299 949 748 | 6 657 508 | 73 809 895 |
| PHOENICIA EXPRESS S.R.L. | 8 | 92 455 994 | 14 558 848 | 88 067 056 | 292 193 441 | 58 843 897 | 204 509 175 |
| M.W.IMPORT EXPORT SRL | 9 | 88 391 616 | 502 117 | 3 875 719 | 40 882 384 | 7 804 481 | 37 076 837 |
| BALNEOCLIMATERICA S.R.L. | 10 | 84 826 926 | 10 321 335 | 188 070 268 | 226 625 056 | 1 394 147 | 34 483 667 |
| PRIMA CASA CONCEPT SRL | 270 | 6 880 731 | -1 189 190 | -3 506 451 | 29 599 209 | 748 646 | 33 185 237 |
| 3012 | 0 | 40 | 240 | 545 492 | 296 107 | 296 507 | |
| EXTRAVAGANCE HOTEL SRL | 3013 | -2 598 | -57 784 | 96 850 | 97 164 | 613 | 314 |
| CARLOTI PROFESIONAL CONSTRUCT SRL | 3014 | -18 891 | -19 801 | 23 301 | 137 818 | 137 818 | 114 517 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANA HOTELS S.R.L. | 1 | 221 889 786 | 22 069 051 | 560 091 714 | 770 560 393 | 11 091 955 | 192 439 732 |
| SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL | 2 | 191 248 287 | 33 780 827 | 220 912 104 | 799 603 160 | 11 274 373 | 576 855 070 |
| CONTINENTAL HOTELS SA | 3 | 173 517 995 | 14 228 050 | 262 066 867 | 386 382 321 | 5 702 361 | 123 807 167 |
| NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A. | 4 | 172 401 120 | -45 795 703 | 13 392 791 | 708 875 442 | 9 927 539 | 695 372 506 |
| SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR SI RECUPERARE A CAPACITATII DE MUNCA "T.B.R.C.M." S.A. | 5 | 168 141 407 | 20 424 341 | 232 590 420 | 253 708 057 | 6 001 458 | 13 834 400 |
| PHOENICIA EXPRESS S.R.L. | 6 | 92 455 994 | 14 558 848 | 88 067 056 | 292 193 441 | 58 843 897 | 204 509 175 |
| APEX ALLIANCE PROPERTY 4 SRL | 7 | 81 171 059 | 19 632 453 | 234 337 168 | 370 719 317 | 1 539 140 | 136 599 207 |
| ACCOR HOTELS ROMANIA SRL | 8 | 69 357 702 | 9 287 893 | 107 260 494 | 123 316 768 | 57 019 318 | 10 266 093 |
| M & T MARKET & TRADE PROFESSIONALS SRL | 9 | 67 521 473 | 35 864 192 | 41 198 179 | 46 553 969 | 15 826 008 | 6 123 600 |
| PARC HOTELS SA | 10 | 67 097 546 | 13 490 197 | 88 334 573 | 98 480 621 | 6 891 623 | 7 229 784 |
| PRIMA CASA CONCEPT SRL | 58 | 6 880 731 | -1 189 190 | -3 506 451 | 29 599 209 | 748 646 | 33 185 237 |
| MARNA SRL | 314 | 0 | 1 013 183 | 820 094 | 1 026 080 | 15 187 | 205 986 |
| CLH TURISM SRL | 315 | 0 | -41 137 | 5 975 479 | 8 399 934 | 18 154 | 2 424 455 |
| COMAP SRL | 316 | 0 | -440 | 886 455 | 2 313 137 | 689 700 | 1 426 682 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.