| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SAFAGA HEMISTIH SRL CUI: 29491100 Nr. înregistrare: J28/792/2011 CAEN: 6492 - Arte activitati de creditare - UNIC Adresa: SLATINA POPA SAPCA 8 OLT |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realSAFAGA HEMISTIH SRL este o companie înregistrată în județul Olt, având codul fiscal 29491100. Conform datelor financiare din anul 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 32 024 RON și un profit net de -48 094 RON. În același an, compania a avut un număr mediu de 2 angajați. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri SAFAGA HEMISTIH SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net SAFAGA HEMISTIH SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 32 024 | -42% | 220 985 | 32 035 | -48 094 | 70 043 | 80 888 | 2 | 80 373 | -70 054 | 200 |
| 2017 | 55 655 | -19% | 214 741 | 55 655 | -2 132 | 63 162 | 156 139 | 2 | 150 401 | 4 560 | 200 |
| 2016 | 68 518 | -17% | 261 861 | 68 518 | 6 492 | 95 745 | 172 808 | 2 | 172 808 | 6 692 | 200 |
| 2015 | 82 100 | -61% | 213 347 | 82 100 | 34 564 | 41 339 | 273 819 | 2 | 255 684 | 101 811 | 200 |
| 2014 | 209 091 | 271% | 215 328 | 211 657 | 38 827 | 165 653 | 116 922 | 2 | 102 748 | 67 247 | 200 |
| 2013 | 56 297 | 89% | 185 354 | 64 413 | 17 698 | 125 184 | 88 590 | 2 | 88 590 | 28 420 | 200 |
| 2012 | 29 711 | 4 478 | 40 789 | 11 279 | 98 432 | 62 168 | 2 | 62 168 | 10 722 | 200 | |
| 2011 | 0 | 0 | 0 | -757 | 0 | 243 | 0 | 243 | -557 | 200 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BERTUS SRL | 1 | 150 870 359 | 18 302 885 | 76 944 678 | 105 941 608 | 79 944 243 | 29 652 125 |
| TEZAUR INVESTMENT GROUP SRL | 2 | 44 049 569 | 11 695 635 | 38 201 595 | 39 890 130 | 24 448 840 | 1 938 060 |
| EXPRESS CREDIT AMANET SRL | 3 | 36 757 274 | 877 833 | 39 744 738 | 41 803 908 | 27 946 533 | 1 393 636 |
| ROCRI TRADE SRL | 4 | 35 081 292 | 2 800 225 | 32 682 945 | 33 567 404 | 546 118 | 933 296 |
| DIGITAL SALE SRL | 5 | 32 326 898 | 5 582 620 | 4 826 460 | 12 383 971 | 6 526 868 | 7 774 924 |
| INVEST INTERMED GF I.F.N. SRL | 6 | 32 230 757 | 10 450 704 | 51 036 979 | 62 835 066 | 56 669 555 | 12 093 658 |
| AMANET GOLD SERVICES SRL | 7 | 26 314 491 | 3 280 879 | 7 518 827 | 9 523 634 | 7 109 550 | 2 203 176 |
| ROMERO 26 IFN SRL | 8 | 20 785 366 | 3 764 105 | 9 572 698 | 11 322 172 | 1 550 091 | 1 749 474 |
| SWISS GOLD PRO INVEST SRL | 9 | 20 366 258 | 609 586 | 1 014 800 | 8 574 910 | 6 728 567 | 7 573 450 |
| TEHNO VEST SRL | 10 | 15 273 220 | 2 120 771 | 19 293 507 | 21 054 297 | 17 973 852 | 1 207 166 |
| SAFAGA HEMISTIH SRL | 1194 | 32 024 | -47 774 | -70 054 | 150 931 | 515 | 220 985 |
| STASI COM SRL | 1877 | 0 | 0 | -2 195 | 903 | 903 | 3 098 |
| CASA ZEN SRL | 1878 | 0 | -647 | 333 877 | 333 877 | 281 211 | 0 |
| FOR CASH MONEY SRL | 1879 | 0 | -552 | -269 337 | 2 736 | 0 | 272 073 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IFN GARANT AMANET SRL | 1 | 3 028 811 | 2 303 023 | 2 278 699 | 11 186 112 | 10 024 812 | 8 907 413 |
| IFN AMALUX SRL | 2 | 1 296 584 | 779 402 | 766 101 | 3 895 682 | 3 369 577 | 3 133 769 |
| CREDIT PRIMA IFN SRL | 3 | 1 197 888 | 742 462 | 931 241 | 3 453 256 | 3 095 654 | 2 522 015 |
| PARTENER GOLD CREDIT SRL | 4 | 1 172 734 | 638 888 | 1 319 276 | 1 906 281 | 1 701 203 | 587 005 |
| ROGEF GOLD IFN SRL | 5 | 1 043 443 | 578 940 | 498 115 | 2 608 098 | 2 058 239 | 2 109 983 |
| CREDIT VAST IFN SRL | 6 | 609 705 | 310 786 | 363 452 | 1 647 582 | 1 292 926 | 1 284 130 |
| VEDAS STIL SRL | 7 | 470 854 | 212 763 | 997 318 | 1 005 197 | 712 252 | 7 879 |
| RAIDEN CREDO IFN SRL | 8 | 338 910 | 138 582 | 2 143 965 | 2 369 740 | 1 927 155 | 225 775 |
| MAXIGRAM TRANSFER SRL | 9 | 333 417 | 177 508 | 1 025 516 | 1 146 649 | 597 524 | 121 133 |
| WEST CREDIT FINANCE IFN S.R.L. | 10 | 332 528 | 261 942 | 535 287 | 786 007 | 333 663 | 250 720 |
| SAFAGA HEMISTIH SRL | 38 | 32 024 | -47 774 | -70 054 | 150 931 | 515 | 220 985 |
| R CU S SRL | 65 | 0 | -4 464 | -46 689 | 2 585 | 1 755 | 49 274 |
| ISADELMAR SRL | 66 | 0 | 0 | 2 063 | 2 063 | 0 | 0 |
| STASI COM SRL | 67 | 0 | 0 | -2 195 | 903 | 903 | 3 098 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.