| Denumire partener | Procese | Datorii | Insolvență | CIP | ReCom | Grup Firme | Analiză Financiară |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
MM RECICLARE SRL CUI: 28518038 Nr. înregistrare: J22/994/2011 CAEN: 0146 - Cresterea porcinelor Adresa: Municipiul Iasi, Str. CANTA, Nr. 32, parter, camera 2, Bloc 532, Scara C, Apartament 1, Judet Iasi, Cod postal 700488 |
Rapoarte avansate din surse interogate în timp realMM RECICLARE SRL este o companie înregistrată în județul Iasi, având codul fiscal 28518038. Conform datelor financiare din anul 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 967 RON și un profit net de 967 RON. Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților. |
||||||
| Puncte tari | Puncte slabe |
|---|---|
![]() Analiza datelorPentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată. |
|
Riscuri și acțiuni
Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.
| Reprezentare grafică cifră de afaceri MM RECICLARE SRL |
|---|
|
|
| Reprezentare grafică profit net MM RECICLARE SRL |
|---|
|
|
| An | Cifra de afaceri | % | Datorii | Venituri | Profit net / Pierdere neta |
Active imobilizate | Active circulante | Salariati | Disp. banesti | Capitaluri | Capital Social |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 967 | 39 992 | 967 | 967 | 0 | 213 | 0 | 0 | -39 779 | 210 | |
| 2020 | 0 | 40 959 | 0 | 0 | 0 | 213 | 0 | 0 | 210 | 210 | |
| 2019 | 0 | 40 959 | 0 | 0 | 0 | 213 | 0 | 0 | -40 746 | 210 | |
| 2018 | 0 | 40 959 | 0 | 0 | 0 | 213 | 0 | 0 | -40 746 | 210 | |
| 2017 | 0 | 40 959 | 4 500 | 210 | 0 | 213 | 0 | 0 | -40 746 | 210 | |
| 2016 | 0 | -100% | 44 470 | 0 | -105 | 3 300 | 213 | 0 | 0 | -40 957 | 210 |
| 2015 | 4 204 | 50 144 | 4 204 | -14 359 | 3 300 | 5 992 | 7 | 0 | -40 852 | 210 |
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SMITHFIELD ROMANIA SRL | 1 | 1 272 798 109 | -68 502 037 | 1 165 442 563 | 1 750 038 458 | 130 959 964 | 571 651 928 |
| DEGARO SRL | 2 | 114 160 996 | -17 792 636 | 133 162 852 | 204 224 443 | 32 853 506 | 69 459 777 |
| SUINPROD SA | 3 | 79 704 707 | -1 027 202 | 114 996 369 | 194 346 357 | 10 789 121 | 75 602 518 |
| EUROPIG SA | 4 | 79 528 837 | -6 010 604 | 15 427 881 | 72 304 021 | 12 926 877 | 56 190 582 |
| PREMIUM PORC SRL | 5 | 71 249 999 | -11 364 832 | 54 473 895 | 80 131 789 | 12 822 839 | 25 527 936 |
| PORKPROD SRL | 6 | 67 742 834 | 825 449 | 11 966 407 | 147 355 065 | 26 786 129 | 96 272 891 |
| LUIE TOTAL S.R.L. | 7 | 66 702 648 | 13 588 028 | 17 827 108 | 37 691 965 | 5 523 035 | 19 865 059 |
| MACRO SUIN S.A. | 8 | 65 041 396 | 91 239 | 31 183 470 | 47 008 996 | 9 784 058 | 13 511 227 |
| PREMIUM PORC SIBIU SRL | 9 | 63 829 785 | -22 944 147 | -583 145 | 145 958 142 | 18 533 375 | 145 674 780 |
| PORCELLINO GRASSO SRL | 10 | 60 242 781 | 938 011 | 40 960 493 | 69 878 139 | 30 410 610 | 29 055 819 |
| MM RECICLARE SRL | 340 | 967 | 967 | -39 779 | 213 | 213 | 39 992 |
| ADI CARN SRL | 568 | 0 | -55 | 721 589 | 1 011 541 | 280 934 | 1 118 915 |
| PROD-AGRO MAGIC SRL | 569 | 0 | 0 | -3 257 | 26 934 | 4 202 | 30 191 |
| ZENTERENTE COMPANY SRL | 570 | 0 | -51 928 | 158 054 | 265 002 | 38 112 | 106 948 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.
| Companie | Poziție sector |
Cifra de afaceri | Profit brut / Pierdere |
Total capitaluri | Total active | Creanțe | Total datorii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LATINI COM SRL | 1 | 28 781 766 | 68 305 | 16 755 246 | 38 806 736 | 7 440 655 | 20 665 161 |
| PANDORA IMPEX SRL | 2 | 7 988 715 | 2 143 172 | 15 621 110 | 17 952 009 | 3 183 988 | 583 340 |
| PROD-COM-GORBAN SRL | 3 | 2 985 972 | 168 894 | 1 577 807 | 7 657 517 | 620 321 | 6 087 792 |
| BRATORA BV S.R.L. | 4 | 917 730 | -743 468 | -751 541 | 136 775 | 86 068 | 888 316 |
| CIDIEFFE SRL | 5 | 360 740 | 147 668 | 628 504 | 739 159 | 680 | 110 655 |
| DUEGI TRADE SRL | 6 | 120 000 | 109 556 | 390 530 | 404 687 | 60 000 | 14 157 |
| PIGS PRODUCTION SRL | 7 | 76 527 | -165 520 | -2 499 372 | 1 732 466 | 6 510 | 4 231 838 |
| WOLF VALLEY SRL | 8 | 62 258 | -55 088 | -4 295 552 | 3 298 096 | 48 431 | 5 958 343 |
| NORD SUIN SRL | 9 | 39 322 | -294 005 | -443 923 | 1 467 532 | 86 633 | 1 911 455 |
| CIP TOMESTI SA | 10 | 22 638 | -186 631 | 1 379 997 | 1 851 261 | 78 480 | 471 264 |
| MM RECICLARE SRL | 12 | 967 | 967 | -39 779 | 213 | 213 | 39 992 |
| EURO FERMA SRL | 18 | 0 | -14 160 | -1 272 394 | 1 102 439 | 11 632 | 1 755 013 |
| SUIN MIXT SRL | 19 | 0 | -4 719 | -454 259 | 1 645 118 | 9 626 | 975 146 |
| COOPERATIVA AGRICOLA DE GRADUL II MONTEFELTRO | 20 | 0 | -483 | 10 391 | 438 055 | 429 432 | 427 664 |
* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.