Data verificării: 02.11.2026
Legendă: fără incidente cu incidente

Testați gratuit aplicația Topchecks timp de 7 zile

Creați-vă un cont în aplicație și timp de 7 zile aveți acces gratuit la funcțiile de verificare și monitorizare
și obțineți informații importante referitoare la starea partenerilor dvs. de afaceri.
Denumire partener Procese Datorii Insolvență CIP ReCom Grup Firme Analiză Financiară
RHEINBRUCKE SRL
CUI: 2806363
Nr. înregistrare: J35/28/1993
CAEN: 7111 - Activitati de arhitectura
Adresa: Municipiul Timisoara, Str. EUGENIU DE SAVOYA, Nr. 7, CAMERA 2, Apartament 20A, Judet Timis, Cod postal 300085

Rapoarte avansate din surse interogate în timp real

RHEINBRUCKE SRL este o companie având codul fiscal 2806363.

Conform datelor financiare din anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 16 241 903 RON și un profit net de 1 997 898 RON.

În același an, compania a avut un număr mediu de 39 angajați.

Aplicația vă oferă informații extinse în rapoartele avansate din surse interogate în timp real: procese (Ministerul Justiției), insolvență (Registrul Comerțului), Centrala incidentelor de plăți (BNR), datorii la stat (ANAF), certificat constatator (Registrul Comerțului) și informații despre firmele asociaților.

Puncte tari Puncte slabe

Analiza datelor

Pentru a vă oferi posibilitatea de a lua decizii rapide, aplicația realizeaza o analiză automată a informațiilor preluate în timp real și afișează avantaje, probleme dar și indidcatori de risc major pentru firma verificată.

Riscuri și acțiuni

Știm că identificarea unei probleme reprezintă doar primul pas. De aceea, aplicația Topchecks afișează informații suplimentare referitoare la indicatorii de risc major ai firmei verificate.

Reprezentare grafică cifră de afaceri RHEINBRUCKE SRL
Reprezentare grafică profit net RHEINBRUCKE SRL

Indicatori financiari RHEINBRUCKE SRL

An Cifra de afaceri % Datorii Venituri Profit net /
Pierdere neta
Active imobilizate Active circulante Salariati Disp. banesti Capitaluri Capital Social
2025 16 241 903 0% 19 346 933 24 563 432 1 997 898 7 245 342 17 951 992 39 2 383 016 5 855 382 1 013 400
2024 16 186 466 72% 10 262 809 16 510 580 1 962 671 7 206 680 8 643 612 22 4 926 837 5 587 483 1 013 400
2023 9 395 980 60% 4 498 166 9 719 483 1 225 678 3 200 524 6 175 651 18 3 342 967 4 878 009 1 013 400
2022 5 886 868 13% 4 244 615 6 182 668 1 013 209 52 484 7 994 954 0 115 980 3 803 010 200
2021 5 215 277 46% 2 998 921 5 649 363 939 750 918 933 4 656 863 10 297 466 2 577 421 200
2020 3 568 037 110% 1 507 561 4 094 442 1 359 444 866 394 2 734 869 5 434 688 200 200
2019 1 695 361 12% 1 476 726 2 483 297 589 313 353 325 2 105 972 15 82 038 982 571 200
2018 1 513 039 50% 981 271 1 810 166 396 672 368 490 1 009 472 9 28 406 396 691 200
2017 1 011 949 47% 635 139 1 024 541 116 539 34 209 600 949 4 155 877 19 200
2016 690 244 48% 375 638 692 244 89 286 41 899 242 046 2 86 211 -91 465 200
2015 465 674 -24% 414 913 571 321 96 985 56 519 208 587 1 41 519 -149 807 200
2014 610 453 29% 614 224 654 416 1 068 95 772 280 859 1 18 496 -237 593 200
2013 472 538 4% 637 416 560 050 7 768 158 205 259 996 0 21 077 -236 672 200
2012 454 526 -12% 435 284 480 164 -164 338 173 430 271 247 0 1 746 -244 455 200
2011 518 301 402 552 518 819 -18 803 154 815 177 711 0 69 665 -80 117 200

Clasament naţional CAEN 7111 după cifra de afaceri aferentă anului 2024

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
BL STUDIO ASSOCIATES SRL 1 75 424 062 3 140 879 1 395 739 34 404 187 10 247 155 29 775 797
SNC LAVALIN ROMANIA SA 2 67 716 267 4 637 551 11 263 908 33 728 835 27 316 925 15 035 197
ASCO CONSTRUCTII SRL 3 53 770 447 1 396 203 27 382 410 106 867 393 60 612 137 86 376 873
IULIUS REAL ESTATE SRL 4 40 131 570 22 265 762 86 457 902 355 693 066 52 021 098 272 964 685
TEDAVIO SRL 5 36 098 096 1 937 061 2 169 867 16 246 268 11 655 361 14 095 200
WSP ROMANIA ENGINEERING SRL 6 33 824 120 918 518 11 201 510 15 334 074 9 698 855 3 680 811
MULTINVEST SRL 7 27 892 746 4 430 996 75 397 307 101 310 759 12 375 019 25 330 810
K-BOX CONSTRUCTION DESIGN SRL 8 26 147 303 418 898 1 640 144 21 977 287 20 686 486 20 337 143
S.C. DIRECT FINANCE CONS S.R.L. 9 25 154 348 10 063 151 22 576 796 35 921 116 7 027 976 13 239 832
URBAN SCOPE SRL 10 25 129 785 7 881 315 24 237 207 30 739 462 20 385 934 6 503 290
RHEINBRUCKE SRL 16 16 186 466 2 115 974 5 587 483 15 850 292 3 390 122 10 262 809
4 X 4 BIROU DE ARHITECTURA SRL 7036 0 -96 377 -444 859 35 340 14 504 480 572
3B ARHIPOINT SRL 7037 0 -57 458 -251 506 5 326 4 214 357 208
7038 -20 888 -37 793 -18 234 27 899 -3 727 56 133

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.

Companie Poziție
sector
Cifra de afaceri Profit brut /
Pierdere
Total capitaluri Total active Creanțe Total
datorii
RHEINBRUCKE SRL 1 16 186 466 2 115 974 5 587 483 15 850 292 3 390 122 10 262 809
ATELIER DECUMANUS S.R.L. 2 5 811 731 1 671 254 2 601 449 7 281 010 5 839 605 4 679 561
MIRACOLO VERDE SRL 3 3 225 320 23 697 3 887 508 7 474 820 2 077 201 2 716 163
EURODRAFT PROIECT DESIGN SRL 4 3 217 508 428 939 986 670 2 085 935 1 326 622 1 116 235
PTK PROJECT & MANAGEMENT S.R.L. 5 3 002 203 2 007 315 1 796 450 2 023 810 1 604 379 277 171
EUROENGINEERING TIMISOARA S.R.L. 6 2 841 215 1 038 903 1 247 331 3 366 113 1 879 251 2 109 471
EX STUDIO SRL 7 2 574 906 537 365 1 385 137 1 837 112 297 153 499 488
ESSETI PROJECT SRL 8 2 475 035 1 918 778 3 889 718 4 263 408 600 135 376 577
ARHI.4D S.R.L. 9 2 467 564 899 622 851 791 1 118 185 559 204 267 055
MG BUILDING DESIGN SRL 10 2 340 097 177 192 252 057 871 819 57 701 610 411
ARH-ELIT SRL 306 0 -855 -1 213 864 1 153 423 1 136 846 2 367 287
MAM GROUP SRL 307 0 -2 249 -8 399 1 221 1 209 9 620
SEMNART SRL 308 0 0 243 7 863 69 7 620

* tabelul reprezintă o ordonare a companiilor din sectorul de activitate după cifra de afaceri aferentă anului anterior, nu este un top după rating financiar.